Koronavirus

Konec prázdnin, takže co nyní?

Jindřich Kulhavý: Máme před sebou posledních pár dní prázdnin, takže se opět po roce setkáváme s dramatický změnami v jakémsi cestovatelském semaforu. Přímořské státy, jejichž břehy omývá Středozemní moře, se nám definitivně zbarvily do červena. Je třeba navodit atmosféru strachu, takže Španělsko, Francie, Chorvatsko a Řecko to mají spočítané. Stejně tak Bulharsko a přidalo se Německo, protože by tam chtěli po prázdninách lidé jezdit zase nakupovat. Média opět chrlí svá čísla pozitivně testovaných, nikoliv nemocných, přičemž ignorují realitu v podobě zvyšujících se počtů komplikací očkovaných a jejich schopnosti být okolí nebezpečnějšími, než jsou zdraví lidé bez potřeby být opícháni….samozřejmě myšleno zdravotnickým personálem.

Jak už jistě víte, vláda Spojených států schválila genovou terapii od Pfizeru k používání v normálním režimu. To znamená, že nic nebrání v zavedení povinné vakcinace pro celou americkou společnost. O rok a půl kratší experimentální provoz značí, že se americká vláda úplně pomátla a Fauci s Gatesem prosadili své. Co však možná nevíte je skutečnost, kterou je návrat Donalda Trumpa zpět na politickou scénu. Sobotní vystoupení na stadionu předurčeném pro americký fotbal, jehož ochozy byly plné voličů a fanoušků Donalda Trumpa, může být předzvěstí konce staříka Bidena. Ten zachyboval při útěku americké armády z Afganistánu, navíc tam po ní zůstala výzbroj v hodnotě mnoha miliard dolarů. Od ručních zbraní přes oblíbené hummery až po nové vrtulníky. Otázkou zůstává, proč tam toto vybavení zůstalo a proti komu má být v budoucnosti použito. To ukáže čas. Momentálně by měl být Biden souzen za vlastizradu, a ne být dále prezidentem. Přidáme li ještě podpis pod vpuštění Pfizeru do plnohodnotného provozu, lze stávajícího prezidenta záhy soudit za genocidu vlastního národa. Doufejme, že již brzy k tomu dojde.

Podobně šíleně se chová francouzský prezident Macron. Dle z vlády uniklých zpráv se chystá brutální tlak na očkování, které zasáhne přímo do rodin. I proto se na demonstracích přestává rozlišovat, kdo je a kdo není očkovaný.  Macrona už mohou obdivovat jen idealisté.  Bude zajímavé sledovat vývoj, jisté je, že vzpouzející se příslušníci armády varují občany před násilím vedeném proti vládě a parlamentu z toho důvodu, že by na jejich obranu zasahovala vojska nikoliv francouzská, ale dorazily by jednotky NATO. Na straně Macrona jsou prozatím policisté, ovšem i to se může změnit. Mnoho komunálních politiků je však zkorumpováno vládou, takže všeobecná situace je sice výbušná, ale prezident to zatím ustává. Média mu jdou zatím na ruku a podobně jako u nás, jsou odstraňováni lékaři a odborníci argumentující proti vládním výmyslům.

Německo už také není úplně poslušné. Především deník Bild se začal vzpírat a upozorňovat na komedii, kterou vláda v rámci covidohysterie hraje, Jestliže jsou světová média schopna přinášet falešné snímky s kábulského letiště, kdy letadla jedoucí po ranveji obsazují místní jako vlak a při vzletu si prohlíží mobilní telefon, což je vydáváno za svědectví o potřebě chránit Afgánce a Leyenová už je chce opět přerozdělovat, pak vytvářet historky potřebné k přesvědčování Němců o nutnosti žít v lockdownu je pro ně hračka. Bild to však už evidentně přestalo bavit. Mimochodem stejně veselé je to, jak se Merkelová opět vydala k nenáviděnému nepříteli Evropy ruskému prezidentovi Putinovi. Možná chce poděkovat za dobudování Nord Streamu II, kterým bude přiveden plyn do Evropy a Němci s ním budou moci dále kšeftovat. To budou náš Taiwanec Vystrčil, Drahoš s Fischerem koukat, až nám začnou zvyšovat na ruský plyn německé firmy. Každopádně Bild je v Německu dost oblíbený, takže bude zajímavé sledovat další vývoj kauzy kolem podvodů vlády s koronou.

Izrael zavádí 3.dávku pseudovakcíny mRNA, protože jak řekl český propagátor Prymula, její účinnost je po půl roce a dvou dávkách mizerná. To ona byla už dříve, ale prachy se musí točit.  Úsměvné je, že je Izrael dáván za příklad, přitom je v něm situace přímo odstrašující. Kde se bere v nastrčených odbornících ta drzost nutit nám něco stejné jako v Izraeli, když to tam evidentně zklamalo? A to tam mají pořád teplo. Být v Izraeli podzim a zima jako u nás, tak asi všichni umřou i bez Palestínců. A pak vidíte v médiích, jak se vybraní respondenti radují z 3.dávky a těší se asi na další. Francouzský covidpass s 12ti kolonkami jsme Vám už představili dříve. Naplánován je nekonečný příběh. Tedy pokud dříve nedojde k fatálnímu konci.

Na závěr je třeba pochválit jistého belgického ministra, který si dokonce myslel na post nejvyšší. V době, kdy covid údajně drtil Evropu, naháněl česko-italskou kurvu, tedy pardon, pornoherečku. Sice je ženatý a má dvě děti, povinnosti ve vládě země, kde je díky multikultuře a povinnosti starat se o sídlo EU dost práce, ale budiž. Pořád je to v této době úspěch, když tak vysoký politik není homosexuál, nemá potřebu snižovat stav a povolání vyhlédnuté ženy jindy podceňovaný a dokáže projevit tak neodbytný zájem, že s tím dotyčná musela do médií. Tento hříšník má však další mínus. Je to evropský liberál. A teď je třeba se zamyslet, co je více urážející. Liberál nebo děvkař? Lze se obávat, že po morální stránce je to vlastně jedno. Na konec prázdnin asi jen tak nezapomene. No a my se budeme těšit na ty další za rok. Jestlipak pojedeme k moři, nebo budeme už bydlet v lágrech? Dělat teď prognózu je složité.

Zdroj