Zahraničí

Rozklad zrychluje

Lubomír Vylíčil: Před pár dny jmenovalo Velitelství zvláštních operací US Army do nové funkce generála, jménem Richard Torres-Estrada. Bude mít na starosti „rozmanitost a inklusi” v amerických zvláštních silách.

O co jde? Pod těmito „zvláštními sílami” si představte proslavené jednotky, jako Delta Force, nebo SEAL Slouží zde muži, o kterých se točily trháky typu „Rambo”. Top elita.  A právě jim, jak usoudila Bidenova administrativa, je třeba diverzity, jak koze drbání. Generál Torres-Estrada , na fotce velmi připomínající našeho aktivistu Hromadu, k tomu bude mít, krom svého týmu, i speciální, novoučkou příručku o úloze diverzity v ozbrojených silách. Je radost nahlédnout…. Stačí obrázky. Působí to skutečně pestře, asi jako výroční trh v Mogadišu.

Ovšem zcela mimořádné péči a upřednostňování, se v amerických ozbrojených silách, mimo všemožných menšin etnických a náboženských, mají těšit minority sexuální. Transky se mohou už konečně veřejně přihlásit k pohlaví, se kterým se „vnitřně identifikují” a armáda musí jejich volbu respektovat. A nejen to. Jako bonus získají tito lidé také jakési poukázky na „lékařsky nezbytnou péči související s přechodem”.

Nejde přitom o zrovna levnou záležitost. Operace prsou může stát okolo 9 000 $ a operace genitálií pak více než 25 000 $. K tomu dlouhodobá hormonální terapie, služby psychologa…. Pentagon počítá s tím, že tak zvaný „plný přechod” jedné transky může vyjít amerického daňového poplatníka na pěkných a kulatých 100 000 $. Ale což. Kdo by počítal drobné. Diverzita za to stojí. Navíc, jak známo, před zmalovanou transkou prchá každý nepřítel v hrůze….

Neblbne se jen v pozemních silách. Generál Edward W. Thomas jr, jinak velitel Rekrutační základny amerického letectva, před pár dny s hrůzou konstatoval, že „…86 procent našich pilotů jsou bílí muži. Méně než 3 procenta našich stíhacích pilotů jsou ženy”. A vydal hromový rozkaz pro své podřízené, aby to sofort napravili. Mají se okamžitě zaměřit na nábor kvalifikovaných žen a menšin. Neúnosná situace se tak zcela jistě záhy zlepší. Pan generál to podložil jednou historickou paralelou: Před padesáti lety prý pociťovala US Army nedostatek právniček. Pouze 4 procenta armádních právníků byly ženy. A dnes je toto číslo 37 procent!

Že takovou pitomost nařídí generál letectva? Že je k létání potřeba jistých vloh a dovedností, které nejsou ve společnosti distribuovány zrovna rovnoměrně?  No, ono jde o generála takového zvláštního druhu. Který se ovšem v ozbrojených silách Západu lavinovitě množí. Podíváme-li se do životopisu gen. Thomase jr. nenajdeme tam nic o řízení bojového stroje v ostré akci. Kdepak. Ale zato funkcí typu „ředitel pro veřejné záležitosti” toho či onoho štábu bezpočet. K tomu šéfování časopisu vojenského letectva Airman Magazine… Jinými slovy – bezvadná uniforma, vzorné vojenské vystupování a v hlavě cca stovka těch nejaktuálnějších, pokrokových frází.

Pro všechny složky americké armády je pak společné, nově zaváděné a povinné školení. Pamětníkům velice připomínající PŠM, tedy politické školení mužstva, prováděné v ČSLA před více než 30 lety. Ovšem zaměření je zcela odlišné. Směr antirasismus a nenávist vůči „bělosti”. Jako příklad uveďme jen dvě položky z doporučeného seznamu četby pro vojáky – “Bílý vztek: nevyslovená pravda o naší rasové propasti” a „Nenávist ve vlasti: Nová globální krajní pravice.” Jak k tomu konstatoval redaktor Fox news, Campos-Duffy, Americká levice objevila, že armáda má „…nebezpečnou schopnost proměnit menšiny ve vlastenecké, soběstačné konzervativce”. A rozhodla se zakročit.

Bohužel, ani náš kontinent není imunní. Stejně, jako tomu bylo u všech předchozích škodlivých pitomostí, zrozených v USA, prosakuje i tohle sebevražedné pokrokářství do Evropy. Známý je případ Von Layenovských uniforem Bundeswehru pro těhotné vojačky, stejně jako budování záchodků pro 3. pohlaví tamtéž. Ostatně nejen v Bundeswehru. Loni se k „záchodkové” iniciativě připojilo i tamější. (Bavorské) ministerstvo školství

Je očividné, jak rozklad a degenerace Západu a jeho „elit” akceleruje. Což pro nás, tady v Česku, představuje současně hrozbu i nadějí.

Naději v tom, že se nějaký konec globalistického vězení národů, EU, blíží. Jak o tom často píše Petr Hampl, prozatím ještě nemůžeme doufat v úspěšný  Czexit. Nepřítel je stále příliš silný a „dal by nám to sežrat”. Ale vyhnívá. Slábne a propadá se. Degenerace a všeobecný úpadek vládnoucí skupiny je už očividný. Stačí vydržet. Uhrát ještě jedny, ty letošní, možná dosud nejdůležitější volby. Nepustit natěšené Piráty k veslu a … Pak už snad bude na dohled doba, kdy se ta prohnilá kůlna začne rozpadat. Pak už to půjde. Zatím se zdá, že to pokračuje dost rychle.

Hrozba pak spočívá v tom, že oslabování obranyschopnosti,  stejně jako rozklad státnosti a národní soudržnosti Západu jde taky strašně rychle. A to zrovna v době, kdy jsme „pod palbou”. Kdy na nás útočí nepřátelská civilizace. Což neukazuje na náhodu, hloupost či neznalost, ale na promyšlenou sabotáž.

Je to napínavý závod. Jen my jsme, bohužel, z nejhoršího uvnitř. 

Zdroj