Top

Kdy bude vzpoura a jak by měla vypadat?

Všichni jsme si všimli, že systém, ve kterym žijeme, vůbec nefunguje. Teda všichni kromě zombíků, biorobotů, dementů, a podobně. OK, je nás menšina, ale všichni jsme si toho všimli.

Těch problémů by se tu dala najít spousta, ale mě teď zajímá jeden specifickej. Pokud mi totiž něco neuniká, tak nemáme žádnej funkční a legální postup pro situaci, kdy kormidla obsadí fanatický psychopatický zákeřný svině, který nás vedou s narůstající rychlostí do záhuby. Což je situace, ve kterej se náhodou zrovna teď už delší dobu nacházíme a blížíme se k bodu, kdy to pro většinu z nás začne mít zatraceně neblahý následky. (Někteří už to samozřejmě pociťujou teď.)

Že je ve vládě vždycky větší koncentrace dementů a psychopatů než ve zbytku populace, víme už dávno. Že jsou média zmanipulovaný, aby cenzurovaly a překrucovaly informace tak, že průměrnej člověk nemá páru, co se opravdu děje a jakej to na něj bude mít dopad, to taky neni nic novýho. Stejně tak je nám celkem jasný, že kvůli tej zmanipulovanosti zombíci a bioroboti volej lidi, který jim jen škoděj. To je špatný, a systemický selhání médií je velkej problém, ale to teď taky nechám stranou.

Pokud se vládě s pomocí médií podaří udělat z lidí zombíky a zombíci si zpitoměle, ale „dobrovolně“ volí svý mučitele, budiž. Je to průser, ale dá se to jakž takž akceptovat. (Když pominu věci jako že některý ty média platíme a díky tomu maj ze zákona nějaký povinnosti, jako informovat objektivně a vyváženě, což absolutně nedělaj.) To, že máme jiný názory než vláda, a tudíž vláda dělá, co nechceme, je v pořádku, pokud se našlo dost debilů, kteří si tu vládu zvolili.

Co se ale nedá akceptovat je to, že vláda porušuje zákony a Ústavu a pokaždý jim to projde. Tohle neni za žádnejch okolností přijatelnej způsob, jakym by společnost (která si navíc řiká „demokratická“) měla fungovat. Pokud tu máme zákony, který my musíme dodržovat, zatímco vláda si je porušuje teď už prakticky kdykoliv něco vymyslí, tak by měl existovat nějakej způsob, jak jim to okamžitě zatrhnout. Ten tu ale, zdá se, chybí.

Tady jsem graficky ilustroval náš problém. Teoreticky máme postup pro tuhle situaci. Když politici porušujou zákony nebo páchaj trestný činy, můžeme je žalovat a podávat na ně trestní oznámení. V praxi tohle ale, jak jsme si za poslední 2 roky nesčetněkrát ověřili, absolutně nefunguje, a to i přesto, že tu náhodou máme spoustu super právníků. Tahle skutečnost je docela překvapivá a jsem za ní rád – máme tu dostatek právníků, kteří jsou opravdu na naší straně a bijou se za nás, jak můžou. (Někteří podle všeho ani nespí a jsou na víc místech zároveň.) Za jejich úžasnou práci jsem jim fakt vděčnej.

Nicméně jak si všimli i oni sami, tak to všechno tak úplně nefunguje, jak by mělo. Dosáhli sice spousty menších úspěchů (a dejme tomu i pár větších), ale směrem „nahoru“ se efektivita rychle vytrácí. Byla podána spousta trestních oznámení na Vojtěcha, Svrčinovou, Fialu, Válka, a další zmetky. Jak všichni víme, nejen že ani jeden z nich neni v base, ale převážně jsou stále ve vládě a nikdo z nich nebyl žádným způsobem za porušování zákonů potrestanej. Realita je taková, že v praxi prostě na politiky zákony neplatí a oni to vědí a hojně toho využívaj. Nejen že si porušujou, co se jim zachce, ale ještě se pokoušej schválit si nový zákony, který jim to zjednodušej. A aby jim to šlo ještě líp, vyhlásej si bez legálního důvodu nouzovej stav a ještě na dobu, na jakou taky legálně nemaj právo.

Jelikož bezpáteřních hajzlů a vlastizrádců je ve sněmovně většina (a nikdo si snad nenamlouvá, že Babišova skvadra je nějaká „opozice“), tak si odhlasujou prakticky cokoliv a nezabrání jim v tom ani protesty, ani petice, ani Tomiovy řečnický maratóny, ani veto senátu. Prostě na to všechno serou a dělaj si, co chtěj. A my tu všichni jen nevěřícně sedíme a čumíme, co se to tu kurva děje, a jak je to vůbec možný. To, co si dovolí Fialovej Hnus, už se nedá ani popisovat.

Vidim to jak mezi lidma, co píšou, tak těma, co ty články komentujou – všichni vidí, že je to úplně špatně, ale zdá se, že nikdo pořádně neví, co s tim. Nějaký nápady se najdou, ale všechny maj závažný chyby. Jako třeba že jsou totálně nelegální, nebo že by nás k tomu muselo bejt dezombifikovanejch podstatně víc. Nebo že budeme muset počkat 3 a půl roku, během kterýžto doby nás tahle vláda pravděpodobně trvale přesídlí na hřbitovy.

Každopádně je evidentní, že legální systém je tu už prakticky k ničemu a jen se to díky počínání současný bezvlády horší. Takže tudy asi cesta nevede. Kudy ale vede? Kdy bude vzpoura a jak by měla vypadat? Už je čas na defenestraci, protože všechno ostatní selhalo a politici nás maj na háku? Já bych nerad, aby na tohle muselo dojít, ale co nám ještě zbejvá?

Tohle je vážná otázka, ne řečnická. A mířil bych jí hlavně na ty právníky, protože ti by asi měli aspoň teoreticky znát tu správnou odpověď (ale jestli jí má někdo jinej, tak sem s ní). Jakej je správnej postup v situaci, kdy vláda porušuje zákony a nikdo z těch, co to maj řešit, to neřeší? Jak se máme bránit proti vládní zlovůli, když ta vláda je schopná naše legální metody totálně blokovat? Jak dlouho budeme hrát tu hru, kde právníci podávaj trestní oznámení jak na běžícím pásu, leč když je jejich cílem politik, nikdo se tim nezabejvá a jde to rovnou do koše? Co dělat, když legálnímu postupu proti bezpráví stojí v cestě masivní korupce, která je na vyšších místech spíš standard než výjimka? A jak to, že na masmédia neplatí nic z těch „pravidel“, co platí na nás? Na ČT v poslední době nikdo neviděl „vyváženost“, zato tam všichni denně viděj hafo dezinformací.

Politika je svinstvo a špatný rozhodnutí politiků tu vždycky byly a budou. Pokud jsou jejich zákeřný a dementní nápady legální, tak fajn. Nemůže bejt každej chytrej nebo dobrodinec. A politika je převážně doména debilů a hajzlů (čest výjimkám), tak s tim se holt dá nějak smířit. Ale když nás tu všechny dva roky dennodenně buzerujou s tim, co musíme a nesmíme, ačkoliv je to na bázi „nařízení“, který jsou jednak protiústavní a jednak naprosto retardovaný, nesmyslný a zbytečný, a přitom s maximálním pokrytectvím sami nedodržujou ani ty svoje pravidla, ani ty, který jsou těm jejich úchylnostem nadřazený – neboli Ústava a zákony – tak to je něco, co by si lidi neměli nechat ani na chvíli líbit. To je ta červená čára, přes kterou vlak nejede. V takovym stavu už neni možný předstírat, že tu máme demokracii, právní stát, svobodu, spravedlnost, nebo cokoliv podobnýho.

Takže co je to správný řešení? Je tu nějaký? Existuje tu legální náprava, která funguje? Nebo už nám zbejvá jen nějaká ta defenestrace? Fakt by mě to zajímalo a nejsem sám.

Zdroj

2 komentáře: „Kdy bude vzpoura a jak by měla vypadat?

 • Zdravím a souhlasím s článkem, ale napadlo mě co by bylo legální a zároveň účinné, a to generální stávka bez omezení trvání / do odvolání bezpáteřního a bezkulého fialky (nezaslouží si velké F) a jeho psů války/. Vyhlášení nových voleb, kdy každá strana jde sama za sebe a nebudou se dělat podvodné slučování ani korespondenční volba. Přeji hezký zbytek dne a silné nervy do dalších dní. S pozdravem světu mír Plachý.

 • Když nedodržují zákony, tak je taky nebudeme dodržovat.
  Když se chovají jako mafie tak so taky založíme mafii.

  Hra se změnila, ale jen mi debilové stále hrajeme podle již neplatných pravidel.
  Jsme na jiné úrovni a ta má jiná pravidla.

  Lidi sedněte si a nechte ten mozek ať to zpracuje.
  Stalo se to. Přijměte to.

Komentáře nejsou povoleny.