Koronavirus

Psychopati u moci se definitivně odhalili

Jinbdřich Kulhavý: Ve Francii Macron a vláda přitvrdili a chovají se jako chovanci proslulého ústavu v Bohnicích. Vydali nová opatření, kterými chtějí za každou cenu přinutit Francouze k poslušnosti a dosáhnout maximální proočkovanosti. Samozřejmě i tam se nadále upravují statistiky, počty a definice nemocných.

Od 21. 7. platí povinnost předkládat evropský covid pas v kulturních a zábavních provozech přijímajících veřejnost nad 50 osob (zábavní parky, památky, muzea, kina, divadla..). Tato povinnost se bude týkat všech osob starších 11ti let. Od srpna pak bude platit povinnost předkládat evropský covid pas pro vstup do kaváren, restaurací, obchodních či sportovních center, nemocnic či domovů důchodců, na stadiony. Tato povinnost se bude týkat všech osob starších 11ti let. Evropský covid pas: certifikát ve kterém je zaznamenáno provedení negativního PCR testu/antigenní testu ne starší než 48h (pozor pro cestování či tranzit je platnost 72h) nebo potvrzení o provedeném očkování (2 týdny po druhé vakcíně Pfizer, Moderna, AstraZeneca či 4 týdny po vakcíně Johnson & Johnson nebo 2 týdny po první dávce vakcíny pokud osoba prodělala nemoc Covid-19) nebo prodělání nemoci covid-19 v posledních 6 měsících.

Agresivní postup vlády se týká i sportovců, u kterých se kombinuje pobídka k očkování s tresty pro odpůrce vakcinace v podobě různých druhů karantény. To platí například pro zahraniční hráče francouzských týmů, kteří musí po příjezdu do Francie do desetidenní karantény, přestože mají PCR testy negativní. Dále nenaočkování hráči musí 1x týdně na PCR test, který si platí ze svého a stojí cca 90 euro. Tato ,,zlodějna“ má přinutit širokou sportovní masu k podstoupení vakcinace. Reakcí na vydání těchto opatření jsou okamžitě svolané mohutné demonstrace a střety s policií. Pro cizince mají být překážkou zpřísněné hraniční kontroly, o kterých však víme, že po celý uplynulý rok neexistovaly. Při určité bohovornosti Francouzů lze očekávat, že to bude pokračovat, ostatně o tom přineseme zprávy přímo z ,,bojiště“ do týdne.

Perličkou zůstává Chorvatsko, které odmítlo uznávat dokončené starší očkování. Což je šok pro ty, kteří tak ochotně nastavili rameno. Navíc to ukazuje, že celá ta komedie nemůže normálně uvažující lidi přesvědčit o potřebě podlehnout diktátu, protože ani tvůrci covidohysterie nemají jistotu, že mixy neznámého složení mohou bránit šíření viru. Takže opět všichni na PCR testy, jejichž výpovědní hodnota je také velmi omezená. To už je mezinárodní fraška. Slovinsko nově požaduje negativní PCR test při vstupu na své území, což platí i pro tranzit. Takže vracející se z Chorvatska musí absolvovat PCR test před odjezdem v místě dovolené, pro turisty teprve vyjíždějící to znamená platit testy hned 2x. Tedy před každým průjezdem Slovinskem. Ještě chcete k moři? Pak doporučujeme Bulharsko, kde se testovat vůbec nemusíte a Smart Wings Vás také k této trapnosti vyzývat nebude.

Slovenská vláda používá stejné způsoby jako naše v tom, že na zrušení některých opatření tamním Ústavním soudem reagovala vydáním nových a přísnějších. Zrušenou karanténu přitvrdila, což lze nejvíce vnímat u té týkající se dětí ve věku 11 až 18 let. Tyto, pokud nebudou naočkované, musí zůstat v izolaci po příjezdu 14 dní, což bude platit i pro jejich rodičovský doprovod, u kterého je úplně jedno, zda má za sebou kompletní vakcinaci či nikoliv. Což je exemplární případ jasné arogance moci a diktátorský přístup, jehož důsledkem je přinutit rodiče očkovat děti naprosto po celé Evropě. Cestovat bez nich určitě nikdo nechce. Navíc Slováci nešetří hysterií a předbíhají ostatní státy, což vypadá jako to, že jsou pokusnými králíky. Neklid na Slovensku je však nikterak veliký, jako by Slováci rezignovali. Přitom opozice je tam poněkud hlučnější než u nás. Vládní našeptávači, členové vládní koalice a v podstatě i prezidentka Čaputová však vnímají podporu z Bruselu a nijak se netají tím, že zdaleka ještě nesáhli pro nejtvrdší kalibr, což neznamená, že to neudělají. Tedy k zákonem stanovené povinné vakcinaci. Otázkou zůstává, zda li naši bratři už dostatečně zbruselovatěli, nebo si dokážou ještě vzpomenout na to, že byli hrdý národ.

Momentální cestování po Evropě připomíná hru kočky s myší. Až dosud jste se autem mohli pohybovat bez zábran a nebyl problém bez jediného lejstra projet celou Evropu. Bude zajímavé sledovat změny, které na nás opět vlády připraví. Jestliže dosud to byl obrovský cirkus, nyní začíná manéž nahrazovat ring. Politici odhalují svaly, povolávají policii do zbraně a v parlamentech se schvalují věci, o kterých média záměrně mlčí. My dostáváme zpravodajský příděl klimatických hrozeb v podobě povodní a tornáda, ovšem v zákulisí se kují mnohem horší pikle. Z těch zákonů, co na nás připravili, se vám všem roztočí hlava do takových obrátek, že se z toho zblázníte. A o to přeci jde. Normální svět už není.

Zdroj