Svět podle lepšolidí

Černoch, který včera útočil u Kapitolu, byl muslim

SLOVANKA: Jistě jste i vy zaznamenali včerejší útok na policisty u budovy amerického Kapitolu. Podobně, jako v případě syrského vetřelce, který nedávno útočil v Coloradu, kde zavraždil 10 lidí, je i tento útočník muslim. To jsou ovšem informace, které dnes raději celý mainstream tají. Přitom nebýt islámu, pak je pravděpodobné, že by tyto útočníky nenapadlo nikoho zabíjet. Společné tak mají zejména to, že útočili ve jménu Alláha.

Podporovatel černošské rasistické organizace Národ islámu byl identifikován jako pachatel včerejšího útoku na Kapitol v USA, při kterém byli dva policisté napadeni, přičemž jeden z nich útok nepřežil. Informovala o tom americká média.

Po nárazu do bariéry vystoupil útočník, 25letý Noah Green z auta a vrhl se s nožem na policisty. Strážníci zareagovali střelbou na Greena, který na místě zemřel.

“Nereagoval na slovní příkazy, začal útočit na policisty Kapitolu a policisté v reakci vystřelili na podezřelého,” řekla Yogananda Pittmanová, vedoucí policejního oddělení Kapitolu.

Jeden z policistů, William Evans, utrpěl tak vážná zranění, že později v jejich důsledku zemřel. Evans údajně pracoval jako policista 18 let. “S velmi těžkým srdcem oznamuji, že jeden z našich policistů svým zraněním podlehl,” říká Pittmanová.

Bál se ubodaný bílý policista vystřelit včas, aby nebyl nařčen z rasismu?

Po oznámení smrti policisty nařídila předsedkyně Sněmovny reprezentantů Nancy Pelosiová vyvěsit vlajky kolem Kapitolu na půl žerdi. Využila také příležitosti a nazvala Evanse “mučedníkem naší demokracie”.

Několik médií, včetně The New York Times a NBC, uvádí, že Noah Green byl silným zastáncem Louise Farrakhana, vůdce černošské mocenské organizace Národ islámu.

Green také na Facebooku napsal, že je nezaměstnaný, že měl několik “těžkých” let a že hledal podporu a útěchu v Mohamedově učení.

K tomu jen dodávám, že policista není mučedníkem demokracie, ale politické korektnosti a podlézání islámu, díky čemuž je v celém západním světě podporován nejen násilný islám, ale také protibělošský rasismus. To vše dohromady zřejmě zafungovalo v případě tohoto útočníka a bude tak tomu i u dalších útoků, které budou jistě následovat s tím, jak muslimů v západním světě valem přibývá. A je to právě stávající Bidenova vláda, která konkrétně islamizaci USA a protibělošský rasismus od samého začátku podporuje.

Předpokládám, že policisté začali na útočníka střílet až v poté, když do nich začal bodat, zcela zřejmě se báli vystřelit dřív, aby nebyli nařčeni z rasismu. Je tedy možné, že v případě, že by se policisté nebáli vystřelit ihned, jak se muž s nožem objevil, zemřelý policista by byl živ a zdráv. Po kauze Floyd se však nyní každý policista 10x rozmyslí, než vystřelí na jakéhokoli černocha…

Zdroj