Svět podle lepšolidí

Obavy o zdraví prezidenta a hyeny

Jindřich Kulhavý: Volby pokračují druhým dnem a sílí obavy z korespondenčních hlasů a jejich ovlivnění výsledků voleb. Jak už jsme zažili ve Spojených státech a nedáno v Německu, kde v některých okrescích docházelo k nadstoprocentní účasti voličů, může být podobný způsob hlasování problémem i u nás. Snaha protlačit Pirstan do vlády a odsunout Babiše do pozadí je v určité části Evropy, v níž má neomezený vliv Soros, naprosto evidentní. Nechceme nijak předjímat, ale relativně poctivé období, kdy se volbách podvádělo minimálně, už máme za sebou. Večer budeme znát výsledky, možná někdo bude potěšen, většina zklamána. Český občan se pomalu vypaří ze středu zájmu většiny parlamentních stran a bude je zajímat zase až v dalších volbách.

Kdo sleduje dění ve světě, ten ví, že bychom potřebovali mít ve svém čele skutečně odvážné, hrdé a logicky uvažující politiky. Žijeme v době, kdy se pár šílenců snaží změnit svět. Ke změně ekonomického systému a likvidaci svobod musí dostat světovou ekonomiku na úplné dno. Jestliže v roce 2008 dokázaly IT giganti a bankovní sektor, což jsou momentální vládci světa, do ekonomiky světa bortící se v krizi napumpovat biliony dolarů, tak nyní už je prostě nemají. Představa dalších změn je taková, že vznikne 1 celosvětová banka, bude platná jedna virtuální měna bez možnosti vlastnit hotovost a vznikne tak možnost totální kontroly obyvatelstva včetně toho, že bude velmi snadné ovlivňovat to, co si kdo a kde koupí. Zní to šíleně a nereálně, nicméně na plnění plánu se pracuje. Covid poskytl úžasnou příležitost poslat většinu států do velkých dluhů. Dalším tahem je likvidace automobilového průmyslu, který je v řadě zemí páteří ekonomiky. Malá vsuvka. Škodovka ohlásila ukončení výroby do konce roku kvůli nedostatku čipů. Ředitel výrobního závodu, který čipy vyrábí, veřejně prohlásil, že čipů produkují dostatek není absolutně žádný problém dodat vše, co automobilový průmysl na celém světě žádá. Jenže manažeři automobilek je prostě nenakupují. Opět jde tedy o záměrné poškozování hospodářství, navíc odvětví, které vytváří mnoho pracovních příležitostí a dotkne se mnoha milionů lidí v dosud prosperujícím průmyslu.

Jedinou obranou proti novodobým zločincům nejvyššího kalibru, kterými jsou pseudovizionáři typu Klause Schwaba, Billa Gatese či Sorose, je přestat vytvářet dojem, že se bez naplňování jejich vizí neobejdeme. Spojené státy bojují momentálně sami se sebou a za sebe, V Německu začnou život otravovat Zelení a levicově smýšlející partaje, které dovedou tuto zemi ke snižování prosperity, Francie, Itálie a další bývalí evropští giganti se utopí ve svých sociálních programech i dluzích a všechny semele systematická likvidace všeho, co přinášelo zisky. Z toho je zjevné, že být závislými na směřování Západu je naprosto zcestné, což si u nás uvědomuje menšina lidí a mediální masáž i podpora liberálů nás vede s ostatními na popravu. A dá se očekávat, že tento směr bude udržován i po volbách.

Miloš Zeman je silnou osobností naší politiky v období od tzv. Sametové revoluce. Dlouho se přetahoval o moc s exprezidentem Klausem, přesto většinou dokázali dohodnout či se navzájem respektovat. Svým vstupem na Hrad vzbudil oprávněně vášně, nicméně ukázal, že prezident nemusí být jen prostou postavou v pozadí, ale dokázal svým vlivem a často i přes odpor části politického spektra zasahovat do dění ve státu. Nejvíce vadí prounijnímu liberálnímu seskupení, přičemž ho doslova nesnáší část jinak naprosto nepotřebných senátorů. A ti se již poněkolikáté snaží zkoumat, zda li je ještě Miloš Zeman schopen vykonávat funkci hlavy státu. Takový senátor Fischer už to zkoušel vícekrát. Jistě, Zeman je muž vyššího věku a jeho tělesná schránka už má za sebou dost, což ji poznamenalo, nicméně jeho mysl je stále kompetentní k tomu, aby neumožnil lidem typu Fišera kout pikle na odvolání nepohodlného prezidenta. Vzpomeňme si, jak byl opečováván Václav Havel, u kterého nikdo o ničem podobném nehovořil, přestože v určité fázi šlo skutečně o jeho život, a přesto pokračoval dále, navíc nejednou naši zemi poškodil. Jenže spolupracoval s těmi, kteří tu chtěli mít zásadní vliv a nikdo se mu schody namydlit nepokoušel.  Role Miloše Zemana v povolebním uspořádání může být podstatná. Je tedy logické, že někteří se budou snažit předejít zásahům Zemana do rozhodování o budoucnosti a využívají jeho momentálního zdravotního stavu. Zdá se, že marně, přestože se toho chytily i hyeny z prostředí médií, v čemž opět vede Fórum24. A i přes řadu oprávněných výtek je třeba konstatovat, že má li být zachována aspoň částečně regulérnost procesu sestavení nové vlády, Zeman u toho prostě bude. I přes hysterii některých senátorů. Amen.

Zdroj