Domácí

Školáci jdou do škol

Jindřich Kulhavý: Máme tu první den školy a s ním řadu otazníků. Poslední dva roky byly ovlivněny značnými výpadky a vzdělání mladé generace utrpělo slušné trhliny. Upřímně řečeno, lecos se dá dohnat, to by se ovšem školy musely vrátit do běžného režimu, Pekarová-Adamová by při svém tažení za zjednodušením výuky musela jít k šípku a dětem by byl dopřán klid na studium. Zároveň by bylo záhodno, kdyby se do učeben nedostali vyslanci z politických neziskovek schopní dětem motat hlavu svými výplody a ideologickým bahnem. To je však zatím nereálné, takže potomky čeká solidní zápřah při dalších nesmyslných opatřeních.

Přesto máme pár upozornění. Jak jsme už psali, ve Francii je ve školách připraveno 7000 míst, kam budou děti směrovány bez dohledu rodičů k aktu vpichu. Navíc rodiče očekává postih, budou li se snažit této akci zabránit. Tento projekt je jedním z důvodů obrovských protestů ve sladké Francii. Možná pak přehlédnuli, že jim v Paříži téměř zastavili dopravu omezením rychlosti na 30 km/hod po celém městě. Genocida lidí tak má další příchuť a jak jste jistě zaznamenali, něco podobného plánují v Rakousku ve Vídni, v německém Mnichově a už to pomalu vytahují i v Praze. Je to další step by step v totální destrukci svobod. Zpět ke školám. Společnost, která si nechá sáhnout na děti, si nezaslouží dále existovat. Ochranářský pud rodičů je to nejpřirozenější, co příroda vytvořila. Kdo se snaží to změnit, narušit, potlačit, je zločinec jdoucí proti přírodním zákonům, lidské morálce a zdravému rozumu.

To neplatí jen pro Francii a Macrona, ale pro každý kousek naší planety, tedy i pro Českou republiku. Je třeba si uvědomit, že to, co se děje jinde v Evropské unii, se za pár týdnů může dít zde. Vzhledem k jistému souznění většiny našich politiků s těmi v Bruselu a v členských zemích lze předpokládat, že ve Francii se testuje model, který bude postupně šířen dál. Experiment na lidech dále pokračuje, stačí si uvědomit třetí vlnu vpichů, která už u nás byla vládou odsouhlasena. Zdá se, že jsou v každé členské zemi zkoušeny různé varianty práce s občany, aby vždy nakonec došlo k sladění všech postupů. Na jejich konci nebudou šťastní zdraví Evropané, to v plánu není. Spíše zdravotně indisponovaní, chudí až zadlužení, uvázaní k rodné hroudě s občasnými výpadky elektřiny a se sousedem z cizí a vzdálené země. Ano, to vše nám má stávající doba přinést, ač to řada lidí buď nevidí, nebo prostě vidět nechce.

I proto je velmi důležité zůstat ve střehu. Budou nutit děti nosit nesmyslné ochrany dýchacích cest, tvrdit, že to jsou právě ony, kdo je nebezpečím pro společnost. Tlak bude obrovský, a jak už nyní vidíme, u některých rodičů dostatečný na to, aby poslali své potomky do spárů experimentátorů. Je tedy nutné sledovat vše kolem školáků a nedat příležitost zneužít naši nepřítomnosti k tomu, co si nepřejeme. Protože ti, kteří nejsou proti, si trochu té medicíny mohou užít dobrovolně kdekoliv mimo školu, protože tam je uvítají s otevřenou náručí. Ostatně hrozí i psychologický boj v podobě indoktrinace. Dosud jsme zažívali ve školách politickou, ekologickou, migrační a liberálně orientovanou z takových organizací, jakou je například Člověk v tísni. Další ne zrovna příznivé zprávy se týkají některých financí tekoucích do školského prostředí z takových zdrojů, které zrovna nechceme. Opět se to týká nadací a neziskovek, které mají za úkol děti prostě zmanipulovat. O tom, že se to daří, není třeba pochybovat. Už to jsou 2 roky, co jsme psali o gymnáziu Na Zatlance, které je unikátním ústavem předurčeným k výchově ,,moderních“ liberálů. A zdaleka nejde o jedinou školu s tímto zaměřením. Nyní se ovlivňování mysli dětí může zaměřit na vakcinaci.

Dost však sýčkování, každý si musí udělat pořádek v prioritách, a i v tom, jak chce vést své děti. Přišly do vyloženě blbé doby a budou to mít složité. Zažily ještě relativně klidné období, pak šílenost s vymyšlenou pandemií, uzamknutí doma a zákaz všeho, co dětství dělá hezké, a připravuje se na ně skutečná doba temna a nesmyslných pokusů s tím, co vydrží. Teď je čeká začátek školy, o které nevíme, jak dlouho potrvá, v jakém bude režimu a dokáže li jim něco dobrého dát. Doufejme, že se celková situace brzy změní a uklidní. My dospělí vydržíme skutečně hodně, byť pohár trpělivosti přetéká. Děti si zaslouží něco úplně jiného. Držme jim tedy palce. Hodně štěstí v novém školním roce.

Zdroj