Koronavirus

Zkouška odolnosti nebo míry hlouposti?

Jindřich Kulhavý: Evropští politici zkouší, kam až mohou zajít. Používají několik nástrojů. Jsou to migrace, covid a s ním spojené omezování svobod, vakcinace, předávání kompetencí jednotlivých vlád do Bruselu. K ruce mají média a na své straně sociální sítě.

Celý tento komplot je namířen evidentně proti nám prostým občanům, kteří to celé navíc zaplatíme. Zatím je to vše pouze předehra toho, co přijde. Pojďme se podívat na obrovské anomálie, které si plno lidí vůbec neuvědomuje.

Migrace přináší neskutečné množství zásadních problémů. O tom, že za řadou z nich je nepřizpůsobivost migrantů, jejich rozdílná kultura a náboženství, nepříliš vysoké IQ, jazyková bariéra, nedostatečné hygienické návyky a neschopnost akceptovat místní zákony, se všeobecně ví. Přidejme neskutečnou míru arogance politiků v přístupu k těmto záležitostem a naprosto bezprecedentní ignoraci následků celé migrace, absenci logiky a zcela jistě nám bude unikat důvod, proč se to děje. I přes odpor většiny Evropanů se však jede dál a z důsledků nynější doby se už nikdy nemusí kontinent vzpamatovat.

Covid-19 se stále evidentněji jeví jako lidský výtvor, nikoliv tedy původem od nebohých netopýrů. Jeho vypuštění mezi světovou lidskou populaci bylo určitými elitami předpovězeno, takže si myslet, že pacient nula byl omyl způsobený v laboratoři je projevem idealismu a kreténismu zároveň. Jeho bleskové rozšíření po celém světě je stejně podezřelé, jako systematicky prováděná propaganda, která vypadá naprosto slepě vůči extrémnímu množství důkazů o tom, že jde o obrovské divadlo spojené s destrukcí národních ekonomik, soukromými krachy, s množstvím osobních tragédií včetně nevhodných způsobů léčby a úmrtí. Průvodním jevem je úplně šílená skladba opatření, která mají bránit v šíření viru, který nikdo neizoloval, testování, které reálně pouze vytváří naprosto nesmyslná čísla a stojí mnoho miliard, také zastavení běžného života. To vše je reálnou zkouškou toho, kam až se nechají lidé bez odporu vmanévrovat a kolik toho vydrží. Navíc se podařilo je postavit proti sobě, čímž bylo eliminováno riziko vzepření se.

Další etapou následující po rozšíření viru je vakcinace. Pro její zastánce zopakujme, že je obrovský rozdíl mezi očkováním dětí látkami, které prošly mnohaletým testováním nejdříve na pokusných zvířatech, později na malém počtu lidí, a nakonec byly schváleny k užívání. Přesto jsou s hexavakcínami časté problémy a je vcelku pochopitelné, že se jim řada rodičů snaží vyhnout. Vakcíny proti covidu , především ty založené na mRNA, vznikaly oficiálně cca půl roku (pokud tedy nebyly zadány už při vývoji samotného viru) a zkouší se přímo na obyvatelstvu. Opět zasahuje propaganda, tentokrát spolupracující s přísnou cenzurou. Obojí úspěšně.

Určitý typ lidí se předhání ve zprávách o získání termínu vpichu a strhává sebou i ty, kteří sice o potřebě očkování pochybují, nicméně představa poskytnutých ,,výhod“, kterými jsou dosud naprosto běžné věci patřící k našim životům, je pro ně skutečně ,,silným“ argumentem vedoucím ke konečnému podlehnutí. I v této oblasti jsou lidé postaveni proti sobě, navíc výrobci vakcín nečekali takový příděl zdravotních problémů projevujících se po aplikaci podezřelých mixů chemických látek. Takže komplikace čekají potenciálně na každého, kdo se podvolí podstoupit riziko a uvěřil falešným argumentům prezentované médii najatými ,,odborníky“. Paradoxem zůstává, že v klidu je i mnoho rodičů, přestože je uměle stále více snižován věk vhodný k očkování proti covidu. To už hraničí s tupostí a lhostejností. Stejně tak neochota vzepřít se segregaci obyvatelstva pomocí covidpassů a různých potvrzení, které paradoxně nedostává jediná skupina, tedy ti zdraví.

Evropské elity využívají nastalého stavu k souvislému tlaku na jednotlivé národy a EU vydáváním stále většího množství různých směrnic oklešťuje pravomoci jednotlivých vlád. Navíc, jak všichni víme, neexistuje politik, který by nebyl vydíratelný či zkorumpovatelný. Tedy až na pár vzácných výjimek. U nás o žádné nevíme. Takže nasměrovat či zkoordinovat společné postupy jednotlivých zemí není nic nemožného. I proto je to všude stejné. Lži kolem čísel nakažených, zemřelých, ekonomických výsledků, katastrofické klimatické scénáře a z nich vycházející naprosto zcestná opatření mají vést k naprosto neomluvitelným změnám. V lidském genomu, v našich životech, v celé společnosti, změně její struktury. K tomu potřebují poslušný dav, stádo, které se nechá vést bez odporu i na svou porážku. Jsme tedy ve stádiu pokusu toho dosáhnout. A přiznejme si, že se jim to vcelku dost daří. Jednou nás nezachrání ti, kteří nyní podléhají falešnému pocitu zodpovědnosti nezvládnutím nátlaku. Rebelové jsou momentálně pravděpodobně daleko důležitějším elementem stávající společnosti. Čas už brzy ukáže.

Zdroj