Absurdity se staly normou této doby – 1. část

5
(2)

Jindřich Kulhavý: Jestliže jsme po ukončení experimentu se socialismem doufali, že nás čeká nová a mnohem příjemnější doba, byla to velmi naivní představa. Po prvním nadšení z možnosti cestovat, podnikat a opět něco vlastnit jsme se dopracovali k něčemu, o čemž bychom už nikdy netušili, že může přijít. Jestliže jsme si do roku 1989 potají říkali, že všechno zlo vzniká v Sovětském svazu, přestože oficiálně nám bylo podstrkováno, že za to mohl Západ, pak nyní je to opačně. Je nám tvrzeno, že všeobecným škůdcem je Rusko, přemýšliví lidé však vědí, že to jsou Spojené státy, které stojí za mnohým špatným, a velmi dobře jim sekunduje Evropská unie. Nastalo období plné absurdit a jejich vliv na každého z nás je děsivý.

Přestože kola světového mlýnku, který má semlít vše, co je nasměrováno do jeho blízkosti, se točí stále, přičemž ovládán je velmi malou, ale o to mocnější skupinou lidí nazývaných různými názvy (ilumináti, elity, zednáři), určitým milníkem se staly dvě události. Prvním bylo bombardování Srbska americkou armádou s podporou NATO, kdy se ukázalo, že ani Evropa nebude ušetřena, pokud si to Spojené státy usmyslí. Druhým se stalo 11.září 2001, kdy došlo k spektakulárnímu zřícení newyorských výškových budov při velmi prazvláštním útoku civilními letadly na většinou civilní cíle. Pokud se někdy opravdu dozvíme, jak to celé bylo, proč k tomu došlo a které seskupení stálo za celou akcí, jaké byly použité technické prostředky a kde se vzaly materiály na dokumenty, které měli údajní teroristé u sebe a jako jediné přečkaly s malým poškozeným vysoké teploty, v nichž zmizely i součástky údajných letadel narazivších do budov, možná si vysvětlíme i množství dalších obrovských podvodů na lidstvo.

Nicméně od této doby se vše začalo tak nějak měnit. V Iráku se ukázalo, že Američanům nešlo o nic jiného, než o to zbavit se Saddáma Husejna. Arabské jaro destabilizovalo řadu severoafrických států a o život přišel další odpůrce americké nadvlády Kaddáfí. Byl to on, kdo varoval před podobnými kroky a předpovídal otevření migračních stavidel. Došlo na odposlechy německé kancléřky, po kterých změnila své chování a začala aktivně spolupracovat na první migrační vlně. Německo se skutečně stalo iniciátorem přeměny Evropské unie v novodobou 3.německou říši. A dění nabralo obrátky. Rok 2008 byl obdobím ekonomické krize, jejíž počátek byl, jak jinak, na realitním trhu v USA. Už v té době si elity pohrávaly s myšlenkou, že je třeba přidat při přebírání moci na intenzitě. Postupně tak vznikaly nápady na to, jak to udělat.

K migraci se přidaly ekologie, gender, rasismus, Velký reset a nástrojem k urychlení přibyly covid a vakcinace. Zatímco se elity ládovaly adrenochromem a vyžívaly se v unášení a zneužívání dětí a mladistvých, jiná jejich část řešila problémy s Trumpem a Putinem, tedy prezidenty, kteří se vzepřeli diktátu moci. Během 4 let vládnutí Trumpa v Bílém domě řada dosud tak krásných a stále mladých herců a politiků náhle zestárnula a sešla. Tažení oblíbeného amerického prezidenta proti pedofilům bylo úspěšné. I proto byl pomocí zfalšovaných voleb odstraněn. Posledním počinem k rozhoupání světové lodi bylo vyzbrojení Talibánu moderními zbraněmi v největší možné míře. Odchod americké armády z Afganistánu byl bleskový a zanechané zbraně na místě zůstaly novým majitelům. Česká armáda tam údajně nechala 3 terénní toyoty, ovšem Američané zbraně za miliardy dolarů. Od vrtulníků, přes auta až po zbraně a informace, kdo proti Talibánu z místních bojoval. Takže? Jaký je za tím záměr? Američané mají vždy nějaký.

O nesmyslnosti genderových změn a přístupu k prastaré instituci zvané rodina není třeba hovořit, muž a žena tvoří jediný pár schopný reprodukovat život. Vše ostatní je pouze deformací společnosti, ze které se dělá norma. Rasismus je umělý problém vyspělé společnosti, v Africe se nikdo nezabývá tím, když místní nazve bělocha hanlivě. V JAR či Zimbabwe byly a jsou na bělochy pořádány hony a na půdě OSN se tím nikdo nezabývá. Ekologické změny jsou fraškou ignorující běžné planetární klimatické změny opakující se v různých cyklech od vzniku planety, na které člověk nemá žádný vliv. Stačilo by, kdyby si po sobě uklidil. Velký reset je jen vysněný ekonomický model elit, protože by při něm zmizelo obrovské množství majetku u většiny z nás, spíše by se však přesunul z jedné strany na druhou, samozřejmě na tu, kde už ho je absolutní většina. Jde o krádež za bílého dne a pokračující v temné noci. Takže zásadním problémem zůstává pedofilie a zneužívání i zabíjení těch nejmenších a bezbranných. To je zrůdný zločin, který musí být bez slitování potrestán. Bohužel se týká hollywoodských celebrit, církve, politických a ekonomických špiček. K jejich usvědčení stačí vizuální změna za posledních pár let. Bohužel, kde není žalobce a soudce, chybí i kat. Ano, žijeme v prostředí absolutních absurdit.

Zdroj

Rate this post

Souhlasíte s článkem?

Průměrné hodnocení 5 / 5. Vote count: 2

Zatím nehodnoceno, budete prvním