Svět podle lepšolidí

Proč invazi z Afriky nelze zastavit?

Dnes jsem si četla diskuzi k článku na mainstreamových Novinkách, kde již poněkud opožděně informovali o stavu invaze, která  pokračuje v plné síle prakticky od začátku roku a to bez ohledu na počasí. Co mne zaujalo byla naivita některých pisatelů v diskuzi, kteří absolutně vůbec netuší, oč v případě této invaze ve skutečnosti jde. Sice jsem se zde o tom již mnohokrát zmiňovala, nicméně asi je třeba tyto informace stále opakovat.

Počet invazistů, kteří do Itálie dorazí, je závislý nejen na počasí, ale i na počtu lodí pašeráckých neziskovek, které aktuálně ve Středozemním moři operují. Takže informace Novinek o 400 vetřelcích, kteří dorazili na Lampedusu (psala jsem zde o nich také) rozhodně není nijak udivující, v některé dny jich stihlo připlout i tisíc, v jeden den během několika málo hodin asi 700. A to nehovořím o těch, co připlují na Sicílii nebo na Sardinii, kam nyní míří většinou vetřelci z Alžírska. Pro Tuniské vetřelce je zase novým oblíbeným cílem ostrov Pantelleria.

Lodě neziskovek mívají zimní přestávku (ovšem některé výjimečně “pracují” i v zimě), nicméně nedávno se do vod Středozemního moře odebraly i poslední lodě německých vysoce ziskových neziskovek, aby pomáhaly s výměnou obyvatel Evropy za Afričany….

To tedy jen na vysvětlení, jak se věci mají, přičemž ten největší invazní nápor Evropu teprve čeká. Nyní bych se ovšem věnovala některým poněkud naivním výrokům, které padly v diskuzi, která bude možná již brzy (jak bývá u podobných článků zvykem) zablokována.

  1. Měli by je ihned deportovat – co by měli je jedna věc, ale realita je jiná. EU je nedeportuje, pravidla, založená na jakési falešné pseudohumanitě jednoduše velí je nechat na území EU. Tedy deportace se případně řeší až v rámci azylového řízení, přičemž drtivá většina invazistů, kteří mají být na základě rozhodnutí příslušných orgánů dané země deportováni, v reálu deportována není. Druhý problém je ten, že drtivá většina z nich nemá žádné doklady či má doklady falešné, u nichž se uvádí takový věk, aby byli nezletilí. Vetřelci bez dokladů samozřejmě tvrdí, že jim ještě není 18. Ti podle pravidel nesmí být deportováni, nový migrační pakt EU jim dokonce přiznává další zvláštní zacházení.
  2. Proč nehlídá hranice NATO? Naivitou největší je doufat, že by v tomto případě pomáhalo NATO, které je zde za zcela jinými účely, než je obrana Evropy. Slouží například k intervencím v zemích jako je Afghánistán, Sýrie, Irák nebo Mali, odkud pak přicházejí velmi naštvaní džihádisté do Evropy. NATO tak jedině vytváří další záminky pro invazi a pomstu okupantům.
  3. Invazisté jdou do Evropy jen kvůli dávkám – to je krutý omyl, jde jen o jeden z důvodů, většina muslimských vetřelců nepřichází jen kvůli dávkám, jejich velkou motivací je i džihád, islamizace Evropy je jedním z hlavních “motorů” muslimských vetřelců. Tím posledním, oč stojí, je integrace do většinové společnosti. Oni nemají zájem integrovat sebe, plánují naopak integrovat, resp. islamizovat Evropany, případně vyhnat.
  4. Kolik stojí cesta a kdo ji platí? O cenách za cestu jsem psala v tomto článku. Cestu financují většinou ti, kdo džihádisty do Evropy posílají. Tedy jejich islámské bojůvky (ISIS, Al Šabáb, Boko Haram, Al Kájda…), mešity, muslimské spolky a jen výjimečně se na cestu složí lépe situovaná rodina. Velmi často platí cestu i budoucí “zaměstnavatelé” – drogová mafie nebo kuplíři.
  5. Všichni stejně míří do Německa, nás se to netýká. To je, bohužel, velmi častá mýlka. Jednak počty muslimů také u nás rostou a je jen otázka času, než se o své “obohacení” začne Německo dělit ve velkém. Minimálně rostoucí počty kebabáren by vás měly varovat, ty jsou první známkou islamizace naší země. Letos by navíc měli naši muslimové získat další výhody (islámské školy, šaría sňatky apod.), což k nám bude samozřejmě muslimy spíš přitahovat. Budou zde mít už víc práv, než v mnoha jiných evropských zemích. Na sociálním summitu EU příští měsíc se bude jednat i o sjednocení dávek. Pak může dojít dokonce i k hromadným přesunům muslimů s již uznaným občanstvím některé ze zemí EU. Upozorňuji, že v poslední době právě Německo rozdává občanství jak na běžícím pásu…
  6. Proč to EU nezarazí? To je asi nejnaivnější otázka, proto si ji nechávám na konec. EU je jeden z hlavních organizátorů, důkazem jsou různé promigrační pakty, snaha protlačit tzv. “migrační dálnici” a tzv. “africké deklarace”. Jednoduše, EU coby projekt globalistů, koná globalistickou agendu. A do ní patří i ona výměna obyvatel. Tedy ptát se, proč proti invazi nic nedělá EU (naopak, velmi štědře platí promigrační neziskovky), je totéž, jako ptát se, proč vlk sežere ovce, je-li mezi ně vpuštěn a nezačne je chránit jako ovčácký pes…

V diskuzi bylo i víc výroků, k nimž by se dalo vyjádřit coby k mylným, zavádějícím či nepřesným. Jednotlivé body výše mají zároveň odpovědět na otázku z titulku. Vše řídí EU, jsme součástí EU a je prakticky nemožné v situaci, kdy se ve většině evropských zemí masově volí eurohujeři, z EU vystoupit. Dokud si většina Evropanů nedokáže odpovědět na zásadní otázky o tom, co se nyní děje nejen v Evropě a nejen ohledně invaze, pak není šance na změnu k lepšímu. Uvědomte si však, že na vše velmi krutě doplatí naši potomci…

Zdroj