Svět podle lepšolidí

Tupost a arogance

5
(3)

Jindřich Kulhavý: O tom, že lidstvo ztrácí své instinkty, není pochyb. Mizí normálnost, převažuje úchylnost, dekadence a hlavně hloupost. Stačí se rozhlížet kolem sebe a trochu vnímat, abyste pochopili, co se děje. Bohužel je těžší přijmout, proč tomu tak je.

Stále častěji na nás útočí reklamy, kde o bělocha téměř nezakopnete. Nejhorší jsou dílka zadávaná kreativcům společností Zalando. V jejich skečích se objevuje řada černochů a dalších nebílých, homosexuálů, genderově těžko zařaditelných. Kdysi reklamy směřovaly přesně na určitou skupinu možných zákazníků, nyní mají možná normální lidi odradit či naštvat. Žijeme uprostřed Evropy v České kotlině, takže nás nezajímají věci předváděné na černoších a homosexuálech. Jsme tolerantní, korektní, ale doma tu jsme my, a ne exotičtí figuranti.

Většina mužů právě sedí u televizních obrazovek a sleduje fotbalové mistrovství Evropy. Mimo toho, že fandí českému národnímu týmu, nestačí se mnohému divit. Kolem hrací plochy svítí reklamy na automobilku VW v duhových barvách vyjadřujících podporu LGBT komunitě. Německý kapitán se ,,pyšní“ duhovou kapitánskou páskou, naštěstí naposled. Zdá se, že homosexualita vládne Německu, kterému Orbán a Maďarsko svým návratem k normálnosti dali pořádnou facku. To zblbnutí do duhy šířící se světem je skutečně paranormální jev, který se stává krutou realitou, na jejímž konci má být rozbití klasické rodiny.

Část ostatních týmů se to pokouší přebít poklekáním na znamení podpory teroristů z hnutí Black Lives Matter. Ono se tedy není moc čemu divit. Když se podíváte na některá národní mužstva, tak to vypadá, že jde o šampionát Afriky. Francie, Anglie, Německo, Portugalsko, Belgie, Holandsko…opravdu jde o členy Evropské unie? A není to divné, že bílí makají a černí hrají fotbal? Přemýšleli jste někdy o tom, že černoši převážně muzicírují, sportují, válčí, ale moc se v práci nepředřou? Je to povahou, bezstarostností či něčím jiným? Jisté však je, že letošní Mistrovství Evropy je v mnohém zpolitizované a nikdo proti tomu neřekne ani slovo. Také už Vám ta korektnost leze krkem?

Zvláštní je další věc. Piráti a STAN svým levicovým programem připomínají komunisty v době jejich začátků. Není to tak dávnou, co jsme se KSČ zbavili, byť se část přetransformovala do KSČM, sociálních demokratů a nově do prounijních liberálních stran. Řada bývalých komunistů a obdivovatelů Sovětského svazu se převtělila do role nepřátel Ruska a stejně vehementně se hlásí k Evropské unii a k jejím někdy až fašistickým praktikám. Nikomu to nevadí a obě výše zmíněné strany spojené do koalice aspirují společně na vítěze voleb, přičemž samostatně by asi zůstaly na střídačce. Podobné je to s jednotlivci. Takový generál Pavel myslící si na post na Pražském hradu má za sebou zajímavou kariéru, při které létá zleva doprava a zpět stejně pravidelně, jako když v serpentýnách točíte volantem. Nebo krotitel Sovětské armády Kocáb. Pyšní se zásluhami za odchod Sovětské armády. Ona by tedy odešla jistě sama, ale Kocáb si na tom udělal jméno. Nyní je z něj prounijní řiťolezec, a to, proti čemu jako muzikant kdysi vehementně bojoval, se nám sem snaží opět přivléct zpět. Totalitu, jen jdoucí ze Západu a mnohem horší. Přesto existuje plno lidí, co jim všem tleskají a fandí. To nemluvíme o Babišovi, který hromadí majetek způsobem, který by za normálních okolností musel skončit lynčem. Přesto mu pětina země drží v dalších volbách palce. Stejně naivní jsou ,,vítači“ migrantů, kterým vůbec nic nedochází.

Nejtupější lidé se však momentálně projevují v oblasti kolem covidu. Když 29.6.2021 potkáte na ulici na pražském Žižkově dopoledne osobu v plynové masce, ptáte se, kam se poděl rozum? Zeptá li se někdo jinak velmi inteligentního sociologa Hampla, co říká na očkování dětí, odpoví, že ho to vůbec nezajímá. Je totiž zarytým příznivcem experimentu na lidech. Existuje dlouhá řada lidí, se kterými bylo možné hovořit na úrovni o politice, umění, obchodu, vztazích, aby s příchodem covidu nasadili klapky a náhle začali důvěřovat médiím a politikům, o kterých nedávno tvrdili, jak jsou prolhaní a manipulující. Najednou je nezajímají fakta, přehlíží rizika, akceptují teror sami na sobě i na ostatních. Ignorují okolnosti a důkazy o tom, že vakcinace je v rozporu se zákony, potřebami občanů i se selským rozumem. Nevadí jim mediální propagandistický a moderní holocaust, který přechází fakta o nebezpečí spojeném s vakcínami a jejich aplikací do lidí. Stejně alarmující je přístup většiny lékařů, kteří podlehli kouzlu okamžiku, a i při odborných znalostech lidského těla nejsou ochotni vzdát se bakšiše a perou do lidí smrtící mix, o němž snad ani nemohou být při všech komplikacích jím způsobených pozitivně přesvědčeni.

Ovce potkáváme denně a stále častěji. Kolovrátky melou dokola pořád to samé. Bez EU se neobejdeme, Rusové i Trump jsou zlo, vakcíny nás zachrání, migranti jsou budoucnost, Gates a Soros jsou jen filantropové, Merkelová je vůdce na svém místě, planeta se otepluje kvůli množství CO2 a autům, je třeba zrušit hotovost, musíme být korektní, tolerantní, otevření všem stejně. Bla, bla, bla. Jediným rozumným počinem by bylo, kdyby se vrátily rozum, logika, moudrost, zkušenost, odvaha, důvěra a především úcta. To vše je předpokladem k zdravému vývoji společnosti. Bez toho prostě jen totálně zdegenerujeme. Už se to děje.

Zdroj

Rate this post

Souhlasíte s článkem?

Průměrné hodnocení 5 / 5. Vote count: 3

Zatím nehodnoceno, budete prvním