Tak proto

0
(0)

Můj dnešní článek bude velice krátký, protože dnešní text neobstarám já. Zařídí nám ho osobně Lubomír Volný. Doteď jsem ho víceméně spíše přehlížel a nemyslel si o něm nic valného. Ale včera jsem měl možnost slyšet a přečíst si rozhovor, který dal v pořadu PoliTalk. 

Už jsem tu takhle dělal reklamu Hutkovi a jeho písni o Zemanovi a zubaté, také jsem neměl důvod k tomu něco dodávat a také jsem to velice rád sdílel. Toto je podobné.  Nebudu kolem toho dál chodit, zde máte odkaz: 

Volný: Volby vyhrajeme a získáme strašnou spoustu financí – Novinky.cz

Po přečtení a nebo poslechu byste měli chápat, proč Volnému žádnou budoucnost nepředpovídám a proč si myslím, že má jako politické téma jen a jedině covid.  

Stejně tak se odvažuji tvrdit, že pokud v jeho hnutí  a mezi jeho příznivci panují opravdu takové myšlenkové pochody, jaké ventiloval v tomto rozhovoru, tak se nedivím Okamurovi, že se s ním rozešel a tímto se našemu vlasteneckému  polojaponcovi upřímně omlouvám. Já si doteď myslel, že rozštípnutí SPD byla Okamurova vina, že šlo o nezvládnutý “lídršip”, případně o přílišné ambice nebo zbytnělé ego předsedy. Ale ne… po tomto rozhovoru už vím, že Okamura tohle udělat musel. 

Pro mě tento rozhovor znamená, že zmizela jedna velká výhrada, kterou jsem proti Okamurovi měl.  

zdroj a diskuze zde.

Rate this post

Souhlasíte s článkem?

Průměrné hodnocení 0 / 5. Vote count: 0

Zatím nehodnoceno, budete prvním