Koronavirus

WHO se zaměřila na naše děti

Jindřich Kulhavý: WHO vydala prohlášení, které vyrazí dech všem rodičům majícím strach o své děti a týkající se implikovaného souhlasu s očkováním dětí bez souhlasu rodičů. Citujeme: ,,Rodiče, kteří pustí svoje děti do školy, dávají implicitní souhlas k tomu, že jejich děti mohou být očkovány“. V Kanadě už se tím řídí a rodiče jsou doslova odděleni od svých dětí, aby jim v tom nemohli zabránit.

WHO v dokumentu ,,Zřetel týkající se souhlasu s očkováním dětí a dospívajících ve věku od 6ti do 17ti let ( Consideration regarding consent in vaccinating childern and adolescentsbetween 6 and 17 years old) na 3.straně 3.odstavce stanovila, že pokud jsou děti ve škole, rodiče tím dávají tzv. implikovaný souhlas s očkováním svých dětí. To znamená bez dalšího souhlasu rodičů, bez jejich přítomnosti a bez povinnosti informovat je. Toto vyloučení rodičů je de facto odejmutím funkce zákonného zástupce a dává to moc státu dělat si se školáky vše, co se mu zalíbí. Jestliže je v zákonech zakotveno právo na vzdělání, pak tímto je povinná školní docházka součástí apartheidu prováděného na občanech a jejich dětech.

Co to tedy znamená? Chodí li Vaše dítě do školy, může tam kdykoliv dorazit vakcinační komando a plošně celou školu naočkovat. Vaše dítě odejde ráno do školy zdravé a vrátí se s nevratně poškozeným zdravím. To i přesto, že Vy bojujete za to, aby se Vaše rodina nestala součástí genetického pokusu na lidech. Pfizer již usilovně pracuje na vakcíně schválené i pro děti. V čem se bude lišit od stávajícího produktu? Možná bude mít jinou nálepku a bude lehce naředěná fyziologickým roztokem. Jinak to je mix stejně smrtící, jako ten vpravovaný do těl dospělých.

O tom, že se navyšuje počet úmrtí následujících záhy po vakcinaci, jsme již psali. Všimněte si, že při mimořádné smrti někoho relativně známého, o němž se ví, že prodělal v uplynulých dnech před exitusem očkování proto covidu, první informace je ihned doplněna prohlášením, že za to nenese vinu prodělaný akt vpichu. Je to vcelku logické, protože pozůstalí by okamžitě mohli požadovat velkou finanční náhradu přímo od státu, který poskytl právní ochranu jak výrobci preparátu, tak i distributorovi. Navíc by se relevantní informací odrazovali další občané stojící frontu před vakcinačními centry.

Rizika vakcinace jsou naprosto rozdílná u každého jednotlivce. Někomu se neděje vůbec nic, další mají nepatrné komplikace trvající jeden den, u jiných je reakce bouřlivá a u části fatální. Samozřejmě netušíme, jsou li naprosto všechny šarže a mixy od různých výrobců stejné, existují li nějaké testy, které dokážou rozeznat rozdíl v koncentraci a kvalitě, nicméně realitou zůstává to, že lidé skutečně na následky očkování také umírají. Celosvětově se udává i přes tvrdou cenzuru číslo v řádu desítek tisíc a když si vzpomeneme na opačnou manipulaci s mortalitou v uplynulém roce, pak je jasné, že může být mnohem vyšší. Stále je třeba si uvědomit, že v řadě zemí údajně nebyla zaznamenána chřipka, neléčily se rakoviny a ani další zásadní onemocnění. Přitom počty nebožtíků zůstaly na dlouhodobém průměru. Jak je toto možné?

Mezi propagátory očkování dětí patří ti největší šmejdi uplynulých měsíců. Jména jako Prymula, Chlíbek, Vojtěch, Arenberger, Kubek, Smejkal, Maďar, Svrčinová ale i blázen Flégr či odpovědných politiků je třeba si pečlivě zapamatovat a otevřou li se jednou spravedlnosti dveře, tito lidé musí dostat doživotí. Tedy pokud se toho dožijí, protože pokud skutečně dojde k něčemu takovému, jako by byla povinná vakcinace dětí ve školách, už nebudou stačit demonstrace před budovou Parlamentu, ale bude třeba použít všech dostupných prostředků k potrestání každého, kdo se podílí na tomto zvěrstvu, tedy i z řad politiků. Strach, který musí lidé rozhodující o nás a našich dětech bez nás mít, je třeba udržet. Právě toto je důvod, proč se politici v Evropské unii tak snaží nás odzbrojit. Vědí, že děti už jsou dostatečný důvod k tomu, aby lidé vyšli do ulic. Ne s píšťalkami či zvonící svazky klíčů. Ne se sekyrou a mačetou, ale se zbraněmi, které umí ublížit.

Propaganda jede a plné obrátky a mnoho lidí jí věří. Přestože se politici a jejich rodiny očkovat nenechávají, a když, tak propagačně placebem či vitamíny, najatí herci dostávají za skeče v televizi půl milionu korun, velká část lidí uvěří a nechávají sebe i děti vstoupit do dosud největšího genetického experimentu prováděného navíc na lidech. Někteří skutečně dobrovolně nechají naočkovat sebe i své děti. Sice poté doufají v klidný průběh, ale jsou nervózní. Jednou možná my vytrvalí budeme vyhledáváni pro zachování zdravého genomu. Za pár let může být hlavním kritériem při uzavírání sňatku či zakládání rodiny doklad o tom, že jste vakcinací neprošli. Nikdo neví, jaká bude budoucnost, ale už teď tušíme, že přítomnost v mnohém předčila ty nejkatastrofálnější scénáře. Aspoň v oblasti svobody, cenzury a propagandy.

Zdroj