Svět podle lepšolidí

Tohle je ta Vaše slušnost?

KohPavel B. Reichl: o by před pár lety napadlo, že se jednou budou odstraňovat sochy válečných hrdinů a stavět sochy zločinců? Kdo by jen pomyslel, že se dočkáme doby, kdy se lidi budou bát zase říkat pravdu, protože by je nějaký „slušňák“ mohl poslat rovnou k soudu?

Co je to za dobu? Lumpové a syčáci mají zelenou a obyčejní, pracovití a především bezúhonní lidé mají strach ukázat na jejich prohřešky, protože si mohou být jistí, že by se to otočilo proti nim..

Jedna věc je jistá, lump zůstane lumpem i kdyby Vám nakrásně říkali, že zdravil sousedy a byl to hodný člověk..

George Floyd se stal jakýmsi pochybným symbolem. Ne, nehodlám obhajovat násilí policistů vůči lidem a jejich techniky, které vedou nejen ke zraněním ale i ke smrti. Jen neumím pochopit, že se dnes staví sochy násilníkovi, feťákovi a zločinci, který nikdy nežil tak, aby ho dnes někdo mohl oslavovat.

Je specifické, že po smrti tohoto lumpa se chopili příležitosti jiní lumpové a ve jménu spravedlnosti a volání po rovnoprávnosti a slušnosti, začali rabovat a ničit nejen obchody, ale dokonce i domy druhých. Prchajíc z obchodu s uloupenou televizí vykřikovali zaklínadlo BLM a lidi jim šli z cesty, protože tušili, že by byli taky zbiti nebo popotahováni soudem, protože by se dopustili rasové nenávisti… Ano, čtete dobře, vymysleli termín „rasová nenávist\“ a schovávají za něj všechny lumpárny, které se dějí. Oni prý mají právo loupit a rabovat, protože byli diskriminováni celosvětově.

Dnes ve jménu této zvrácenosti poklekávají nejen ti diskriminovaní, ale i řady populistů. Mohlo by se říct, chceš klečet, kleč, ale ono je to zase jinak. Oni nutí jiné, aby klečeli taky, aby se ponižovali ve jménu této zrůdnosti, kterou si nějací blázni vymysleli a kterou zakrývají svou vlastní neschopnost a páchání trestné činnosti.. A pokud s někdo odmítne přidat na tuto nemorální stranu, je okamžitě ocejchován názvy jako rasista nebo xenofob..

Neuvěřitelné scény ze všech koutů světa, kde jsou zastavováni lidi na ulici a nuceni pokleknout a líbat nohy té správné sortě lidí, jsou už jen onou pomyslnou třešničkou na dortíku..

Trvalo to dlouhá léta než se do různých vládních úřadů protlačili ti, kteří dnes celým světem manipulují a své manipulace schovávají za slušnost..

Ti samí lidé, kteří se nedávno hroutili, když si prezident naší země dovolil přeložit název bláznivého uskupení z Ruska, dnes běhají po ulicích a nosí plakátky se slovy jako je třeba „prcat“ a ještě se cítí dotčeni, když jim někdo řekne, že to je odpudivé..

Napíšu to jinak, vše co nezapadá do jejich vidění světa je neslušné. Pokud ovšem později sami toto pravidlo poruší, vydávají ho za cestu k lepším zítřkům a po neslušnosti se jen zapráší…

Mohl bych psát hodiny a hodiny podobných příkladů. Ale tuším, že Vy víte o čem přesně píšu a tak je zbytečné jitřit bolavou ránu..

Stali jsme se zajatci nenormálností celého světa. Cenzura, mazání z veřejného života a už nejen toho virtuálního se stalo běžnou součástí našich životů. Všichni to vědí, ale málokdo proti tomu něco udělá. Z nenormálností se stávají normálnosti, protože jim ti pobláznění tvrdí, že ta nenormálnost je vlastně normální. A tak jsme svědky toho, že jsou likvidováni lidi jen proto, že si dovolí upozornit na nezlomitelnou skutečnost, že dítě může porodit pouze žena, že muž prostě nemůže menstruovat. Jsme svědky toho, že školní učebnice učí malé děti masturbovat a nebo jsou prodávány vstupenky pedofilům do dětských školek, aby vychovávali malé děti tím, že je budou osahávat a válet se s nimi v obětí po podlaze. A zase, jak dlouho jim to procházelo a především jak dlouho ještě bude?

Odpověď je snadná, tak dlouho jak jim to my, většinová společnost a zastánci tradičních hodnot, dovolíme. Snadné že? Napadlo by Vás před deseti lety, že bude člověk potřebovat kýbl odvahy k tomu, aby pozdravil náhodnou ženu u výtahu nebo ji podržel otevřené dveře? Napadlo by Vás snad, že pokud nepodpoříte nějakou zvrácenost, budete čelit možnosti propuštění ze zaměstnání?

A zase, je to snadné. Uvázali k sobě takřka celou společnost nesmyslným životem na úrok. Lidi jsou zadlužení a kvůli penězům prodávají svou čest, hrdost a především pak sami sebe. A své blízké, učí malé děti, že ona nakonec nějaká ta úchylnost není tak úchylná, když díky její podpoře může tatínek zaplatit splátku hypotéky..

V našich vodách můžete sledovat dění na internetu a vidět různé skupiny lidí, kteří se prohlašují za tzv. hlídače demokracie a udávají jiné jen proto, že jim nepřijde spousta z těch inovací normální. A nejhorší na tom je to, že tito lidé jsou placeni z peněz daňových poplatníků skrze nějaké neziskovky či jiné dotované organizace. Ono mohou naprosto beztrestně označovat jiné a lhát o nich nejhrůznější lži a když se jim někdo postaví, kde skončí? Ano, správně. U soudu a je veřejně zostuzen.. Nechápu to, že s nimi lidi tyto zvrácené hry hrají.

Dříve byste se mohli proti podobnému grázlovi bránit, ale dnes už je to nemožné, protože i justice pracuje v duchu a podpoře zvráceností a pokud se jim postavíte na odpor, budete jediným potrestaným pachatelem Vy a to aniž byste se čehokoliv dopustili.

To je prostě dnes naprosto běžné, na někoho ukázat a zesměšnit ho. Třeba i lží jako v případě prezidenta Klause a jeho názorům. Nezapadl jim do konceptu a tak nestačilo už jen vytahovat „ukradené“ pero, ale najednou zahráli lidem na nejcitlivější strunu, na peníze a vymysleli příběh, který se málem rovná zpronevěře. Kdo dnes bude pátrat po tom zda prezident Rusku peníze poslal a nebo ne? Však říkali, že poslal, tak to je pravda a tudíž tím vlastně pana Klause vyloučili z případného návratu do prezidentského úřadu, nebo politiky vůbec..

Sami asi cítíte jak to prolezlo do těch nejvyšších sfér a nemůže si být jistý nikdo tím, že ho někdo z něčeho neobviní a nenařkne a to jen na základě nějaké lži..

Znáte to o tom blátu co již bylo hozeno, že?

Prokazatelně mentálně narušení jedinci dnes udávají druhé na sociálních sítích a nechávají jim mazat příspěvky a dokonce i profily. A proč? Protože mohou. Protože kdyby je někdo označil za psychicky narušené, skončil by zase u soudu a možná i bez práce..

Jsou prý strážci pravdy..Podivné, že tito strážci sami šíří nechutné pomluvy a lži a nikdo s tím nemůže zase nic udělat, protože oni jsou přece ta pravda..

A lidi mlčí, netýká se to přímo jich a tak mlčí. Až dojde na ně, bude už pozdě a i oni pak pochopí, že mlčet byla chyba. Logicky k tomu musí dojít. Má to historické podklady, které jsou nám všem zatím ještě dostupné. Ale i ty jednou zmizí, protože oni vědí, že člověk se často z historie poučí a postaví na odpor..

A tak nám vytvořili „slušňácký“ svět ve kterém chtějí žít oni. A na nás je, zda se jim mlčky přizpůsobíme a nebo si dokážeme vybojovat normální a svobodný svět..

Zatím těžce prohráváme a tuším, že gong už zve do posledního kola…..

Zdroj