Domácí

Selhání energetické strategie Angely Merkelové

V Německu je mrazivá zima, uvnitř i venku. Nejen zima přichází se sněhem, ale velkou část země trápí arktické vzdušné masy. Mráz je obzvlášť nebezpečný v noci.

Meteorologové varují před vnějšími teplotami až do mínus 30 stupňů.

Ale v bytech je také chladno, protože je třeba očekávat výpadky elektřiny, a to díky energetickému přechodu Merkelové a klamným spořitelům klimatu, kteří spoléhají pouze na alternativní energii.

Protože k celonárodnímu výpadku proudu může dojít kdykoli, je německá posedlost nespolehlivým větrem a solární energií jako časovaná bomba, která má explodovat, píše von Freeman na blogu Schall und Rauch.

Žádná evropská země nemá takovou sebepoškozující energetickou politiku jako Německo a nikoho současná střízlivá realita neovlivní více než evropská zelená průkopnice Angela Merkelová, kdy Německo letos v zimě zasáhl rekordní mráz.

Německo je považováno za větrné a solární centrum světa, ale v tuto chvíli si nemůžete koupit „zelenou“ energii bez ohledu na cenu, protože žádná neexistuje.

Miliony solárních článků jsou pokryty sněhem a ledem a bez větru se nepohne 30.000 větrných turbín ani o milimetr. To znamená, že chybí dostatek elektřiny, kterou nahrazují jaderné elektrárny ze zahraničí a uhelné elektrárny z domova.

Ošklivé větrné mlýny v krajině navíc potřebují neustálý přísun energie ze sítě, aby temperovala jejich vnitřní fungování, aby nezamrzly!

Tolik k „přechodu“ do budoucnosti, který je poháněn výhradně větrem a sluncem – také známý jako „přechod energie“ … naprosto hloupý!

V Německu vládnou nekompetentní idioti a zrádci, kteří nemají žádnou realistickou perspektivu do budoucna, ale je to ovládáno davem ideologických křičících, kteří se stejně jako Greta Thunbergová řídí pouze jejich vírou a pocity.

Už dlouho říkám, že každý, kdo chce elektřinu z větru, by měl nést také důsledky toho, že bude sedět před rozmraženou lednicí ve tmě, když je není vítr ani světlo a v zimě mu mrzne zadek. To nechceš? Co je to za pokrytci!

Jak hloupí musíte být, abyste věřili, že elektřina pochází ze zásuvky a že elektrárny mohou být odstaveny?

A odkud by tedy mělo pocházet obrovské množství další elektřiny pro elektromobility? Když se nabijí baterie milionů vozidel, mřížka se zhroutí!

Merkelová a Zelení přivádějí Německo zpět do doby kamenné.

Planetu musí zachránit pouze ti, kteří ji chtějí zachránit.

Zapomněl jsem na něco?

Ano, protože mráz až do mínus 25 stupňů má politickou korektnost pouze v souvislosti s počasím a ne s podnebím … samozřejmě. Ve vlně veder v létě je to naopak.

Navíc za to může Putin, protože za všechno může on sám. Poslal sibiřský chlad do Evropy a Německa, aby bylo možné postavit Nord Stream 2 a dodávat ruský plyn. Jak je to od něj sobecké ruským plynem udržovat teplo kolem německého zadku.

Zdroj

Překlad