Top

Co ještě musí Rusko v médiích NATOsféry udělat

Ukrajinská válka se odehrává na dvou místech. Jednak „na půdě Ukrajiny“ a jednak v médiích NATOsféry. O tej první většina lidí v NATOstánu neví téměř nic, zato na tu druhou jsou všichni odborníci. Koneckonců tam se dějou ty zajímavější věci. Rusové tam řádí jak utržený ze řetězu a o tom přesně chtěj lidi číst. Co může bejt lepší než pořádná kampaň nenávisti proti zlejm Rusům?

V médiích NATOstánu jsou nacisti ti hodní. Jsou to hrdinové, co brání svoji vlast proti zákeřnej a hlavně naprosto bezdůvodnej ruskej invazi. V tej skutečnej válce „na zemi“ přišla invaze v Donbasu ze strany Ukrajiny a Rusko přišlo místním obyvatelům na pomoc, o což si místní obyvatelé sami řekli a je to v souladu s chartou OSN, ale o tom na Západě skoro nikdo neví. OSN má vůbec na Západě takovou zvláštní pozici – někdy je to hrozně důležitá organizace, kterou by měli všichni poslouchat, a někdy všichni dělaj, že OSN vůbec neexistuje. To druhý převážně když soudruh Putin připomene, že ty pravidla OSN nejsou tak špatný a možná by se jima měl někdo řídit, nejlépe všichni.

Každopádně v masmediálním prostoru pro zombíky pod těžkou hypnózou se odehrává epická bitva dobra (fašouni) a zla (normální lidi), proti kterej je válka s Mordorem hadr. Rusové jsou horší než skřeti a trolové dohromady. To, že střílí po civilistech, včetně žen (a 187 dalších chráněnejch pohlaví), dětí a hlavně batolat, je samozřejmost. Kromě toho znásilňujou všechno, co se hejbe, mučí nevinný lidi a roztomilý zvířátka, pokoušej se vyhodit do vzduchu atomový elektrárny (v jejichž blízkym okolí se jich tisíce pohybujou, protože jsou tak hloupí), zmasakrovali stovky lidí v Buči 4 dny po tom, co odtud odešli (nebo možná dva tejdny předtim – na tom nezáleží), střílí po lidech ve frontě na chleba (protože se bojí dobře najedenejch Ukrajinců), odmítaj propustit tisíce nacistickejch hrdinů v Azovstalu, kam se s nima asi ze solidarity schovaly stovky lidí včetně desítek dětí (co si budeme povídat – jako děti jste si taky hráli v tajnejch podzemních laboratořích velkejch továren, ne?), samozřejmě bombardujou hlavně nemocnice, školy, školky, jesle, divadla, svatby a sirotčince (doufám, že jsem na nic nezapomněl), a pravděpodobně žerou malý děti k snídani.

(Mezitím mezi Ukrajinci v reálnym světě je nejnovější módou kanibalismus, ale zatím pojďme zpět do zábavnějšího světa hovnovinek a seznamzvratků.)

Jestli máte pocit, že už Rusové spáchali každou zrůdnost, jakou mohli, tak se šeredně mýlíte! Ještě jich je pár na programu. A dokud se Rusové nedopustí všeho, co jim NATOstán naplánoval, válka nemůže skončit. Lidi musí nenávidět Rusko ještě víc. Maximální nenávist, žádná tolerance, žádný slitování! A proto musí temný hordy Mordoruska spáchat ještě pár věcí. Dáme si teda pár titulků z budoucnosti. Spoiler Alert…

Rusové použili chemický zbraně!

Tohle nás téměř určitě čeká. V NATOsféře je to velmi oblíbená pohádka, prakticky povinná. V Sýrii ji hráli hned dvakrát (nebo třikrát – už si nepamatuju) a ani jednou to nezabralo, ale na Ukrajině to určitě zabere. Každopádně Západ moc jinejch triků nezná, tak jim nic jinýho nezbejvá, než to zkusit. Je až zvláštní, že na tuhle kapitolu ještě pořád čekáme. Zřejmě se to nedaří zinscenovat. Možná jsou ti Rusové tak blbí, že nedokážou ani pořádně hrát svojí roli zplozenců pekel a podlejch porušovačů mezinárodního práva. Snad jim Azov domluví.

Rusové použili špinavou bombu!

A takhle špinavou bombu jste ještě neviděli! Špinavá jak prase. Udělala z Ukrajinců negry, takže to, co k nám teď leze přes hranice, jsou Ukrajinci po špinavej bombě – kdyby měl někdo pochyby. Jsou z toho tak zmatený, že mluvěj africky, ale určitě jsou to Ukrajinci. (Vážně – kdyby po vás Rusové hodili špinavou bombu, taky byste nevěděli, čí jste.) Tak buďte solidární a ubytujte ty Afr— Ukrajince u sebe doma.

Samozřejmě vláda nemůže děsit lidi donekonečna bez nějaký tý radioaktivity. Radiopasivní zombíci jsou dobrej základ, ale jsou moc… pasivní. Je třeba, aby byli agresivnější k těm normálním lidem kolem sebe. Takže Azováci dostali nějakej ten radioaktivní materiál (alespoň podle dezinformačních konspiračních teorií financovanejch z Kremrole, kterejm zbejvá ještě asi tak měsíc-dva, než se přesunou do kategorie „pravda“), aby ho mohli „Rusové“ použít. Ruský uniformy prej už taky maj a teď ostřelujou domy a okrádaj lidi v nich.

Nemůžu se dočkat, co budou dělat Ukrajinci Fialov s Pekarovou či Adamovou, až se bude v českej prasevizi hrát tohle. To budou zas proslovy a výplody chorobný fantazie s minimálním chápáním čehokoliv relevantního. Nejspíš kvůli tomu na sebe budeme muset uvalit další sankce.

Rusové použili nukleární bombu! (čistou)

Pořád doufám, že týhle epizodě se vyhneme, ale samozřejmě víme, že zfanatizovaný dementi NATOstánu jsou schopný všeho, zvlášť když jejich „men on the ground“ jsou potetovaný hákáčema a nemaj problém uřezávat lidem hlavy à la al-Qaeda a podobně. Rozhodně to má tu výhodu, že když se to vymkne z ruky a provalí se, že to nebyli Rusové, tak to odnese Ukrajina a ne NATO. Neni nad to, když za vás bojujou pěšáci jinýho státu. No a když se to povede, tak pak budou lidi teprv skákat, jak jejich Overlordi pískaj. Aspoň chvíli. Než všichni pochcípeme.

Budou i „děti v inkubátorech“?

Přemítám i nad tim, jestli nepřišel čas zopakovat si děti z inkubátorů. Koneckonců už je to dávno, co se to hrálo naposled, a většina lidí si to stejně nepamatuje, takže by mohla třeba Greta brečet, že Rusové vyhazujou děti z inkubátorů. Chudinka si v poslední době moc slávy neužila, za což může samozřejmě ten zloduch Putin, tak by mu to mohla vrátit. Nejlépe tvrzením, že ty děti z inkubátorů vyhazoval on sám vlastnoručně. Proč ne? Lidi jsou dostatečně zfanatizovaný na to, aby tomu uvěřili. Tak uvidíme.

Rusové tvrdí, že jsou jen dvě pohlaví!

Když už mě napadla Greta, tak mi utekly myšlenky k dalším zhovadilostem dnešní doby. A myslim, že pro tenhle titulek už taky uzrál čas. Reakci v EU si představuju nějak takhle:

 

Určitě by se toho našlo víc a soudruzi a soudružky v masmédiích na tom dozajista pilně pracujou, ale myslim, že teď všichni s napětím očekáváme stěžejní epizodu „chemický zbraně“. Podle některejch zdrojů už se to chystá a může to přijít každym dnem, ale možná se čeká na tu správnou chvíli, kdy bude třeba odlákat pozornost lidí zombíků od toho, že nemaj na benzín a plyn a elektriku a jídlo a další maličkosti.

Zdroj