Domácí

Podvedl Taiwanec ODS Miloš Vystrčil české občany jako nás připravil Wagenknecht o 820 milionů?

Vážně si senátoři mohou dovolit cokoliv a protože jsou „prozápadní“, je to totéž jako beztrestní? Kdo zaplatí škodu po Wagenknechtovi 820 miliónů? Piráti? Nebo zase my a Wagenknecht s Jourovou a Vystrčilem se nám smějí „do ksichtů“? Proč ztráty nezaplatí Senát z platu senátorů, kteří s jejich zvěrstvy souhlasí včetně senátora Fischera? A nyní leze ven dar nedar Taiwance Vystrčila. Už jsme oběma nohama v… Západním systému.

Vsuvka: Nepřipadá vám, že nám vévodí pošuci? Kocáb porazil a vyhnal vojska Sovětského svazu, Vystrčil (ODS) s Pirátem Hřibem a Michálkem pohrozili pěstí Číně a ta se údajně zhroutila, nyní Babiš s Hamáčkem, Pekarovou a Němcovou údajně likvidují Putinovo Rusko. A normální člověk pláče a platí jejich výstřelky.

Takže nejdříve senátor pirátský Wagenknecht

Za některé části zakázky odpovídala také tehdejší ministryně pro místní rozvoj Věra Jourová (ANO), tvrdí Wagenknecht. Nic to však nemění, že díky pirátskému udavačství Wagenknechta dle tvrzení Babiše přišla Česká republika, tudíž my, o skoro miliardu a Bartoš hýká nadšením, jak Babiše (ne)sejmuli, když my to zaplatíme.

Po obdržení auditní zprávy od MF  Komise odmítla proplácet některé projekty až do skončení policejního vyšetřování, které vedla Policie ČR. Kvůli této pauze České republice vznikla škoda cca 820 milionů korun, korekce jako takové se však týkaly pouze zmíněné půl miliardy korun. I policie odložila trestní věc podezření ze spáchání zločinu a stejně jako Finanční správa se neztotožnila s názorem, že zakázku provázela kartelová dohoda. Pak Pirát Senátor 21 Wagenknecht tvrdil, že Komise si z tisíců jenom náhodně našla toto na Babiše a on je lilium a neudavač. Názor si může udělat každý sám, jak je to s Piráty, Bruselem a Babišem

A nyní vypálila ránu z děla Sabina Slonková, když odhalila špínu a podvod rouškový senátora Vystrčila známého jako Taiwance antičínského. Ony ty návštěvy Piráta Hřiba, Michálka a Taiwance Vystrčila byly víc než podezřelé, a nyní to leze ven.

Odstoupí Vystrčil (ODS) ze své lukrativní funkce a omluví se národu, své rodině a voličům?

Zda je to na trestní oznámení a policejní vyšetřování neumíme říct, (info je od zmíněné Sabiny Slonkové) ale politický podvod, jak odhalila Sabina Slonková je zaručený natolik, že veřejnoprávní Česká televize raději o výrobních linkách nemluví. Přece prozápadního politika Vystrčila nebude grilovat a dokazovat špínu. Je totiž vyvážená…

Dar z Tchaj-wanu nebyl darem tvrdí Sabina Slonková

Z pěti linek zbyla jedna a tvrdě zaplacená.

Tchajwanský dar jako poděkování českému lidu za kritické postoje vůči komunistické Číně. Tak se na konci loňského roku prezentovalo pět linek na výrobu ochranných pomůcek, které do Prahy měly zamířit z Tchaj-wanu.Z těch pěti linek je dnes jedna. A je navíc pronajatá. Zbývající čtyři jsou v držení soukromých firem, s nimiž stát nemá nic společného.

A teď jsme za pitomce

Linku na automatizovanou výrobu respirátorů lze už několik měsíců pořídit v přepočtu do milionu korun. Jejich ceny brutálně spadly poté, co se po loňském výpadku celosvětový trh s ochrannými pomůckami zasytil. Zlínská rodinná firma SPUR za jednu takovou linku platí státu podle informací Neovlivní.cz milion korun. Jako roční pronájem. A platit bude ještě další dva roky. Celkem se zavázala zaplatit tři miliony korun.

„Platíme daleko víc, než kdybychom si linku sami pořídili. Teď by nás vyšla tak na milion korun,“ uvedl ředitel společnosti SPUR Tomáš Dudák. Brali jsme to tehdy tak trochu jako povinnost, dneska jsme ve finále za pitomce.“

 A je celkem jedno, kdo to zavinil ve finále: Předseda Senátu je tak lukrativně placená funkce, že to měl pohlídat a ne se jenom u spuštění naparovat jak krocan! A má na to Fischery a další extremisty, kteří by konečně mohli začít pracovat!

 Připomeňme si výroky Taiwance Vystrčila:

Dokázali jsme sami sobě, že jsme suverénní, svébytní a že se neskloníme ani před tím, kdo vypadá, že je silnější a mocnější. to, čeho jsme spolu s Taiwanem dosáhli, je mnohem významnější,“ řekl v úvodu setkání předseda Senátu Miloš Vystrčil. „Podpořili jsme svojí návštěvou čínskou demokratickou zemi a lid, který chce žít svobodně.

Smutné je, že na jejich politické hrátky a špíny doplácí pouze obyčejný občana teprve nyní se rozjíždí další kauza Vrbětice, Dukovany, Sputnik V a ztráty dalších miliard, protože jsme „poctivě prozápadní“!


Tchaj-wan nebo Taiwan, plným názvem Čínská republika, je ostrovní stát rozkládající se na stejnojmenném ostrově Tchaj-wan a dalších ostrovech u jihovýchodního pobřeží Číny. Žije zde přibližně 23,6 milionu obyvatel.

Zdroj