Svět podle lepšolidí

Homosexuální šéf italské promigrační neziskovky vydával povolení k pobytu Afričanům za sex

Invaze není podporována jen nadšenými sluníčkáři, kteří věří, že “páchají dobro”. Ti jsou vlastně v absolutní menšině. Většina těch, kdo jsou jakkoli napojeni na migrační byznys to dělá především pro peníze, protože jen málokdo si umí představit, kolik peněz se kolem toho točí. Je třeba si uvědomit, že globalistický plán výměny obyvatel jeho strůjci velmi štědře dotují.

Promigrační neziskovky jsou tak velmi štědře dotovány nejen od národních států, zpravidla vedených slouhy globalistů, ale jsou placeny i z EU a různých globálních neziskovek typu Sorosovy OSF. Mnoho peněz přispívají i sami Evropané, kteří si tak svoji likvidaci sami platí. Například neziskovka “Lékaři bez hranic” patří k těm, jenž provozují pašerácké lodě, přesto jí Evropané ročně přispívají řádově stamiliony. Horentními sumami pak přispívá například i církev.

O tom, že šéfové samotných pašeráckých neziskovek se mnohdy sami doslova topí v penězích, jsem zde již psala v tomto článku. Nicméně v některých případech nejde těm, kdo invazi podporují, ani tak o peníze, jako o uspokojení svých zvrácených choutek.

Proč chce italská Caritas otevřít italské přístavy? Chtějí vydělat peníze? Ano. Ale to je jen část pravdy. Jsou i jiné důvody. Tyto důvody jsou stejné jako v případě Dona Sergia Librizziho, ředitele Caritas of Trapani (Sicílie), který byl zatčen v červnu 2014 a odsouzen k devíti letům vězení. Tento trest mu však byl před časem snížen, takže nyní by již měl být opět na svobodě.

Ve své funkci člena Výboru pro uznávání statusu politického uprchlíka požadoval sexuální služby výměnou za povolení k humanitárnímu pobytu. Průzkumy odhalily nejméně osm relevantních případů, které byly částečně odhaleny zachycenými rozhovory  Librizziho s jeho africkými chlapci:

“Nezapomeň být dobrý přítel, dobrý přítel, takže tvoje problémy jsou taky moje. Chápeš?” A pak, po odpovědi: “Kam chceš jít? Kamkoliv budeš chtít… někam blízko tvého domova.”

Je zřejmé, že sexuální služby jsou nazývány milostnými frázemi. A pokud se dotyčný nelegální přistěhovalec sexuálních hrátek nezúčastní, obdrží oznámení o vyhoštění.

Další zachycená konverzace: “Poslouchejte… Včera mi řekl vedoucí (Komise pro schvalovací dokumenty), že si berou dokumenty a ať se rozhodneme. A rozhodli jsme se, rozumíte. Takže policie vám musí dát povolení k pobytu za pár dní, rozumíte? Problém je, že vaše papíry byly zastaveny, protože ve Švýcarsku byly problémy. Tak jsem řekl, ať odstraní problémy ve Švýcarsku a okamžitě předají pozitivní prohlášení, rozumíte?”

V Trapani, stejně jako ve zbytku Itálie, je invaze podnikem, který dobře živí politiky, kněze a podnikatele.  Je důležité vědět, že v Trapani jsou asi tři tisíce přistěhovalců, z nichž každý dostává 32 až 35 EUR na podporu denně, mnozí z nich tvrdí, že jsou nezletilí (i když to většinou není pravda), pro mladší 18 let se vyplácí dokonce částka ve výši 80 EUR denně.

Prostřednictvím družstva, jehož byl členem, Sergio Librizzi přímo a nepřímo kontroloval všechna přijímací střediska v provincii Taranto prostřednictvím sítě složené ze členů policie, takzvaných dobrovolníků, diecéze Trapani a místního správního aparátu.

Vyšetřování odhalilo spiknutí, které vedlo k biskupu Francescovi Miccichému a identifikovalo tři různé “kartely”.

Jeden vede k Giuseppe Giammarinarovi, bývalému regionálnímu poslanci za Democrazii Cristiana, který je zase spojován s frontmany místních politiků, kteří v minulosti pracovali ve stavebnictví, skládkách, větrné energii a fotovoltaice a kteří se nyní zabývají imigrací.

Druhý “kartel” vede k Onofriu Norinu Fratellovi, bývalému regionálnímu členovi Unione di Centro, který byl již odsouzen k 18 měsícům vězení.

A konečně je tu “kartel přijetí”, který vede k Giuseppe Scozzarimu. V provincii Trapani vede družstvo ‘Insieme’ (společně), ale jeho zájmy dalece přesahují Sicílii. Scozzari, bývalý politik středolevé Aliance Ulivo, byl obviněn ze zločinného spiknutí s úmyslem podvádět v Gorizii (Friuli). Zde je vedení Střediska pro dočasné pobyty a Přijímacího střediska pro žadatele o azyl ve Friuli v hledáčku státního zastupitelství.

Zatčení Librizziho přišlo poté, co byly nahrány rozhovory o dohodě mezi bývalým poslancem a Librizzim. Podle obvinění jeden vydělal jen peníze, zatímco druhý upřednostňoval sexuální služby.

Ale před pár měsíci byl verdikt nad ředitelem Caritasu u odvolacího soudu snížen.  Jako člen Komise pro uznávání statusu žadatelů o azyl byl Don Sergio Librizzi původně obviněn z využívání sexuálních služeb výměnou za koncese při udělování povolení k pobytu.

Soud ho odsoudil na šest let, dva měsíce a 20 dní pouze za “podněcování k úplatkářství”, jak uvedl kasační soud, který předchozí rozsudek zrušil. V prvním stupni byl Don Sergio Librizzi odsouzen soudem v Trapani k devíti letům vězení za vydírání a sexuální násilí, což potvrdil i odvolací soud v Palermu. Kasační soud však tento rozsudek v prosinci 2017 zrušil a spisy byly vráceny soudcům do Palerma, kteří nyní snížili trest a vyškrtli Dona Librizziho z dlouhého seznamu sexuálních násilníků.

Soudci se nyní domnívají, že nelegální přistěhovalci se výměnou za jeho zásah do udělování azylu dobrovolně prostituovali, nepovažují to tedy za nátlak. Pak to ovšem nebyly oběti, ale komplici. Pak by měli být také oni postaveni před soud, protože status uprchlíka a tedy i legální pobyt získali jen na základě toho, že tomu, kdo měl o jejich osudu rozhodovat, za možnost zůstat trvale v Evropě zaplatili sexem…