Koronavirus

Dobrovolná povinnost a boj proti ní

Jindřich Kulhavý: Evropou běží vlna nepokojů, která naznačuje, že to covidoví grázlové nebudou mít tak jednoduché. Nicméně ani milion Francouzů již druhý víkend demonstrujících na ulicích mnoha měst (nevěřte údaji 200 000 lidí uváděném našimi médii) zatím nezastavil Macrona v jeho fašistickém přístupu k vlastnímu obyvatelstvu. A to se zatím nejedná o plošnou povinnou vakcinaci, ale o částečnou v resortu zdravotnictví, a také především o zavedení potřeby prokazovat se covidpassy na místech, která mají Francouzové nejradši. Tedy v restauracích, kavárnách a dalších gastronomických zařízeních.

Francouzská vláda dělá vše proto, aby občany přinutila k podstoupení vakcinace. Snaží se to dostat i do sportovců. Momentálně neočkovaní profesionálové nesmí trénovat ve všech prostorách, např. posilovny a šatny jsou pro ně uzavřené. Očkovaných se to netýká. Očekává se, že do 14 dnů nebudou smět ani na stadiony a tréninková hřiště. Nejde o to jim zakázat sportovat a vydělávat peníze, úkolem je přinutit je k vpichu. Majitelé klubů mají pravděpodobně instrukce od svých asociací financovaných státem. Co je však s podivem? Totiž to, že nikoho nezajímají komplikace, se kterými se doslova roztrhnul pytel. Záněty srdečních svalů i u mladých lidí, embolie a další problémy se sraženinami krve, a především dle posledních čísel ze světa nulová funkčnost těch jejich mRNA vakcín. Pokud někdo tvrdí, že rizika jejich používání jsou ve výsledku zanedbatelná proti výhodám, pak se tedy ptáme, jaké to ty výhody jsou. Pokud vynecháme finanční bonusy pro strůjce pandemie, jejich cifršpióny a pseudoodborníky, pak by bylo zajímavé znát aspoň jednu jedinou, když imunitu neposkytují žádnou.

Francie není jediná, byť momentálně nejvýraznější. Němci si dovolili uspořádat demonstrace i přes vládní zákaz a byla na ně nasazena nekompromisní policie. Ta v duchu gestapa přistupuje k lidem naprosto nelidsky a došlo k více zraněním. Italové a Britové demonstrují též, Slováci dokonce několik dní za sebou. Tamní policisté už jsou poněkud tolerantnější. Ve Spojených státech se však přitvrzuje také. Jak jste už jistě slyšeli, největší společnosti, které se mimochodem velmi zásadně většinou podílí na propagaci této hysterie, zakázaly neočkovaným zaměstnancům vstup do vlastních budov a v podstatě budou rozdávat výpovědi těm, kteří se nepodřídí. Některé školy vyhodily studenty odmítající vakcinaci. Soudy ve většině případů stojí proti americkým občanům, a přestože jde o zjevné porušování jejich práv, vydávají rozsudky v jejich neprospěch. V Izraeli je doslova pořádán hon na neočkované a jejich zdravotní dokumentace je předávána policistům, kteří tyto lidi následně šikanují. Na sociálních sítích se objevila videa z Austrálie, kde jsou Australané sveřepě se bránící vakcinaci chytáni na ulici a dokonce násilně přinuceni k vpravení jedu do těla. V Japonsku začali se zveřejňováním jmen spoluobčanů, kteří po návratu z ciziny porušili karanténu. V České republice…jim na to plno lidí, jak se řekne slušně?, kašle.

Je s podivem, kolik poslušných a ,,zodpovědných“ lidí není ochotno vnímat množství informací, které jim říkají, že pravděpodobně udělali svým podpisem pod smlouvu s ďáblem obrovskou chybu. Převzali na sebe veškerá rizika, kterých se farmaceutické společnosti a stát zbavily. Nezajímá je složení zákeřných mixů, jejich vlastnosti, ignorují tvrzení odborníků o hrozícím nebezpečí, nejsou ochotni si informace ani vyhledat či je na zlatém podnose naservírované vyslechnout. Přehlíží veškeré údaje o nemocných, zesnulých či nějak postižených, pokud se liší od těch přinášených mainstreamem. Zesměšňují fakta a z lidí třeba jen pochybujících dělají konspirátory. Dokonce i tehdy, když jde o nositele Nobelovy ceny, tvůrce PCR testů, bývalé vynálezce v oboru vakcín, zkušené biochemiky, odešlé zaměstnance z farmaceutického průmyslu, lékaře, tedy profesně skutečné odborníky. Místo nich vyznávají individua Flégra, Chlíbka, Hořejšího, Kubka a jim podobné. Všimněte si jedné zajímavosti. Už i Prymula pomalinku otáčí, a to věřte, že má v zádech napůl zabodnutý nůž.

Začíná být vyhrocená situace. Dle některých vizionářů bude blízkých pár měsíců rozhodujících. Buď dojde k další vlně vakcinace (mimochodem ani po dvou dávkách nemají dotyční žádné protilátky, což je opak toho, kolik se jich nachází v krvi neočkovaných, kteří nemoc prodělali, a to třeba i po 6ti měsících). Ta plánuje se pro seniory, což mnohé z nich pošle za jejich rodiči. Nebo začnou umírat i mnohem mladší autoři podpisu pod smlouvou opravňující příslušný personál uskutečnit injektáž.. Také se může stát, že se nastane vůbec nic a ,,pandemie“ bude udržována při životě uměle. Případně covid či chřipka díky spikeproteinům v tělech očkovaných zmutují v nějaké obersvinstvo a začne teprve ten správný kolotoč.

Momentálně se samotná nemoc nijak neřeší. Funkční léky na ni jsou staženy a tajeny, nakažených je minimum a nemocní v podstatě nijak počtem zajímaví, takže největším důkazem existence covidu je nenávist mezi lidmi. Zatímco pomyslní rebelové, tedy svobodu milující lidé, odkládají roušky a žijí normálně, naočkovaní v obavě před nemocí, z potřeby odletět k moři a jít do restaurace nosí respirátory, dodržují odstupy a šikanují ty, kteří se k nim nepřidali. Možná nepochopili, že jsou to oni, kdo mají strach a zároveň jsou rizikem pro nás zdravé a ochotné se o své vlastní zdraví poprat. Co je přesvědčí o tom, že naletěli?

Zdroj