Svět podle lepšolidí

Masakr za slova, soucit s násilím

Jindřich Kulhavý: Rasismus vůči černým je novou mantrou liberálů a těch, kteří si vzali za úkol změnit svět. Píšeme záměrně vůči černým, protože obrácený směr je beztrestný a v podstatě plně tolerovaný dokonce i tehdy, doprovází li další trestný a třeba i násilný čin. Svět se opravdu definitivně zbláznil a s ničím si už nemůžeme být jistí. Tedy ani právem a jeho základními principy. Vinu už není třeba dokazovat, stačí vznést ničím nepodložené obvinění, tedy pokud to udělá neběloch, a vše ostatní už je nepodstatné. Není třeba si brát obhájce, protože černoch má vždy pravdu a vyhazovat peníze za právníka je zbytečné vyhazování peněz.

UEFA vydala rozsudky za několik konfliktů, které se udály při pohárovém mezinárodním zápasu mezi Glasgow Rangers a Slavií Praha. Za likvidační faul Kemara Roofa na brankáře Koláře, kdy kopačkou knokautoval soupeře a po kterém musel gólman Slavie odstoupit ze zápasu, později byl hospitalizován s poraněním hlavy a stačilo o pár milimetrů vedle a došlo by k nevratnému poškození zdraví, dostal hráč Rangers stop na 4 utkání. Jde o naprostý výsměch.

Po tomto víceméně trestném skutku došlo k několika dalším vyhroceným událostem, v nichž se hráči skotského týmu nechovali zrovna v rukavičkách, a po jednom z incidentů obránce českého mistra cosi pošeptal se zakrytými ústy hráči ostrovního týmu Kamarovi. Co to bylo ví stoprocentně jen Kúdela, protože ani Kamara nemusel dostatečně rozumět. Nicméně čistokrevný rodilý finský reprezentant ve službách Rangers frustrovaný z průběžného výsledku zápasu vystřelil jako potrefený a začal se dožadovat potrestání obránce a stěžoval si na urážku s rasistickým podtextem. Rozhodčí to ignoroval, takže po zápasu bylo rušno a vznikaly další nepřístojnosti včetně napadení Kúdeli Kamarou v chodbičce do šaten. Celý tento incident došel až do vyšetřování etickou komisí UEFA, a přestože její inspektor Alcaraze nijak nebyl schopen prokázat, že k nějaké rasismem zavánějící urážce došlo, byly vyneseny rozsudky.

Kamara dostal za předpřipravenou agresi v chodbičce stop na 3 utkání pořádaná UEFou, Glasgow Rangers  za svůj přístup, například zakrytí kamer v místě napadení Kúdely Kamarou, směšných 9000 euro pokuty. Kúdela stop na 10 utkání, čímž přichází o pohárové zápasy a reprezentaci včetně Mistrovství Evropy. Jen pro úplnost, Kúdelu o pár dní později pod dozorem kamer zranil úmyslně Welšan Bale úderem lokte do obličeje a tento faul zůstal úplně bez potrestání, přestože postižený skončil dokonce v nemocničním ošetření a zápas také nedohrál. Zároveň televizní záběry v utkání ve Skotsku prokázaly časovou nemožnost toho, aby Kúdela řekl ,,Finovi Kamarovi“ to, co dotyčný tvrdil, ale jasně ukázaly faul Baleho ve Walesu. Ani v jednou případu nebyly použitelné záběry brány v potaz. Celé to tedy vypadá jednoznačně na lynč východoevropského fotbalisty bez ohledu na důkazy. Tento přístup naznačuje, že některé země jsou evropské více a jiné méně. Tady nejde o spravedlnost, ale jedná se o politiku.

Rozhodnutí orgánů UEFA je výsměchem. Co z něj tedy plyne? Násilí je menší přečin než cokoliv vyřčeného bělochem černochovi. Černoch může beztrestně a bez důkazů nařknout soupeře bílé pleti z rasismu a tento bude tvrdě potrestán. Černoch může ukopnout brankáři hlavu, zbít soupeře v uličce a je li poškozený bělochem, nejde o nic závažného. Nemůžeme se však divit. Žijeme v době, kdy si levicová spoluzakladatelka násilně se stále více projevujícího hnutí Black Lives Matter kupuje dům v bělošské komunitě za 1,4 milionu dolarů, protože se tam bude cítit bezpečněji, zároveň její souvěrci demolují města, která vybudovali většinou běloši. Právě ti jsou pod obrovským tlakem levicových aktivistů jak bílé, tak i černé rasy. Černoši mohou vše. Kradou, vraždí, nepracují. To neplatí samozřejmě pro všechny, i mezi nimi jsou poctiví a pracovití lidé, kteří však často s BLM nechtějí mít nic společného. Nicméně ty hnutí BLM v potaz nebere.

Abychom byli spravedliví. Kúdela si nějaké to šeptání měl odpustit a jistě toho bude dlouho litovat. Jako profesionál, byť v emočně vypjatém okamžiku, má zvládat své chování. Na druhou stranu na hřišti je 22 mužů, kteří si mohou říkat cokoliv a měli by to ustát. Uplakaný Kamara na hřišti a v médiích se v zákulisí změnil v zákeřného šmejda. Otázkou tedy zůstává, není li jim ve skutečnosti pořád. Zklamáním je poté chování trenéra Rangers a anglické fotbalové ikony Gerrarda. To už je však na další dlouhé povídání. Velká Británie a USA udělaly z rasismu a ochrany černochů naprosto zcestnou ideologii a společně s genderem a ochranou životního prostředí vytváří hysterickou společnost s neúměrnými reakcemi. Jak už jsme řekli, svět se zbláznil a někteří si v něm libují.

Zdroj