Svět podle lepšolidí

Včera vyslala Itálie do Libye první letadlo pro africké vetřelce

Je to jen pár dnů co došlo v Itálii ke schůzce italské vlády i prezidenta s Nejvyšším komisařem OSN pro uprchlíky. O schůzce, která měla řešit rychlejší a bezpečnější dopravu nelegálních muslimských invazistů z Afriky do Evropy jsem se zde již zmínila. 

Nicméně záhy poté, co italská vláda premiéra Draghiho slíbila, že začne vetřelce na žádost OSN pravidelně přepravovat i letecky, náhle ukázala italská ministryně vnitra Lamorgeseová (PD – italská soc. dem.) nevídanou flexibilitu, neboť již včera v 9 hodin ráno vyrazilo první téměř prázdné letadlo (na palubě nechyběla sama ministryně, nadšená to vítačka afrických obohacovačů) do Libye, aby už odpoledne v 16 hodin přistálo letadlo plné nových Evropanů přesně podle přestav EU v Římě.

Italská vláda tvrdí, že tak zachraňuje životy, neboť Afričané by jinak údajně pluli do Evropy na vratkých člunech, což by prý pro mnohé mohlo znamenat jistou smrt.

Ovšem italská vláda již nezmíní, že jí spřízněné Německo vyslalo jen v poslední době 5 zbrusu nových či renovovaných lodí, které mají pokračovat v pašování afrických vetřelců do Evropy i po moři. Ty tak doplní stávající pašerácké lodě a zřejmě i lodě Frontexu, který zpravidla místo hlídání hranic funguje spíš jako další pašerácká organizace.

Lamorgeseová samozřejmě jednala i s libyjskou vládou, přičemž se dohodli na vytvoření pravidelného migračního koridoru s využitím bezpečné letecké přepravy.

Připomínám, že letadla z Itálie by nyní měla létat i do dalších afrických zemí, vše je zřejmě financováno i OSN a EU, tedy přesně těmi podvratnými globalistickými organizacemi, které se dlouhodobě nijak netají tím, že hodlají vyměnit původní Evropany za Afričany.

A ještě důležitý dodatek. Pokud si myslíte, že nás se to nijak netýká, tak bych vás ráda vyvedla z omylu. Zatímco se naše média (včetně těch alternativních) zabývají zcela jinými tématy, v Bruselu je již pevně stanoven termín jednání, na nichž má dojít jak ke schválení Migračního paktu EU, tak ke stanovení společné azylové a migrační politiky EU. Zároveň je na květen naplánován sociální summit, na němž dojde k aktivaci tzv. “Evropského pilíře sociálních práv” a tím i sjednocení sociální politiky EU.

Co to vše pro nás znamená snad netřeba připomínat. Ostatně, Italové moc dobře ví, že Afričané, které si dokonce přiváží i letecky, v jejich zemi většinou vůbec nezůstanou…

Zdroj