Svět podle lepšolidí

“Bílé ženy se musí vystěhovat ze Švédska, aby uvolnily místo barevným ženám”, říká švédská politička Zelených

SLOVANKA: A k tomu dodávám, že sama autorka tohoto výroku je rodilá bílá Švédka (viz titulek), ovšem sama na sebe zcela zřejmě tuto výzvu nevztahuje

Mluvčí Švédské strany zelených Märta Steneviová (45 let) prohlásila, že aby se ve Švédsku dostaly k moci ženy z cizí menšiny, musí se rodilé bílé Švédky odstěhovat. Steneviová učinila své prohlášení během podcastového rozhovoru poté, co byla dotázána na rozdíly mezi volebními vzorci mužských a ženských voličů v zemi.

Podle Steneviové existuje alarmující trend, kdy se švédští muži stávají konzervativnějšími a že si myslí, že Švédsko je již “dostatečně rovnocenné”.

Na otázku, proč tolik žen volí Zelené ve srovnání s muži, Steneviová uvedla, že faktorem může být případná moc, kterou mají muži, a uvedla, že ti, kdo mají “privilegia”, se mohou cítit ohroženi novým rozdělením moci.

Zašla ještě dále a prohlásila, že nejenže se švédští muži musí vzdát moci, ale musí tak učinit i švédské bělošky narozené v rodné zemi: “Mají-li ženy narozené v zahraničí získat moc, budou se muset stěhovat bílé, domácí ženy.”

Podobné připomínky v minulosti učinili členové Švédské strany zelených, například v roce 2018, kdy místní členové Strany zelených ve městě Eslöv navrhli, aby rodilí Švédové, kteří mají problém s multikulturalismem,  prostě odešli.

“Existuje další strana, která chce přesvědčit imigranty, aby se přestěhovali,” řekl Lars Ahlfors, předseda místních Zelených, s odkazem na protimigrační Švédské demokraty (SD) a dodal: “Myslíme si, že pokud se vám multikulturalismus nelíbí, měla by to být příležitost pomoci vám s vystěhováním.”

Zelení v Eslövu se později omluvili za prohlášení Ahlforse a později tvrdili, že šlo o satiru.

Ovšem ke Švédským demokratům a jejich nebezpečí se vyjádřila i Steneviová, která chce vystěhovávat bílé Švédky (snad vyjma sebe samotné). “Myslím si, že hrozbou pro demokracii je dát Švédským demokratům vliv, který nakonec znamená, že to muži a běloši převezmou. Nedělám si iluze o dlouhodobém cíli této strany,” říká politička.

Steneviová se domnívá, že demokratická společnost musí chránit menšiny a mít fungující právní stát, což podle ní SD odmítá, neboť chce chránit většinu (tím má zřejmě politička tu většinu, kterou chce ona sama vyhánět). Kritizuje proto umírněné a křesťanské demokraty za to, že se blíží k SD.

Märta Steneviová chce nový společenský řád, v kterém budou muži s politikou poslanců nuceni dávat moc ženám a Švédové předají moc přistěhovalcům.

Chápete už tedy nebezpečí Zelených a jim podobných stran? Tyto partaje už dávno nemají ani v nejmenším nic společného s ochranou přírody, kterou se kdysi oháněly. Dnes jde o nejzarytější podporovatele diktatury menšin, tzv. neomarxismu. Připomínám, že s touto partičkou si velmi souzní naši Piráti, kteří jsou s nimi v jedné frakci v EP. Skutečně zde někdo z vás něco podobného chce?

Zdroj