Příprava ČR pro válku s RFVálečné přípravy v souvislostech

plk. Jaroslav Štefec a Josef Skála o provokaci s Vrběticemi, o agendě rozbití vztahů s Ruskem a ekonomickém a jiném poškození ČR

Je to sice hodně dlouhé, ale informacemi nabité. Konkrétně k Vrběticím a vyšetřování kolem výbuchů je tam toho řečeno dostatečně. Je tam ale i o Ukrajině a majdanu, o chování ukrověrchušky, detaily o kouscích naší věrchušky a mj. „neznámý“ Kalouskův kousek s ruským letadlem. Jsou tam informace o cílech jaderného útoku u nás – a mnoho dalšího.

Největší obavy panují nyní právě z ukrů – aby tam někoho nenapadlo fakt na to Rusko zaútočit. V současné době by to byla katastrofa. 

V kostce – o co se hraje v první řadě: o obchody s Ruskem a hlavně o energetickou soběstačnost. Pokud totiž Rosatom nedostaví Temelín, nedostaví ho NIKDO a můžeme se rozloučit s jakoukoliv dostavbou – ztratíme výhodu soběstačnosti v energetice. 

Suroviny, které budou putovat do Německa, budeme draze od Německa kupovat, ztratíme výhodu přímého obchodu s Ruskem. 

V druhé řadě jde zase jen o další kouřovou clonu kolem shromažďování vojáků NATO kolem celé ruské evropské hranice. Jde o toto cvičení, které už jednou Doník odpískal – ale současný „Joe Black“ ho znovu obnovil. V článku se sice píše o cca 30 tis vojácích, ale je jich tam přes 40 tis. Těžká letadla i vlaky s technikou se přesouvaly přes naše území.:

https://www.natoaktual.cz/v-mediich/zacina-cviceni-nato-defender-europe-21-pozemni-sily.A210316_191955_na_media_m02

Vypadá to, že zase chce někdo bojovat našima (evropskýma, slovanskýma) rukama s Ruskem.

Zdroj