Svět podle lepšolidí

Absurdity se staly normou této doby – 2. část

Jindřich Kulhavý: Nesmyslnost prostupující současným děním nabírá obludných rozměrů a dotýká se už mnoha sfér našich životů. Již nelze věci běžné nazývat normálními, protože takovými nejsou. Duhové pochody, vakcinační centra, Afričané řídící drogový byznys na Václaváku, sociální podpory nepřizpůsobivým výrazně vyšší než podpora samoživitelek, vysoké nájmy snižované sociálními dávkami určeným na bydlení, zdravotní pojišťovny utrácející za nesmyslnou vakcinaci místo za skutečnou léčbu nemocí znepříjemňujících život, a plno dalších podivností, kterým jsme svědky, to je současnost.

  Samozřejmě největší momentální úchylností je covidohysterie. Nová vlna propagandy se mimo dětí zaměřila na třetí dávky. Jedna nestačila, druhá ničemu nezabránila, tak proč do lidí nenarvat další? Nevadí, že nejproočkovanější země zažívají návrat nemoci, ke které však chybí hmatatelný či viditelný viník v podobě identifikovaného viru. O koronaviru už bylo mnohé napsáno, přesto ho nikdo nezná, neidentifikoval a neizoloval. Japonci již pochopili a začali předepisovat Ivermectin a Isoprinosin, o kterých naši ,,odborníci“ tvrdí, že jsou to neúčinné léky. Dále se testuje neprůkaznými a nepřesnými testy, za nemocné jsou považováni falešně pozitivní a v médiích si spokojeně chrochtají očkovaní, zatímco odpůrci se na obrazovky se svými důvody a argumenty nedostanou. Absence diskuse jasně poukazuje na to, že celá ta vylhaná pandemie vytvářená na základu falšovaných čísel, která se i přes navyšování nevejdou do tabulek určujících možnost ji vyhlásit, je prostě plán.

Dalším skvělým počinem je Evropská unie. Vede ji osoba nikým nevolená, tedy s výjimkou necelých čtyř stovek moudronosů. Což jí nebrání kázat nám své pravdy. Leyenové, která svými schopnostmi ve své domovské zemi způsobila na jím vedeném Ministerstvu obrany chaos (není Vám to divné, že neschopný tvor je tak vysoko), podkuřuje další grázl, kterým je Klaus Schwab. Tento tvůrce Velkého resetu kope za ty top nejbohatší. Mimo covidu vytváří společně s dalšími obchodníky se strachem  klimatickou krizi. Rozhovor těch dvou pod rouškou Světového ekonomického fóra připomínal předpověď počasí na nejbližších 1000 let. Covid + změna klima = Great reset. Rosnička Leyenová omílala stále dokola tak neskutečné nesmysly, že normální člověk musel kroutit hlavou. Schwab je skutečně prodloužená ruka globalistů plně využívající současné situace. Nevolení nám kážou demokracii, při jejíž existenci by nikdy nebyli tam, kde jsou. Zdá se, že Leyenové stačilo naučit se anglicky, mít příjemný vzhled a umět papouškovat podstrčené názory. Toto vede Evropskou komisi? To je prostě šílené. Navíc je obklopena stejně smýšlejícími individui. Copak nemá Česká republika schopnějšího člověka, než je Jourová? A pokud ne, bůh s námi.

Němečtí inženýři mají momentálně jen těžko řešitelný úkol. Zatímco politici rozhodnuli, že Evropa vedená Německem zlikviduje zdroje CO2, přičemž přejde na elektrifikaci dopravy, ovšem při tom vypne většinu svých elektráren, musí oni přijít na to, jak zajistit dostatek energie pro celou zemi. A to ještě Merkelová prohlásila, že už nebude do 25ti let třeba ruského plynu. Jsme tedy blízko vynálezu perpetum mobile, nebo si tamní šarlatáni říkají, že za čtvrt století už bude Merkelová stejně někde pod drnem a slibují jí nemožné?. Neznalost fyziky a jejích zákonů u politiků přidělává fyzikům a vědcům starost. Navíc žádný z nich nedosahuje kvalit génia Nicoly Tesly, který by se jim nyní tak hodil. Ten však i přes své vědomosti a schopnosti velmi blízké další geniální postavě světové vědy a umění Leonardovi da Vincimu umřel v zapomnění a už dávno. Nicméně zadání mají v Německu jasné, takže se jim v laboratořích a zkušebnách kouří z hlavy. Škoda, že se nezeptají Čechů. Ti by jim dodali materiál, ze kterého vytvořili proslulé chobotničky v oblíbeném dětském seriálu, a bylo by po energetické krizi.

Snad největší absurditou současnosti je ochota lidí všem těm předešlým nesmyslům se podřídit. Nijak se ničemu nebrání. Přestože se schyluje k tomu, že nebudou mít kde bydlet, co jíst, případně půjde o geneticky modifikovanou potravu, vládci jim v klidu budou odebírat děti a zneužívat je ke svému prospěchu, prostí občané díky čipům a pravděpodobně i látkám vpouštěným do těla zůstanou pod totální kontrolou a přijdou o veškerou svobodu, přičemž se počítá v blízké budoucnosti se spojením biologických a kybernetických dovedností (programováním lidí), nikdo se tomu nebrání. Lenost, pohodlí a momentální dostatek, byť mnohem dražší, než pře 15ti roky, jsou lidem dostatečným důvodem v setrvání v pomyslných zákopech. Elity si mezitím v klidu přetváří svět dle obrazu svého a manipulují s davem tak, aby jej nasměrovaly k snižování populace a jejímu kompletnímu ovládnutí. Hovoří se potřebě omezit produkci CO2, ale ti nejbohatší sami pro sebe vymýšlí komerční lety do vesmíru, zvyšují si limity cestovného určené na používání soukromých tryskáčů, jezdí v nejsilnějších vozidlech, toulají se dle své libosti po světě, zatímco vy s problémy dojedete po x kontrolách do Chorvatska. V cenách energií, potravin a ostatního zboží platíte emisní povolenky, které jdou automaticky na účet bruselské šlechty. Hrají si s námi a nikomu to nevadí. Ano, to je největší absurdita dnešní doby. Laxnost a neochota bojem za vlastní já riskovat střet se systémem. Už nějakou dobu žijeme v temnu, které se dále stává běžným životním prostředím. A my mlčíme a čekáme na spasitele.

Zdroj