Zahraničí

P.C.Roberts: Washington Post jako nástroj válečné propagandy

Washington Post byl dlouho považován za aktivum CIA.   To neznamená, že je, ale ať už je nebo není, Washington Post se chová jako jeden celek. 

Zvažte jeho úvodník z 26. března.   Alexej Navalnyj, šampión Washington Post, „nepotlačitelný duch“, který se pokouší zachránit Rusko před Putinovou korupcí a diktaturou, navzdory tomu, že „byl v hledáčku pana Putina“ (všimněte si „Mr.“, nikoli „President“) a přežil pokus ruské bezpečnostní služby zabít ho smrtící nervovou látkou.

The Washington Post popisuje Navalného jako uvězněného v „notoricky známém vězení na základě vykonstruovaných obvinění, trpícím „onemocněním“ (samozřejmě údajně opomíjeným úřady), špatným jídlem a mučením.   Washington Post varuje Kreml, aby nezpůsobil Navaľného smrt kvůli nedostatku lékařské péče. 

The Washington Post, silně propagandisticky vybavený, je příliš odhodlaný démonizovat prezidenta Putina, aby si všiml, že Navalnyj – navzdory litanii zlých úmyslů Postu, která se proti němu postavila – má volný přístup k tisku, kterému může vyjádřit své propagandistické nároky.   The Washington Post je vždy obětí přehlížení faktů, protože Washington Post nevěří ve fakta. Fakta brání propagandě a Washington Post je propagandistickým orgánem vládnoucího establishmentu.

Kdo je Alexej Navalnyj, kterého západní presstituti označili za utlačovaného šampiona ruské demokracie?   Je to muž financovaný Západem, který má podporu dvou procent ruské populace. Protože nemá žádné politické závazky, může lehce zapomenout na politiku v době svých trestných činů.

Například v roce 2014 byl Navalnyj usvědčen z podvodu a zpronevěry inancí francouzské kosmetické firmy a státní dřevařské firmy Russion.  Za první zločin dostal 3,5 letý trest a za druhý pětiletý trest. Trest mu byl pozastaven pod podmínkou, že bude dodržovat podmínky probace a bude se pravidelně hlásit policii. Navalnyj to odmítl i přes opakovaná varování.   Jinými slovy, aby se Navalnyj stal obětí pro anti-putinské propagandistické účely, přinutil právní systém, aby ho uvěznil.

Rusko: Přestaňte nazývat Navalného tým „opozicí“, jsou to agenti NATO! 

Washington Post, stejně jako New York Times, CNN a NPR, není schopen hlásit cokoli přesně nebo čestně. Jsou to přísně propagandistické organizace sloužící agendám zřízení.   Pokud chcete znát skutečná fakta příběhu Navalného, můžete si je přečíst zde

Vezměte prosím na vědomí, že špinavý Washington Post, plný „obav“ o usvědčeného ruského zločince, s kterým je ruskými úřady zacházeno  v rukavičkách, neřekl ani slovo na podporu kolegy novináře Juliana Assangeho, který je ve skutečnosti držen bez obvinění v britském vězení za podmínek mučení na příkaz Washingtonu. V Assangeově uvěznění „dvěma předními demokraciemi“ není vůbec nic legálního. Obchodoval by Julian Assange dobrovolně s Navalným? Můžete vsadit svůj život, že by to neudělal. 

Zdroj

Překlad