Svět podle lepšolidí

Zatímco Italové musí mít uzavřené obchody, afričtí vetřelci prodávají na ulicích kradené zboží

Pokud něco současná situace napříč Evropou zcela jasně ukázala, pak je to přístup jednotlivých evropských vlád k protěžované populaci. Tedy k těm, kdo jsou nedotknutelní, proto si mohou dovolit to, co si Evropan v žádném případě dovolit nemůže.

Už dřív jsem zde upozornila například na to, jak v Německu protěžují muslimy, takže v islamizovaných lokalitách nikdo dodržování jakýchkoli restrikcí nekontroluje, v současné době tam běžně probíhají velké klanové svatby s několika sty hosty a bez roušek (Němci si mohou dovolit jen symbolickou svatbu se svědky), v mešitách před časem povolili až 200 lidí (i když v roušce) a mnohde uvolňují opatření na ramadán. Podobný postoj zaujala například rakouská policie vůči muslimům, kteří masově slavili v centru Vídně, kde si dokonce udělali táborák.

Nejinak je tomu pak i v Itálii, kde je nyní většina země v “červené”, tedy Italové musí nadále snášet omezení, přičemž mnozí si už nyní finančně dosáhli na dno. Přesto se nadále musí dívat na to, jak denně připlouvají stovky až tisíce invazistů z Afriky. Ty pak za jejich peníze hostí vláda na luxusních lodích a v hotelích.

Obchodníky, kteří nemají možnost nyní vydělávat, pak musí neskutečně štvát fakt, že před jejich uzavřenými obchody postávají afričtí vetřelci a prodávají kradené zboží (viz obrázky výše). Ti ovšem nikomu nevadí, policie je nechává na místě a předstírá, že se nic neděje…

A včera, tedy v pátek, probíhaly – ostatně jako po celou dobu lockdownu – modlitby v mešitách, jako například v této milánské:

Zdroj