Domácí

Protesty se šíří

Jindřich Kulhavý: Nespokojenost Evropanů s opatřeními spojenými s covidem a zvůlí liberálních vlád roste. Přestože naše média, a nepochybujme, že i ta zahraniční, o aktivitách odpůrců státní buzerace v jiných zemích mlčí, aspoň nějaké informace k nám přesto prosakují.

Stále více se ukazuje, že lež jménem pandemie covidu drtící polovinu světa, je pouze nástrojem k vládnutí a změnám naplánovaným elitami. Průvodním jevem je zdevastovaná ekonomika, zničené životy a práce mnoha set tisíc lidí a stovky hospitalizovaných s potížemi, které mohou u některých jedinců způsobit smrt. Hysterie založená na falešných výsledcích testů, špatném způsobu léčení a nefungujících vakcínách, důsledkem jejichž používání je v určitých případech zhoršení zdravotního stavu očkovaných opět ve výjimečných případech provázeného smrtí, má nedozírné důsledky. Nekončící opatření jsou navíc obhajována novými mutacemi, o nichž například bioložka Peková prohlašuje, že jde o nové kmeny koronavirů, které musí být vypouštěny z laboratoří záměrně. Nejsme odborníci, ale vzhledem ke snaze Pekovou umlčet je to velmi pravděpodobná teorie. Jak je možné, že v zemích, jako je Indie, v afrických státech a jinde, kde jsou základy hygieny daleko za našimi, covid ustoupil nebo tam nedorazil? Je to proto, že nás lze vyždímat mnohem úspěšněji, protože je z čeho?

Dopady covidu jsou již tragické. To i bez neustále předkládaného počtu zemřelých na covid či s ním. Měli byste vědět, že každý pozitivní test, který se kdekoliv objeví, a je úplně jedno, je li testován jeden člověk třeba 3x, se do statistiky nakažených započítává samostatně. Takže nejen vylhané pozitivní výsledky, ale i ty násobené, které vyjdou jednomu člověku vícekrát pozitivnímu, tvoří našeho do nedávna omílaného PSA. V podstatě tak vládní garnitura vrší jednu lež na druhou a s podporou médií to šíří dále. A když ani podvodný způsob vytváření statistik nepomáhá, PES je zahnán do boudy a jede se podle nálady Babiše a Prymuly. Blatný je jen další tragická figura na Babišově šachovnici.

Naštvanost lidí už se stupňuje. Nejen, že polští provozovatelé ski areálů našli skulinu v polském zákonodárství a spustili vleky, na německo-rakouském pomezí se na obou stranách včera sešli protestující ve značném počtu, v samotném Německu proběhla demonstrace formou pětikilometrové kolony aut a zdaleka nejde o všechny akce. Nejsme tedy výjimkou, jen u nás je policie důslednější a agresivnější, přestože ke svému vystupování nemá často oporu ve stávajících zákonech, postupuje podle instrukcí vlády. Ta má tendenci změnit řadu zákonů tak, aby se nemusela obracet na poslance Parlamentu ČR. Jenže i tam se vždy s někým dohodne, protože až na nepatrné výjimky táhnou všichni za jeden provaz.

Je třeba si upřímně říct, že covid nám ukázal absolutní nepřipravenost společnosti ve všech směrech. Politici si dělají cokoliv, co je napadne a nic je nezastaví. Média jsou v rukách jedné části elit a slouží jim více než věrně. Liberalismus prorostl do všech vrstev a stává se moderním morem. Zákony nemají žádnou hodnotu a nejsou zárukou toho, že by je politici dodržovali, navíc jsou za pochodu měněny tak, aby je bylo možno napasovat na potřeby vládnoucí party. Ústava a Listina základních lidských práv se staly cárem papíru, který nikoho nezajímá. Covid nesplňuje absolutně žádná měřítka pro pandemii, epidemii či smrtelnou infekci. To i přes úmrtí s ním spojovaná. Záměrně se nepoužívají léky, které snižují nebezpečnost koronavirů, aplikuje se nevyzkoušená a nefunkční, v určitých případech dokonce nebezpečná vakcína a postižení jsou připojováni na ventilátory, aniž by se lékaři snažili odstranit důvod dýchacích potíží. Zdravotní pojišťovny mnohonásobně přeplácí zdravotní péči určenou pacientům označeným jako s covidem. Jestli toto vše není někomu podezřelé, pak lze pochybovat o jeho duševní vyspělosti.

Nekončící stav plný omezení se stává standardem, kterému se vzpírají zatím pouze rebelové. Jak dlouho bude trvat, než národ pochopí součástí jak špinavé hry se stal a svým strachem ji ještě podporuje. Je čas vypnout televize a začít přemýšlet, počítat a poté si udělat vlastní úsudek. Nesestavovat ho ze lží, ale z reality. Nebo chcete být do konce života ovcemi předurčenými k neustálému odevzdávání vlny, životu v ohradě a strachu z přítomnosti vlků, nakonec být tak jako tak určenými k porážce?

Zdroj