Top

NATO zabavilo Macronovi telefon. Od teď bude mluvit s Putinem jen pod dohledem sociálního pracovníka

Wild Duck Reflex: Když poprvé francouzský prezident Emmanuel Macron telefonicky hovořil s Putinem, druhý den napadlo Rusko Ukrajinu. Když Emmanuel Macron telefonicky hovořil s Putinem, druhý den začali Rusové střílet po civilistech. Potřetí když Emmanuel Macron telefonicky hovořil s Putinem, Rusko ostřelovalo atomovou elektrárnu. Není proto divu, že potom se bezpečnostní výbor NATO jednohlasně shodl, že Macronovi zabaví telefon.

„Vidíme, že je velmi nebezpečné, aby francouzský prezident byť jen vlastnil telefon, nedej bože někomu sám volal. Podle našich zpravodajů je pro zachování lidstva velmi důležité, aby Emmanuel Macron již s nikým telefonicky nehovořil. Nejen s Putinem, ale s nikým,“ potvrdil předseda Rady bezpečnosti NATO John Stuart, že byl francouzský prezident odstaven od jakéhokoliv telefonu.

„Z nějakého důvodu telefonický hovor s Macronem probouzí v lidech to nejhorší. Jestli je to jeho hlas, dikce nebo bůhví co. Kdykoliv někdo mluví po telefonu s Macronem, má neutuchající nutkání ničit vše živé. Není proto myslitelné, aby Macron do budoucna ještě někomu volal a Putinovi už vůbec. Samozřejmě my uznáváme svrchovanost všech našich členských států, stejně tak jejich politické vůdce a jejich právo telefonovat. V zájmu zachování lidstva na této planetě však musíme dělat příslušné kroky. Zabavení telefonu francouzskému prezidentovi je jeden z nich. Jsme ale otevřeni jednání a na výraz dobré vůle dovolujeme Macronovi telefonovat. Ale pouze v případě, že během jeho telefonu bude u něho fyzicky přítomen vyškolený sociální pracovník, který bude hovor monitorovat a případně do něho zasáhne,“ dodal ještě John Stuart.

Francouzský prezident Emmanuel Macron rovněž v těchto dnech prochází školením, jak správně telefonovat a nezpůsobit tak třetí světovou válku.

„Pan prezident prochází tento týden náročným školením, kde pod dohledem vyškolených pracovníků pilně studuje, jak správně telefonovat. V rámci tréninků proběhlo několik cvičných telefonátů, kdy pan prezident telefonicky hovořil s nigerijským prezidentem Buharim. Druhý den začala v Nigérii genocida, takže první cvičný telefonát nevyšel. Další den v rámci praktické výuky hovořil pan prezident s prezidentem Angoly. Druhý den Angola hlásila pouze menší pouliční nepokoje, rabování a kanibalismus, takže je vidět, že to je na dobré cestě a že pan prezident dělá pokroky,“ tvrdí tisková mluvčí prezidentské kanceláře Emmanuela Macrona Carole Deneuve.

„Do té doby, než bude pan prezident schopen telefonovat, aniž by způsobil ztráty na životech, bude panu prezidentovi při telefonování nápomocen sociální pracovník. Podle dosavadních výsledků to vypadá, že pokud má pan prezident během hovoru přímý dohled vyškoleného pracovníka, nic špatného se nestane. Kdy bude moci pan prezident volat sám, to nejsme schopni teď určit. Počítáme, že to bude pár týdnů školení trvat,“ míní Carol Deneuve.

Divoký kačer je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně.

Zdroj