Zatímco Italové musí mít uzavřené obchody, afričtí vetřelci prodávají na ulicích kradené zboží

0
(0)

Pokud něco současná situace napříč Evropou zcela jasně ukázala, pak je to přístup jednotlivých evropských vlád k protěžované populaci. Tedy k těm, kdo jsou nedotknutelní, proto si mohou dovolit to, co si Evropan v žádném případě dovolit nemůže.

Už dřív jsem zde upozornila například na to, jak v Německu protěžují muslimy, takže v islamizovaných lokalitách nikdo dodržování jakýchkoli restrikcí nekontroluje, v současné době tam běžně probíhají velké klanové svatby s několika sty hosty a bez roušek (Němci si mohou dovolit jen symbolickou svatbu se svědky), v mešitách před časem povolili až 200 lidí (i když v roušce) a mnohde uvolňují opatření na ramadán. Podobný postoj zaujala například rakouská policie vůči muslimům, kteří masově slavili v centru Vídně, kde si dokonce udělali táborák.

Nejinak je tomu pak i v Itálii, kde je nyní většina země v “červené”, tedy Italové musí nadále snášet omezení, přičemž mnozí si už nyní finančně dosáhli na dno. Přesto se nadále musí dívat na to, jak denně připlouvají stovky až tisíce invazistů z Afriky. Ty pak za jejich peníze hostí vláda na luxusních lodích a v hotelích.

Obchodníky, kteří nemají možnost nyní vydělávat, pak musí neskutečně štvát fakt, že před jejich uzavřenými obchody postávají afričtí vetřelci a prodávají kradené zboží (viz obrázky výše). Ti ovšem nikomu nevadí, policie je nechává na místě a předstírá, že se nic neděje…

A včera, tedy v pátek, probíhaly – ostatně jako po celou dobu lockdownu – modlitby v mešitách, jako například v této milánské:

Zdroj

Rate this post

Souhlasíte s článkem?

Průměrné hodnocení 0 / 5. Vote count: 0

Zatím nehodnoceno, budete prvním