Svět podle lepšolidí

Okénko – Právo v kapse – Konečně úspěch?

Jindřich Kulhavý: Snaha Babišovy vlády v době nepochopitelně protahované legislativní nouze prosadit novelu zákona týkajícího se zdraví a vytvořit tak pandemickou situaci časově neohraničenou, napovídá o tom, že i po konci doby covidové se počítá s dalšími pandemiemi drtícími naši společnost.

Ostatně nedávné prohlášení Merkelové o tom, že další podobné viry dorazí a budou nadále ohrožovat lidstvo, mají podklad v podobných prohlášeních Billa Gatese, který tento vývoj ve svých vizionářských vidinách předpovídá také. Je tedy otázkou, jaké svinstvo má ještě v šuplíku, je li už opět patentované, jak velká na něj bude úmrtnost a kdy ho vypustí. Předpokládal, že další vir bude decimovat lidstvo s 15ti procentní účiností. A protože víme, že jeho představy o ideálním počtu lidí se liší od současného stavu asi o 7.5 miliardy, lze očekávat, že nemá jít o žádnou chřipečku.

Babiš a jeho noshledi tak připravili ďábelský plán, jak nám to tu ztížit a snažili se ho dostat do Parlamentu ČR k projednání. V podstatě jde o zavedení povinné vakcinace od malých dětí až po seniory, pro případné rebely jednoznačné odsunutí za okraj společnosti a nastavení mnoha omezení na nekonečně dlouho dobu, stejně tak umožnit plundrovat státní pokladmu dalším povinným testováním a očkováním. Při vidině nových pandemií by tak nynější i budoucí vlády měly volnou ruku k diskriminaci, udělování příkazů a trestů. Politická reprezentace by se ještě více stala šlechtou s neomezenými pravomocemi a z občana by byl otrok žijící v neustálých obavách.

Samozřejmě, že nekonečný pandemický stav nemá být jediným bičem na neposlušné. Co by nezvládl on, zbylo by na již započatý Velký reset, se kterým jdou ruku v ruce. Úkolem obou těchto akcí je nás přinutit k poslušnosti, ožebračit nás a s třetím atributem plánovaných změn, tedy Green Dealem, který má znít tak hezky, nás prostě srazit na kolena. Takže si to shrňme. Pandemie nás naučí poslušnosti a pročistí stavy, reset nám sebere majetky, zelené peklo přitáhne kohoutky s energiemi a my se z toho všeho…jak se to řekne slušně? Je v podstatě jedno, zda li nám budou vládnout Piráti, Spolu, Babiš nebo nějaká jejich koalice, s výjimkou pravice v podobě SPD, koalice kolem Trikolóry a Volného bloku ma tom chtějí participovat všichni.

Naštěstí pár lidí už začíná chápat dramatičnost situace a především poslanec Volný je v tomto směru aktivní. I díky němu se lidé začínají bouřit a podařilo se prozatím zabránit projednávání výše uvedeného zákona, který by v budoucnosti úplně zdevastoval naše svobody. Na nějakou dobu se podařilo zastavit jak Babiše, tak i jeho následníky. Je to malé vítězství, které bude třeba opakovat znova a znova. Nelze předpokládat, že by se k pokusu zakomponovat do další činnosti budoucích vlád bič na neposlušné a rebely nechtěli vrátit. Pouze jejich navyšující se počet může zabránit jpozdějšímu prosazení podobných zákazů, trestů a opatření do jakéhokoliv jiného zákona. Bohužel se ukazuje, že i přes tento odpor odvážných se plno lidí registruje k vakcinaci, přičemž důvody jsou podobné. Nikoliv strach o zdraví, ale možnost cestovat, bavit se, studovat a neochota chodit na testy či se naučit je obcházet. Ovčácký pes v podobě jakéhokoliv zákona o zdraví bude totiž jen souborem způsobů, jak zlomit zbytek občanů.

První malé vítězství máme za sebou a poděkujme za to jak panu Volnému, kterého téměř celý zbytek poslanců přímo nesnáší, což je jeho dobrá vizitka. Nesmíme usnout na vavřínech, je třeba zůstat ve střehu. Babiš je v tomto trochu jako slon v porcelánu, kdyby novelu připravovali Piráti, zabalili by to do lístků marjánky a podali to tak, jako že nás všechny chrání. Pekarová Adamová by u toho krásně valila oči a Fiala by řekl, že je třeba přijmout, že tu covid je, a my si z toho musíme vzít jen to nejlepší. Pan Volný a zástupci SPD a Trikolóry & spol nazývají věci pravým jménem, přičemž především Volný blok skutečně bojuje. A takové lidi potřebujeme. Vzpomeňme si na to u voleb.

Zdroj