Top

Premiére Fialo, mám toho dost

M. Doušková: Pokud chcete udělat něco užitečného, tak buďto si sedněte všichni za jednací stůl a nebo běžte domů a nedělejte raději nic. Tohle stejně neumíte řešit, jen přiléváte benzín do ohně.

Premiére Fialo, kdo vás platí? EU? Ukrajina? Ne. Jste placen z daní nás obyvatel České republiky, ale vy to vůbec nevíte. Buď to vědět nechcete anebo jste za poslední měsíce majitelem mdlého rozumu a nebo jste změnil státní příslušnost. V tom případě požádejte Ukrajinu ať hradí váš plat místo nás, protože vy děláte vše pro blahu Ukrajinců a my jsme vám naprosto lhostejní. Jak je možné, že minimum pro nás nejsou ani 4 000 a pro Ukrajince je to 5 000. Mají větší žaludek? Jak je možné, že najednou se nacházejí volné byty, ale pro naše lidi jsou nedostupné. Města tvrdí, že je nemají a vydělat si peníze na byt či domek je při jejich cenách naprosto nemožné.

V době, kdy jsme zadluženi až po uši, kdy nemáme na energie a ceny potravin rostou závratnou rychlostí, tak plnými hrstmi rozhazujete peníze na zbrojení Ukrajiny s tím, že nás zachraňujete. Tak to jste na omylu. Nezachraňuje náš lid. Naopak, ohrožujete je možným válečným konfliktem který bude mimo všeho, co zatím známe a že toho známe sakra hodně. Aspoň ti, co si pamatují dějepis a nenechají se opít rohlíkem. jak je možné, že na zbraně se peníze najdou, ale peníze pro vlastní lid prostě nejsou. Vy jste to nejhorší, co mohlo naši zemi potkat. Všude kolem státy pomáhají svým lidem, ale u nás? Nás jste strčil pod vodu a držíte nás za krk.

Kdy se konečně začtete starat o nás. O lidi co vás platí a čekají za to, že si vás zaměstnali nějaké kladné výsledky. To jsou ale hlupáci, co? Já jsem vás nevolila a nikdy bych slepenci hlas nedala. Kde se poděli ostatní strany. Zatím jste vidět jenom vy a to ne tam, kde byste měl být. Nemám nic proti pomoci Ukrajině, ale na to taky musí být prostředky. Nebo potom za nás ty dluhy zaplatí? Tak to si nemyslím a všechno zaplatí naši potomci i s úroky a ty budou sakra vysoké.

Je na čase, abyste se zeptal našeho národa co chce on a ne co chcete vy a vaše hrstka vyvolených co tu pláčou nad válkou, ale osm let drželi hubu a nikdo o nich nevěděl. Najednou všichni vylézají z děr a to bez roušek a beze strachu z nákazy. No není to divné? Osm let žádá Putin jen o to, co bylo slíbeno Gorbačovovi kdybyste s ním jednali rovně a přímo, dnes byste tu neplakali nad válkou. To si měl kleknout? Kde jste mohli, tam jste do Ruska kopli a oni pořád drželi a najednou je to tady. Osm let spoustu lidí říká a píše, že se to stane. Byli jsme pitomci a konspirátoři. Najednou je to pravda a tak abychom zavřeli pusu, zavedli jste cenzuru v demokratické zemi. Pozavírali jsme weby a vyhrožujete vězením. Tohle se děje u nás v ČR? Nežiji snad sen nebo Matrix? Ne, je to realita a my za to zaplatíme. Vaše rádoby hrdinství nás dostane do průšvihu, protože válku nechce nikdo, snad jen ti, co tam posílají zbraně a prodlužují utrpení obyčejných Ukrajinců co chtějí jen mír.

Pokud chcete udělat něco užitečného, tak buďto si sedněte všichni za jednací stůl a nebo běžte domů a nedělejte raději nic. Tohle stejně neumíte řešit, jen přiléváte benzín do ohně. Svět se začal půlit a ta naše polovina bude plakat. Vy to buď nevíte, nebo je vám to jedno a nebo nám to vysvětlete ať tomu ten plebs jako já porozumí a začne vám také nadšeně tleskat. Dokážete to? Pokud na to nemáte přesvědčit všechny, tak je něco špatně. Nebo víte něco, co lidé nesmí vědět? To já nevím a pochybuji, že se to někdy dozvím.

Zdroj