Svět podle lepšolidí

Prezident Zeman – hlavní překážka k bezuzdnému řádění demokreténů ze Senátu a některých stejně postižených politiků.

Senátor Pavel Fischer, předseda senátního bezpečnostního výboru je důkazem, jak daleko může člověk z titulu své funkce, veřejně prezentovat nenávist, ne-li přímo osobní odpor k člověku jenom proto, že názory, resp. jednání a činy tohoto člověka se neslučují s těmi jeho a které mu (a řadě dalších ) brání v realizaci prozápadních plánů a záměrů, které lze směle nazvat podvratnou činností s cílem o totální destabilizaci poměrů v České republice, které by umožnily přechod k ucelené západní politice v čele s USA, NATO, případně EU.

Těch dílčích postupů je několik a prezident M. Zeman všemi svými postoji a názory tomu brání a proto jejich jejich záměrům překáží a nezodpovědně, či z neschopnosti logicky uvažovat „škodí“.

Je velmi ubohé, nemorální a trestuhodné jednání senátora Fischera, jehož zášť vůči Miloši Zemanovi pramení od dob, kdy vyhrál nad všemi dalšími kandidáty v prezidentských volbách. Fišer trpí ani ne tak vlastní porážkou jako skutečností, že pro naprostou většinu spolukandidátů vyhrál naprosto nepřijatelný Zeman a ne někdo z těch prozápadních zaprodanců , mezi které patří i Fischer. Ti totiž prohráli nejen volby, ale i svou prestiž u západních spojenců, od kterých si za své usilovné řiťolezectví slibovali mnohé, protože to měli slíbené. Snad lze i chápat to strašné zklamání kandidátních protagonistů v prezidentských volbách, když Miloš Zeman porazil „černého koně“pražské kavárny, havloidů, sluníčkářů a pravdoláskařů jimi tolik preferovaného knížete Karla Schwarzenberga, zvaného Číro. Pochopit lze i ultranasrání poražených kandidátů, když Miloše Zeman znovu porazil dalšího očekávaného vítěze, stahovače králiků Drahoše, což ale nejsou důvody k tomiu, aby vítězi prvních přímých prezidentských voleb bylo tak nedůstojně a zákeřně usilováno o jeho odstoupení, resp. odvolání z funkce.

Pan senátor P. Fischer je domýšlivý, namyšlený, charakterově prázdný prozápadní práskač, podrazák a politická svině, která se neštítí likvidovat svého neoblíbence M. Zemana způsoby, kdy za každou cenu, pomluvami, osočováním, ostrakizací, ponižováním, nactiutrháním se z něj snaží udělat člověka který, jak o něm sám Fischer veřejně prohlašuje : je nezpůsobilý zastávat prezidentský úřad, neboť je prý je dezorientován, špatně cituje ústavu a vykládá si realitu způsobem, která zaměňuje následek za příčinu, nekoná v souladu se svým slibem, vůči sdělovacím prostředkům vystupuje v rozporu s Listinou základních práv a svobod. Dokonce si drze dovolil opakovaně prohlásit, že vyšetřovacích verzí výbuchů ve Vrběticích na Zlínsku v roce 2014 je více, což uvedl navzdory opětovným vyjádřením a tvrzením vyšetřovatelů, tajných služeb BSI i premiéra Andreje Babiše (ANO) a vicepremiéra Hamáčka (CSSD) o jediné vyšetřovací verzi, podle které jsou za výbuchy agenti ruské tajné služby! A přes toto konstatování nejede vlak, ani prezidentská limuzína!

Pokud shrneme všechny důvody senátora Fischera, který také mluví za mnohé další, stejně zpitomnělé antizemanovce, pak důvody jsou takové, že

  • prezident Miloš Zeman opovrhuje politikou a spojenectvím s USA a dalšími západními státy v rámci NATO a EU,
  • si dovoluje vyjádřit a uplatňovat svůj názor a odmítá akceptovat jejich jedině správné názory, stanoviska a hodnocení,
  • si dovoluje být politicky objektivní, když nekope, resp. nefandí západní lize, ale umanutě akceptuje i východní ligu,
  • si dovolí vést dialogy či rozvíjet obchodní spolupráci s Ruskem nebo Čínou a
  • neakceptuje snahu Senátu a jeho předsedy „Tchajwance“ Vystrčila v rozvoji a upevňování přátelských a obchodních vztahů s asijským tygrem., jakým je Tchajwan.

To jsou těžké a neodpustitelné prohřešky proti údajnému nerespektování české prozápadní orientace politiky, ekonomiky, kultury a demokratických trendů, čímž Zeman poškozuje nejen dobré jméno ČR, ale také škodí snahám a úsilí, které tito vlastizrádci vynakládají při podpoře snahám USA vyvolat konflikt s Ruskem, brání postupnému začleńování ČR do budoucích struktur NWO pod. Zkrátka, Miloš Zeman je pro něj (i pro další bratry v triku USA) nepřekonatelnou překážkou, proto je třeba z něj udělat nicku, nemohoucího a chorého opilce, aby mohli realizovat své podvratné záměry a cíle. Jenže opak je pravdou, jim především vadí jeho trvalá vitalita, schopnost reálně, plnohodnotně, racionálně a hlavně vlastenecky jednat a chránit zájmy České republiky a jeho lidu.

Jiří Baťa