DomácíTop

Celý Západ propadá šílenství a zkáze…zachránilo by nás Rusko?

Nikola Bornová: Zkusme se, prosím, společně zamyslet nad tím, jakou budoucnost před sebou vlastně má Česko a Slovensko, pokud budeme pokračovat dál po současné cestě.

Vím, že spousta lidí je v takovém stavu mysli, že už jen UVAŽOVAT o čemkoli jiném, než totálním rozplynutí se v EU (pod taktovkou USA), v nich vyvolává záchvaty naprosté zuřivosti a touhu zničit toho, kdo je „ideologickým kacířem“ a „pro-kremelským trollem“. Ať už kacíř prezentuje svoje úvahy jakkoli, má smůlu – je povolen jen jediný možný názor.

Protože tu ale nejsme ani v hlavních médiích, ani v meeting roomu nadnárodního korporátu, zkusme prosím zauvažovat o dlouhodobém plánu, jak se vybabrat z toho už naprosto nesnesitelného a dekadentního stylu života. Bez předsudků, chladnokrevně, racionálně – jak připravit naši zemi tak, aby naši potomci přebrali hezkou, svobodnou zemi, ve které budou šťastně žít a ne totalitní peklo, kde budou jen očíslovanými otroky bez jakékoli naděje na harmonický život?

Plány globalistů

Nejprve si dejme dohromady, jaké plány mají s celou civilizací západní oligarchové. Ti už své plány ani netají a naopak svou představu o budoucí utopii po „Great Reset“ kolapsu hrdě prezentují. Problém je, že jejich vize je utopická jen pro několik set vyvolených, kteří vše budou ovládat plus pro několik desítek tisíc jejich nejvěrnějších otroků. Zbytek lidstva v Evropě, severní Americe a Austrálii se v této „utopii“ promění jen v něco jako autonomní stroje a pečlivě řízené konzumenty. Jinými slovy – míříme k modernímu otroctví, které je samozřejmě prezentováno jako cesta k rovnosti, univerzálnímu příjmu a všeobecnému blahobytu.

Gigantická akce s novým koronavirem pomáhá globálním oligarchům celý reset výrazně akcelerovat a ti se s tím už ani netají – lidé jako Klaus Schwab, Eric Schmidt nebo Bill Gates to hrdě přiznávají. Jejich cílem je:

 • V podstatě zrušení soukromého vlastnictví pro běžné občany – a to VEŠKERÉHO vlastnictví. V budoucí utopii bychom si měli od korporací pronajímat nejen bydlení a možnost volného pohybu, ale třeba i oblečení.
 • Masivní de-populace planety – pomocí různých technik má být sražena populace planety na necelou miliardu lidí. Začíná se samozřejmě u bělochů v Evropě a severní Americe, proces má být postupný a trvat několik dekád. (Pozor, tohle opět už není jen konspirační teorie, ale veřejně prezentovaný plán.)
 • Absolutní kontrola pohybu a chování populace – pomocí všudypřítomných kamerových systémů a automatického rozpoznávání tváří pomocí AI (na mnoha místech už to běží, např. v Londýně), konstantní sledování vaší pozice přes mobilní telefony, sledování fyziologických procesů ve vašem vlastním těle pomocí „smart“ technologií, neustálých kontrolních hlášení atd. budou úřady i korporáty vždy vědět, kde přesně jste, co děláte, co jíte a hlavně – co říkáte.
 • Zdravotnická totalita – budeme neustále testováni na aktuální „epidemiologickou hrozbu“ a nepovinně-povinné očkováni vybranou západní vakcínou jednou až dvakrát ročně. Bez očkování nebudeme mít „covid pas“ a bez něj nás nepustí nejen přes hranice, ale ani do divadla, bazénu, většiny obchodů atd. Mít aktuální „covid pas“ bude nutné i pro přijetí do mnoha povolání (státních a korporátních, později zřejmě i do menších firem). Jediná možnost bude podvolit se nebo se stát bezdomovcem.
 • Zrušení možnosti jíst maso – plánem je mít pro běžný plebs jen maso syntetické a bílkoviny získávat z hmyzu pěstovaného na hmyzích farmách.
 • Naprostá cenzura názorů – ve velkých korporátech jako je Google, YouTube, Facebook, Twitter, PayPal apod. už tvrdá cenzura probíhá a nepohodlní lidé jsou v digitálním světě měněni v „ne-osoby“. I jakákoli zmínka o ne-osobách je mazána a nezachrání vás ani to, že jste bývalý prezident Spojených Států. Za nepohodlné názory už byly milionům lidí bez odvolání smazány účty (včetně soukromých konverzací, stovek nahraných videí atd.). Informace se už nyní volně šíří jen díky „digitálnímu samizdatu“, kdy si lidé sami zakládají blogy, vlastní maličké noviny dělané ve volném čase po práci apod. I tyto samizdatové snahy ale budou postupně zlikvidovány – už teď hostingové služby na Amazon serverech nebo GoDaddy mažou lidem bez odvolání jejich data, pokud se ideologicky proviní. V Česku a Slovensku nás zatím částečně chrání náš komplikovaný jazyk, takže rozsah cenzury zatím nevnímáme tak silně – ale přichází to.
 • Likvidace klasického školství – už nyní se školy více a více podobají převýchovným táborům než místům pro získávání znalostí. Místo matematiky se vyučuje o bělošském zlu, místo biologie o 72 genderech atd. Místo racionálního rozdělení dětí do tříd podle schopností se mezi nadané žáky míchají opoždění a výuka pak samozřejmě musí běžet podle nejpomalejších dětí. Naše středoevropské země jsou v tom opět trochu pozadu, ale ten trend vidí každý člověk s fungujícím myšlením.
 • Postupná výměna obyvatelstva – původní evropská populace je postupně a řízeně nahrazována populací africkou a blízkovýchodní. Zatím se zdá, že cílem je vzdorné bělochy během následujícího staletí v podstatě vymazat. Tento (protibělošský) rasismus je v médiích a politice prezentován jako boj proti rasismu a varovné proti-rasistické hlasy jsou v převrácené realitě mazány jako „rasistické“ a „white-supremacist“.
 • Epidemie depresí a užívání psychofarmak – podle tabulek žijeme v těch nejšťastnějších zemích na planetě. Je proto docela zvláštní, jak v západním světě děsivě roste počet depresí, psychických problémů a užívání drog, antidepresiv a léků na úzkosti. Psychofarmaka se dokonce už masivně podávají i dětem (!!!). A protože masivní nárůst prodeje psychofarmak už od dětského věku farmaceutickým gigantům rozhodně nevadí, můžeme předpokládat, že to půjde dál a dál. Vakcíny, tabletky štěstí, tabletky proti úzkostem, tabletky na spaní, tabletky proti zažívacím potížím, syntetické „maso“, testovací sety na pravidelné výtěry sliznic na přítomnst virů…farmaceutický průmysl nad námi bude mít větší a větší moc a my budeme víc a víc otupělí.
 • Zrušení klasické rodiny – v naší civilizaci byla nukleární rodina (táta, máma a děti) hlavní jednotkou společnosti kam až naše paměť sahá. I vztahy v širší rodině (prarodiče, tety apod.) byly vždy považovány za nesmírně důležité – nejen společensky, ale i právně. Plánem je tohle zrušit – klasická rodina, manželství, rodičovství nebo právo vychovávat vlastní děti podle vlastního uvážení jsou brány jako přežitek a jsou systematicky likvidovány. Cílem je něco jako „každý s každým“ bez závazků, dítě je majetkem státu.
 • Zrušení hotovostních peněz – hotovostní peníze jsou anonymní a dávají určitou svobodu. Plánem je mít jen měnu digitální, pod dokonalou kontrolou bank a státu. Úředníci i korporáty budou přesně vědět kdo, co, kdy a kde kupuje. Účty a platební karty vám budou moci být za ideologickou neposlušnost kdykoli zablokovány (to už se v menší míře na Západě děje) a vy si pak nekoupíte ani rohlíky. S digitální měnou se také mnohem snáze manipuluje, takže se může stát, že vašich těžce našetřených 300 000,- Kč na auto bude mít najednou hodnotu bochníku chleba (na auto už si ale stejně běžný člověk nikdy nenašetří).
 • „Zelený úděl“ – zruší se výroba nových vozů se spalovacími motory a k dispozici budou jen 2x-3x dražší „ekologické“ elektromobily. Na nové auto tedy bude mít peníze už opravdu málokdo. Zbývající atomové i uhelné elektrárny se zruší a zůstanou jen „ekologické“ větrné, solární a možná i vodní. Elektřina EXTRÉMNĚ podraží, což jen dál znemožní snadnost volného pohybu (protože budou jen elektromobily). Sítě budou ještě několik dekád nestabilní a elektřina se bude „škrtit“ kde to jen půjde (proces už běží – viz snižování výkonu vysavačů apod.).
 • Centrálně plánované zemědělství – už v podstatě běží skrz EU dotace a rozpínání naprosto gigantických korporátů jako je Mondelez. Ale centralizace dál rychle pokračuje – chemií posedlý Bill Gates například kupuje zemědělskou půdu jak smyslů zbavený, takže je aktuálně největším vlastníkem půdy v USA. Malí biofarmáři jsou mnoha postupy naprosto likvidováni (např. patentovými zákony – pokud třeba ekologicky pěstujete v USA nějakou plodinu a vítr vám nafouká na pole pyl od pozemků Mondelez, kde mají své patentované, geneticky modifikované kultivary, tak buď zaplatíte obří licenční poplatky nebo končíte).
 • Odebrání jakýchkoli legálních zbraní – sebevědomý občan vybavený zbraní je pro nový světový řád pořád určitou hrozbou. Proto je právo legálně vlastnit zbraň systematicky likvidováno. V některých zemích (Británie) jdou tak daleko, že zabavují i středověké meče, kuchyňské nože a šroubováky. Česko se tomu zatím plusmínus brání, ale skrz různé triky (např. zákaz olova) se nakonec podaří všechny kompletně odzbrojit. Zbraně tedy zůstanou jen státu a zločincům, kteří vlastní zbraně ilegální.
 • Vězení a koncentrační tábory pro neposlušné – už nyní běží startovní projekty pro „odmítače covidových opatření“. Za pár fakticky neškodných slov na sociálních sítích můžete už i u nás jít sedět natvrdo do vězení na několik let – tedy trest tvrdší, než třeba za brutální znásilnění.
 • Války, války, války – NATO/USA potřebuje neustálou expanzi a vysávání prostředků ze zatím ne úplně vydrancovaných zemí, protože západní ekonomika už dvě dekády neustále balancuje na pokraji totálního krachu. Vlastně je docela dobře možné, že celý ten výčet výše je úplně zbytečný, protože aktuálně připravuje Bidenova administrativa válku na Ukrajině a tím i v podstatě s Ruskem. Jediné, v co můžeme doufat, je to, že to „strašlivě zlý“ Putin zase nějak dokáže uhrát a neskončíme v globálním konfliktu, který by nás všechny prostě vymazal z povrchu planety…

Znovu upozorňuji, že vše napsané výše rozhodně NEJSOU konspirační teorie. Vše zmíněné už běží, případně nám to sdělují jako plán následujících let „filantropové“ jako je Bill Gates nebo miliardáři ze Světového Ekonomického Fóra, kteří se pravidelně scházejí ve švýcarském Davosu.

Je nějaká možnost, jak z toho ven?

Jak se zachránit

Představa, že ve volbách srazíme na kolena ANO a zachrání nás nově marxisté z Pirátů, je velmi naivní. Piráti patří k hnutí západních oligarchů ještě víc než Babišův „spolek pro těžbu dotací“. Jako jednou z mála možností, jak se zachránit před moderním digitálním otroctvím, se zdá být odtržení od EU a nastavení vlastních pravidel. Česko i Slovensko jsou ale absurdně malé zemičky a samostatně nemají sebemenší šanci se ubránit bilionům dolarů oligarchů, armádě USA ani zkorumpovaným mediálním domům.

Jedinou možností je tedy odejít z EU, ale rovnou s tím se připojit k nějakému jinému spolku. Jakýkoli nový spolek samozřejmě bude postupně znovu zkorumpován, ale my musíme akutně vyřešit nejbližší dvě tři dekády – budoucí korupce je problém pro další generaci, my musíme hlavně vyřešit korupci a šílenství aktuální.

Možnost č. 1 – V4+

Jako asi nejracionálnější varianta se jeví zformování „Středoevropské unie“. Tedy spolek Polsko + Česko + Slovensko + Maďarsko, ideálně posílené Rakouskem, Slovinskem a možná i Chorvatskem. Máme podobnou mentalitu a už jsme spolu v podobném a poměrně úspěšném spolku byli. V tomhle novém spolku s možná až 80 miliony obyvatel (tj. jako Německo) bychom měli větší sílu odolat nevyhnutelnému kolapsu západní civilizace a bránit se agresi mocností kolem nás – aktuálně nejagresivnějšímu USA, ale i Německu, Rusku nebo Číně. Ekonomicky by se nám trochu uvolnily ruce a tak bychom mohli volněji obchodovat nejen se zeměmi na západ od nás, ale i s většími trhy směrem na východ.

Problémem je, že země V4+ aktuálně nejsou tak jednotné, jak někteří z nás doufají. Ale hlavně – není tu žádná jasná síla, která by tohle řešení jasně a srozumitelně tlačila. Takže i přesto, že jako nové uspořádání by to asi dávalo největší smysl a přineslo by to největší pozitiva, nevidím to jako příliš reálné řešení v aktuálním světě.

Možnost č. 2 – pokračovat s EU a doufat…

Pokud budeme pokračovat v cestě do propasti s EU, tak do té propasti společně s EU spadneme. Vše popsané výše se přes nás převalí v katastrofické vlně a semele to hlavně střední a nižší třídu. Jediné, v co bychom při této cestě mohli doufat, je to, že revoluci včas provedou rozumní lidé ve velkých evropských státech (tj. v Itálii, Německu a Francii) a my se s nimi tak nějak svezeme. Ve jmenovaných zemích mají k revolucím poměrně solidně našlápnuto, ale cesta je to velmi nejistá a i kdyby se to během následující dekády povedlo, přineslo by nám to i tak docela solidní vlnu zmaru a chaosu. Protože ať to dopadne jakkoli, pro západní země jsme vždy byli a budeme jen kolonie, která se má vytěžit.

Přesto – cestou podvolení se a doufání v zázrak asi půjdeme. Je to nejpravděpodobnější cesta, kterou Česko i Slovensko půjdou…

Možnost č. 3 – zpět pod vliv Ruska

Zatímco v EU se soustředíme hlavně na to, jak vše co nejvíc zregulovat, jak obyvatele co nejvíc svázat totalitními pravidly a jak ještě jednou o kousíček posunout neodvratný ekonomický i společenský kolaps, tak Ruská federace byla konstantními sankcemi a šikanou donucena k fascinujícímu procesu osamostatnění, zesoběstačnění a zdánlivě paradoxnímu ekonomickému růstu. Mají samozřejmě svoje vlastní velké problémy – stále zaostalý venkov (nezapomeňme ale, jak pro nás nepředstavitelné vzdálenosti mezi jejich obydlenými oblastmi jsou), obrovská závislost na Putinovi (po jeho smrti nebo odstoupení může nastat totální chaos), jejich vlastní verze cenzury a neustálá hrozba Konečné války se Spojenými Státy, které se neustále plíží kolem ruských hranic a chřestí zbraněmi. Ruská federace je ale silnější než kdy dřív a má dobré vztahy se sice totalitní, ale ekonomicky silnou Čínou. Jinými slovy – zatímco Západ jede po mazlavé skluzavce přímo do septiku (to snad nikdo nezpochybňuje), Rusko spíše sílí. Pokud ho Západ nezničí válkou, má před sebou relativně optimistickou budoucnost.

Česko má štěstí, že Rusové ho z nějakého důvodu pořád ještě mají rádi – přestože tu při našem osvobozování v roce 1945 cedilo vlastní krev a zemřelo neskutečných 140 000+ jejich synků a my jim teď z vděčnosti flušeme nadávky do xichtu a bouráme sochy generálů, bez kterých by tu půlka z nás vůbec nebyla (a zbytek by byl germanizovaný a žil v nacistické totalitě), tak nás pořád mají rádi. To, že jsme tak trochu Germáni a tak trochu Slovani má krom nevýhody v naší naprosté nerozhodnosti i výhodu v tom, že nás obě strany tak trochu považují za „svoje“.

Dobré je i to, že úzké partnerství by bylo pro Ruskou federaci velmi výhodné i ekonomicky a vojensky, protože Česko (se Slovenskem) je dokonalý „klín“ vražený doprostřed Evropy. Jinými slovy – pokud bychom dali velmi jasný signál, že z drásajících spárů amerického/eurounijního orla bychom chtěli zpět do drtivé náruče ruského medvěda, Rusko by podle mého názoru nebylo principielně proti a v cestě by stála „jen“ hrozba toho, že NATO kvůli tomu vyvolá válku (i kdybychom odešli z EU v referendu s 90% hlasů pro a pak se svobodně přidali k Ruské federaci po referendu s 90% hlasů, stejně by se nám NATO snažilo přinést pomocí bomb jejich demokracii – už jsou s tím reálné zkušenosti, že ano…).

Pro Česko by tohle partnerství také bylo spíš výhodné – nesrovnatelně jednodušší přístup na nejen ruský, ale i na čínský a indický trh. Také větší samostatnost, nezávislost a aktuálně i překvapivě víc svobody.

Problém je, že tento scénář asi není moc pravděpodobný. Přestože by pro nás byl nesrovnatelně výhodnější, než se potopit do šílenství a rozkladu společně s EU/USA, je tahle cesta pro českou „elitu“ něčím naprosto nepředstavitelným. Stačí se podívat do českých médií – když odmyslíme hysterickou covidovou propagandu, tak zbytek zpráv tvoří hysterická protiruská propaganda. A lidé, kteří nekriticky polykají lži o covidu, hltají stejně nekriticky i lži o Putinovi, který podle nich z notebooku ve své pracovně hackuje americké volby, na rozdíl západních zemí totalitně potlačuje demonstrace (na rozdíl od Francie, Španělska apod., kde policajti demonstranty gumovými projektily a obušky jen káskyplně hladí), který z okna hází plechovky se super-jedovatým plynem až do Londýna (který pak angličtí holubi v parku spokojeně a bez následků vdechují) atd.

Shrnutí

Naprosto upřímně přiznávám – nejsem politolog. Trochu rozumím IT, designu herních systémů a snad i té medicíně. Ale politika a společenské systémy jsou natolik složitá a dynamická oblast, že i kdybych strávila jejich studováním každý den 23 hodin, stejně budu nesrovnatelně víc nevědět než vědět. Možná jsem úplně mimo. Klidně se mi za předlouhé úvahy výše vysmějte, pokud vám přijdou směšné – je super, že to ještě jde a že na něco takového můžete reagovat. Za pár let už možná za podobnou úvahu půjdu před soud a vy se mi už nebudete moct smát, protože takové úvahy už nikde neuvidíte. Budete sedět přikovaní k obrazovce, číst jediné zbývající noviny (i když pod logy různých televizí a novin), jíst syntetické amarouny a doufat, že příští výtěr řitního otvoru v práci vás neuvrhne do měsíční karantény a povinnosti nosit elektronický náramek.

Já sama neustále tápu a nevím, jak s tou nelidskou globalistickou hydrou bojovat. Západní, svobodomyslný styl života je mi přirozenější než kolektivistický styl života východního. Mluvím plynně anglicky, ale při čtení azbuky si musím ukazovat prstíčkem a číst si slova nahlas. Jenže když se nad tím pořádně zamyslím – ten svobodomyslný styl života, který jsme na Západě všichni tak obdivovali, byl za prvné docela dost přikrášlen a za druhé i to dobré pod pozlátkem platilo tak do osmdesátých, možná devadesátých let. Poslední dvě dekády ale vše rychle kolabuje a poslední rok už se tenhle civilizační okruh dostal do absolutní křeče, dekadence, debilizace a totalitních praktik. Západní svět se víc a víc podobá stalinskému Sovětskému Svazu, zatímco naopak Rusko leze z hnoje a staví se na mnohem racionálnější, stabilnější nohy. Ale vím, že nic nevím…

Jako nejjistější řešení, které má člověk aspoň maličko v rukách, vidím hlavně to, soustředit se na svoje nejbližší okolí – na svoji rodinu, své přátele. S jejich pomocí se snažit co nejvíce osamostatnit od šíleného systému, který prostě dříve nebo později zkolabuje a vezme s sebou do pekla všechno, co k němu bude příliš pevně přivázáno. Takže vlastní zahrádka, chaloupka, stýkání se s blízkými tak aby o tom systém nevěděl, vzájemná výpomoc mimo systémy EET, mít hmotné zásoby atd…

Jaké možnosti do budoucna vidíte vy? Zkuste napsat svoje teorie a možnosti řešení do komentářů, děkuju. 🙂

Zdroj