Svět podle lepšolidí

20 generálů varuje Macrona, že Francie směřuje k rasové občanské válce

SLOVANKA: Po pravdě bych válku, o níž tvrdím, že již ve Francii nastala, ani tak nenazvala válkou rasovou, neboť islám není rasa.

Zásadním problémem Francie je velmi rychlá a pokračující islamizace, která už je bez násilného konfliktu neodvratná. Ale i sama islamizace probíhá časem násilnou formou, stejný scénář můžeme vidět kdekoli ve světě. V prvotních fázích se využívá tzv. takíja (přetvářka), tato fáze džihádu dnes probíhá například u nás. Projevuje se čistě tím, že se začnou všude objevovat více i méně viditelné známky islamizace (kebabárny, mešity, modlitebny, apod.).

Ve druhé fázi, kdy se přechází od přetvářky ke džihádu mečem, je pak právě Francie, ale také Belgie, Švédsko nebo Německo či Itálie. Tam už dochází k lokálním konfliktům, boji o moc mezi muslimskými gangy a vzniku no-go zón. Právě Francie, ale třeba i Belgie nebo Švédsko (čím dál rychleji ovšem třeba i sousední Německo a Rakousko) se ovšem blíží k fázi poslední, kterou je džihád mečem, která aktuálně probíhá najednou v několika afrických zemích, ale třeba i na Filipínách či v Barmě apod. V Evropě se k této fázi schyluje a to si zřejmě uvědomují i francouzští generálové.

V otevřeném dopise 20 generálů ve výslužbě a více než 1000 vojáků a důstojníků varuje prezidenta Emmanuela Macrona, že Francie rychle směřuje k občanské válce kvůli muslimským přistěhovalcům a levicovým ideologiím. Generálové naznačují, že k zásahu armády dojde, pokud francouzští politici problémy nebudou aktivně řešit.

V dopise, publikovaném v novinách Valeurs Actuelles, generálové poukazují na tři důvody, proč francouzská společnost směřuje k likvidaci.

Prvním důvodem je “antirasismus”, jehož stoupenci podle dopisu skutečně chtějí vidět “rasovou válku”:

“Pohrdají naší zemí, jejími tradicemi, její kulturou. Chtějí, aby se země rozpadla odstraněním své minulosti a historie.” (k tomu jen dodávám, že totéž je politika EU, pak je hlavní cestou FREXIT)

Druhým důvodem likvidace francouzské společnosti je podle generálů islám a předměstské gangy. Tyto gangy se snaží vytvořit vlastní území na francouzské půdě s vlastními zákony.

Třetí hrozbou je, jak francouzští politici místo řešení těchto problémů využívají militarizovanou policii, aby zakročila proti Francouzům, kteří mají všeho dost a protestují – jako žluté vesty.

“Situace se zhoršuje, násilí každým dnem narůstá. Kdo by 10 let nazpět předpovídal, že učitel bude sťat, až bude odcházen ze školy?” stojí v dopise.

V této situaci nemohou “služebníci národa” v armádě nečinně přihlížet, poznamenávají generálové. Bude-li se tato situace nadále vyvíjet stejným směrem, dříve či později to povede k “explozi” a k našemu zásahu do aktivní služby v nebezpečné misi na ochranu našich civilizačních hodnot a našich spoluobčanů.

Dopis končí varováním Macronovi: Pokud se nic udělá, zítřejší občanská válka ukončí tento narůstající chaos a smrt. Za tu válku a mrtvé budete zodpovědní, budou se počítat tisíce obětí.

Francouzská vláda nyní odsuzuje otevřený dopis generálů a přirovnává ho k ozvěně neúspěšného státního převratu, který se francouzští generálové pokusili provést proti tehdejšímu prezidentovi Charlesi de Gaullovi téměř přesně před 60 lety.

K uvedenému ještě dodávám, že s generály naprosto souhlasím. Jediným řešením pro Francii je volba Marine le Pen a poté vyvolání FREXITu a nastavení zákonů tak, aby muslimové sami zemi opustili. To i za cenu, že se budou mstít. Bez rozpadu EU a mnohde i násilného konfliktu už se stejně “ozdravení” francouzské (ale evropské společnosti celkově) neobejde.

Zdroj