Zahraničí

Nemocná doba: Teroristé BLM obdrží Nobelovu cenu za mír

PZ: Nominace hnutí „Black Lives Matter“ na Nobelovu cenu za mír, násilí v globálním měřítku, to také objasňuje současnou dobu posledním pochybovačům o tom, v čem žijeme.

Žijeme v kontrafaktuálních, schizofrenních časech. Už tu nic není – nahoře a dole. Morální kompas, jakákoli proporcionalita, zdravý smysl pro normálnost. Černá je bílá a bílá je černá – a to nejen v „rasistickém“ smyslu drancování a loupežných hord, které rozložily celé čtvrti v USA na sutiny a popel; levicové nevládní organizace a antifašisté zorganizovali přehlídky aktivistů, kteří věřili, že jim bylo umožněno drancovat a lynčovat. Zákon ve jménu nadzákonní sebeobrany a tváří v tvář údajnému „strukturálnímu rasismu“, který měl být fíkovým listem; kulturní revoluční barbarství „antirasistů“, proti „koloniálnímu dědictví“ – ve všech jeho projevech od změny názvů ulic přes ničení a odstraňování památek až po démonizaci světové literatury, hudby a filmů: to je to za čím stojí “ BLM “.

Masová psychóza, která vypukla po tragické a dodnes nevysvětlené smrti černého zločince během policejní operace, za kterou byl odpovědný, se nezastavila v Evropě, zejména v Německu. Zde se „rasová otázka“ z důvodu nedostatečné historické kvalifikace promítla do pseudo či „každodenního“ rasistického vzrušení, od temnoty zašlých dnů až po „diskriminační“ chování státních orgánů.

Výsměch odkazu Alfreda Nobela

Toho jsme se obávali: Nyní bylo BLM, široké levicové teroristické hnutí, navrženo na „Nobelovu cenu míru“. Jako by toto ocenění již nebylo dostatečně dehonestováno předchozím preventivním udělováním ceny Baracku Obamovi (před jeho nástupem do funkce, bez jakéhokoli důkazu o úspěchu) – zejména proto, že zmíněný prezident pak nedodržel světový mír, ale destabilizoval jej, klíčové slovo Sýrie a Islámský stát – tak bude dědictví Alfreda Nobela nyní úplně zesměšňováno. Hnutí, které zajišťuje, že barva pleti jedinců je opět jediným měřítkem pro hodnocení lidí, kteří schvalují násilí jako prostředek politické debaty a které znamená sociální rozdělení a společenskou polarizaci, by – podle navrhovatelů – mělo dostat to, co bylo kdysi nejdůležitější cenu za mír.

Udělit Obamovi Nobelovu cenu míru bylo chybou!

Nominace BLM je součástí rostoucího převzetí ctihodných institucí levicovými extremisty, kteří chtějí, aby jejich morálně kyselá agenda byla jediným příspěvkem k lidstvu hodnému chvály. Ať už jde o ochranu klimatu, genderismus nebo migrační propagandu a rozmanitost – počítají se pouze časová paradigmata. To vysvětluje také pohled na další seznam návrhů: Kromě kontroverzního a oslnivého loutkáře informátora Juliana Assange (který, mimochodem, ještě jednou), existuje také mezinárodní „síť pro kontrolu faktů“. Manipulátoři pravdy jako garanti míru – to musíte nejdříve k tomu dospět. Pak byste mohli nominovat Marka Zuckerberga nebo Jacka Dorseyho – protože tolik „mírumilovných“ zpráv se šíří na Facebooku a Twitteru.

Zdroj

Překlad