Svět podle lepšolidíTop

Piráti jasně podporují MUSLIMSKOU INVAZI, důkazů o jejich vítačství je nepřeberně

Slovanka: Propaganda mainstreamu jede na plné obrátky. Aktivistická média propagují své oblíbence – koalici Pirátů a STAN – jejichž kampaň právě začala, přičemž o Pirátech jsem se dočetla i na zahraničních médiích, kde upozorňují, jak dalece se ve svých preferencích občané ČR liší od většiny středoevropských zemí, vyjma Německa, které je také nakloněno podobně smýšlejícím stranám.

Nedávno jsem zde psalaněmeckých Zelených, kteří svojí politikou cílí především na “Novoněmce”, přičemž jejich program je skutečně na hraně extremismu už jen díky prosazování neomezené muslimské invaze a výměny obyvatel  a zároveň propagandě LGBTQ a genderové ideologie. S tím jde samozřejmě ruku v ruce klimaalarmismus a green deal.

Už v minulosti jste mohli u Pirátů zaznamenat jejich snahy a snížení věkové hranice voličů, tedy podle nich by měly volit i děti od 16 let. S tím stejným nyní přichází i němečtí Zelení. Náhoda? Nemyslím.

Možná jste zaznamenali i to, že Piráti ve svém programu kladou důraz i na klimaalarmismus, což znamená například omezení letecké dopravy a naopak podporu dopravy železniční. To opět docela souzní s programem německých Zelených, kteří dokonce plánují razantně zdražit letenky. A tak bychom mohli pokračovat bod za bodem, společného mají skutečně mnoho.

Ostatně, Piráti jsou v EP ve frakci Zelených, s níž v plném souladu i hlasují. V tomto článku chci ovšem především dokázat, že jsou Piráti kopií německých Zelených i svojí podporou muslimské invaze. V poslední době se v některých médiích objevilo vyjádření Bartoše na pirátském fóru z roku 2009, kdy odpověděl na jeden z dotazů pisatelky, že nemá problém s tím, když bude jednou Evropa islámská. Dokonce kvitoval situaci, v níž se islamizovaná Francie nachází.

Dnes ovšem Bartoš tvrdí, že se jednalo o mladickou nerozvážnost, z níž údajně vyrostl. A mohu vědět kdy z ní Piráti vyrostli? Podle různých vyjádření a hlasování v EP se zdá, že nejsou o nic méně nadšenými vítači, než němečtí Zelení. Projdeme si tedy některé výroky či činy Pirátů po roce 2009, kdy měl být Bartoš údajně ještě neukotven v názorech, až do současnosti. Ukáže se totiž, že i později se od názorů z roku 2009 Piráti nijak neodchýlili.

Z roku 2015 je například prohlášení současné pirátské senátorky Adély Šípové, která prohlásila: “Podporuji kvóty na přijímání uprchlíků, Evropě by to prospělo. Nepřijmout uprchlíky by bylo nelidské, těším se na ně.”

Říkáte, že to je příliš staré?  OK, takže pojďme  do roku 2016, kdy nebyl Ivan Bartoš o nic moudřejší, než v roce 2009, neboť – jak svědčí záběry níže – stále podporoval islamizaci Evropy:

https://youtu.be/A3Ivanl52kw

Pořád si myslíte, že jde o příliš staré záběry? OK, zkusme se tedy přemístit do let pozdějších, kdy už byli Piráti součástí Sněmovny, kde se sice právě k těmto záležitostem moc nehlasuje, nicméně v uplynulém volebním období hýbala naší veřejností kauza syrských vousatých sirotků europoslankyně KDU-ČSL Šojdrové.

Všichni moc dobře víme, že se jednalo o mladé džihádisty, kteří se jen vydávají za nezletilce. Tedy o většinou 20-30 leté muslimy, často dobře cvičené bojovníky. Podobných “nezletilců bez doprovodu” si vzalo nepřeberně například Německo, Švédsko či Francie. A není asi nic neočekávaného, že právě tito “sirotci”  patří k nejčastějším pachatelům  kriminality v daných zemích. V Paříži bylo dokonce prokázáno, že v kriminalitě právě tzv. “nezletilci bez doprovodu” jasně a s velkým náskokem vedou.

A právě největšími podporovateli dovozu těchto “nezletilců bez doprovodu” z řeckých táborů byli Piráti a TOP0,09.

Nicméně, Piráti se “vytáhli” také v EP. Jako jediní z ČR svým hlasováním – plně v souladu s jejich frakcí – podpořili tzv. “migrační dálnici”. O čem je tento dokument z 21.9.2019?

  1. otevření evropských přístavů lodím neziskových organizací pro převoz migrantů po moři,
  2. zavedení legálních migračních cest a humanitárních koridorů z Afriky do EU,
  3. zavedení povinných kvót rozdělování ilegálů do států EU,
  4. aby záchranné a pátrací operace na moři prováděly vedle neziskovek a Frontexu i k tomuto účelu vyčleněné lodě a plavidla evropských států v rámci mezinárodních či samostatných vnitrostátních nebo regionálních operací, nejlépe operací civilních,
  5. omezení kriminalizace dovážení ilegálů do EU loděmi neziskových organizací (tj. jejich spolupráci s pašeráky),
  6. přezkoumání, zda je zákaz vplutí lodí s invazisty bez povolení do svrchovaných pobřežních vod unijních států v souladu s unijními předpisy v oblasti azylu a s článkem 18 Listiny základních práv,
  7. evakuaci Afričanů z Libye do EU (k tomu jen doplňuji, že nyní jich v Libyi čekají na přeplutí do Evropy statisíce, další miliony jsou na cestě),
  8. vyřadit z činnosti libyjskou pobřežní stráž pod záminkou porušování základních práv osob, které zadržela,

Kompletní text rezoluce najdete zde.

Zdá se vám rok 2019 pořád ještě příliš dávno? A co tak jít ani ne rok nazpět, tedy do léta 2020? Tehdy se Piráti bili za přijetí 500 – slovy pěti set – džihádistů z vyhořelého tábora Moria, který si ovšem Afghánci s podporou zbývajícího osazenstva a jisté německé neziskovky sami zapálili!! A Piráti zatoužili potom, ubytovat v ČR hned 500 z nich!! V této věci dokonce vyhlásili petici.

Stále si myslíte, že 10 měsíců nazpět je ještě příliš moc? Pak se stačí podívat zhruba měsíc nazpět opět do EP, kde frakce Zelených, v níž jsou i Piráti, zahájila kampaň “Evropa vítá”. O čem tato kampaň je vám snad nemusím nijak detailněji vysvětlovat, více jsem o tomto počinu psala zde.

Mainstreamová média neustále nálepkují všechny, kdo nesmýšlí v bruselském módu, za konspirátory a dezinformátory. Přitom právě tato média, která manipulují  a lžou jak jen to jde, či v rámci politické korektnosti zastírají některé skutečnosti, se snaží nyní Piráty protlačit jak se dá. Všichni ovšem v jakési tiché součinnosti zamlčují tuto pravdu, kterou se veřejnost nemá dozvědět.

Bartošovy lži o tom, že se jednalo jen o mladickou nerozvážnost a on změnil názor, proto v mainstremu nikdo nekoriguje. Naopak, mainstream zcela účelově mlčí. Pak cítím potřebu alespoň takto v tomto směru zcela nefunkční mainstream nahradit, i když vím, že tento článek nebude mít ani ve zlomku takový dosah, jaký má Nova, která včera věnovala Bartošovi s Rakušanem půlku Televizních novin nebo Novinky, které dlouhodobě Piráty milují a propagují a snaží se jim umetat cestičku do příští vlády…

Zdroj