Koronavirus

Podezřelá úmrtí se množí

Jindřich Kulhavý: Nastalo období, kdy je možno se zabývat skutečnostmi vedoucími ke zvýšení počtu úmrtí českých obyvatel. Stoupající křivky takových, u kterých příčina je, řekněme to kulantně, neznámá, jsou alarmující. Zároveň se nynější doba stala ukázkou bezvýznamnosti lidského života podobně, jako jsou například války.

Jestliže se spekuluje o tom, odkud vir přišel, dokonce jsou jmenovány dosud živé osobnosti, které mu mohli napomoci na svět, pak je s podivem, že se ještě nikdo nepokusil je dostat před spravedlnost. Stejně tak i ty, kteří byli použiti k dalšímu šíření strachu, případně se zasloužili o ekonomické dopady a v neposlední řadě i o prosazování vakcinace lidí v experimentálním režimu, a dokonce i dětí.

Dle uváděných čísel, o kterých lze po posledních zkušenostech sice pochybovat, nicméně tu prostě jsou, doba covidová zasáhla nejvíce lidi ve věku nad 70 let. Není to nic nelogického, když si uvědomíme, že právě tato část obyvatelstva trpí díky odžitým létům nejvíce chorobami spojenými se stářím a nižší odolností organismu. Je to stejné, jako byste se podivovali tomu, že auto staré 40 let prostě přestane jezdit, protože motor s najetým milionem kilometrů bez dostatečné péče prostě klekne. A podobné je to se seniory. V uplynulých měsících došlo k jejich sociální izolaci, strádali psychicky, v domovech důchodců byly omezováni na pohybu a kontaktech s nejbližšími, a ještě se dusili v rouškách. Ano, tato skupina lidí skutečně začala ve velkém umírat na covid, a to dokonce i tehdy, když ho nedostali. Nicméně příčina úmrtí mohla být jako covid zapsána. Absolutní lhostejnost ke starším lidem hraničila snad i s hromadnou vraždou a vytvářením místa na planetě. Ostatně nejeden známý ,,lidumil“ a filantrop s tučným kontem se nám svěřil s tím, že je třeba řešit otázku seniorů, kteří údajně přetěžují ekonomiky států jevem zvaným stárnutí populace. Soros to řeší dovozem testosteronem nabitých mladých muslimů do Evropy. Ovšem covid to dokázal urychlit a stavy starších lidi pěkně pročistit. Humanita šla stranou, úcta ke stáří ještě víc a naši dědové a babičky umírali izolováni od světa. Jejich vůle žít se vytrácela.

Neumírali však jen sedmdesátníci a výše, vlna nevysvětlitelných úmrtí zasáhla řadu podnikatelů. Ta nevysvětlitelnost je obsažena v zvýšeném počtu sebevražd, o nichž se moc nemluví. Ekonomický propad byl brutální a srazil na kolena mnoho živnostníků a firem, jejichž majitelé neunesli snížení životní úrovně, zadlužování, případně ztrátu pracně nabytého majetku. Vláda se neustále ohání poskytovanou podporou soukromého sektoru, ve skutečnosti dělá vše proto, aby ho vysála, zúžila, případně aby mohl Babiš opanovat s Agrofertem stojícím na dotacích širší území. Když se rozhlédnete kolem sebe, objevíte mnoho uzavřených obchodů, řada restaurací skončila nebo jsou k pronájmu, do jejich prostor se život vrací pomalu a vystresovaní lidé se prostě bojí. Nelze se tedy divit tomu, že se někteří podnikatelé nesmířili s hloubkou propadu a rozhodli se odejít, jiným k tomu napomohla i psychika, a aniž by vzali do ruky jakýkoliv smrtící nástroj, prostě zemřeli vyčerpáním.

Neméně smutnou skupinou jsou spoluobčané, kteří podlehli klamavé propagandě a stali se součástí experimentu na lidstvu používáním nově vyvinutých vakcín, Zde je třeba říct, že na mRNA produktech se nepracuje pouze poslední rok, ale trvá to déle. Pouze se nevědělo, na co se budou tyto látky používat a covid umožnil hromadné nasazení. Berme to tak, že vakcíny s mRNA efektem byly vyvíjeny třeba 5 let a na covid byly pouze ,,naroubovány“ přidáním dalších ingrediencí. Proto to bylo tak rychlé a propaganda se rozeběhla těsně po ,,objevení se“ nového viru. Ten byl patentován už dávno, takže pokud měly farmaceutické koncerny informace dopředu, mohly se na jeho vypuštění připravovat také dříve. Proto ta rychlost. Jen nebylo z etických důvodů moc času na testování, protože jak by se vysvětlovalo, že proběhly testy na něco, co teprve přijde? A tak momentálně umírají ti, kteří nahradili bílé myšky a další laboratorní zvířata. 10 let testování na nich prostě chybí.

O skutečných následcích vakcinace se možná dozvíme za pár let. Nebo až tehdy, nebude li již koho za současnou situaci trestat. Nebylo by to v historii poprvé, kdy se farmaceutické společnosti podílely na podezřelých úmrtích či nevratných následcích používání vlastních produktů. Řada náhlých úmrtí z posledních měsíců, která se objevují na celém světě a covidoskeptiky jsou připisovány vakcinaci, je skutečně podezřelá. Oběťmi jsou často dosud zdraví lidé různého věku, tedy včetně i těch nejmladších. Covidová mafie však nadále tlačí na pilu a chce dostat své mixy i do všech generací. Dokonce i přes těhotenství a mateřské mléko. Hyenismus v podobě obrovských zisků plynoucích z produkce vakcín je strašidelnou ukázkou zkaženosti doby i bez rizika, že obsahují další komponenty, které mají v budoucnosti možnost měnit lidské chování. Teprve další roky nám řeknou, co vše měly tyto preparáty změnit. Zatím dokážou především způsobovat problémy a zabíjet. Ochrání li své nositele, tak to je zatím ve hvězdách. Ale dle opatření, která platí i pro očkované, se o tom dá s úspěchem pochybovat.

Zdroj