Ideozločiny

Skutečný význam falešné vlajky Bucha: změna narativu

Takže, jak předpovídali téměř všichni, dlouho ohlašovaná falešná vlajka se uskutečnila. Ano, byla velmi špatně provedená, vlastně zpackaná, ale v jistém smyslu je díky tomu ještě účinnější? Proč? Podmiňuje to veřejnost zóny A nekriticky přijímat jakoukoli pohádku, ať už je jakkoli hloupá, nelogická a jinak odporující jak základnímu zdravému rozumu, tak základní logice. Svým způsobem je Bucha skutečně MH-17 reloaded. Ano, vypadají jinak, ale ve skutečnosti jsou postaveny přesně podle stejného modelu. Vypadá to nějak takhle:

 • Rusko vítězilo/vítězí, zatímco kanónenfutr Říše nenávisti a lži byl/je jasně poražen.
 • Vůdci Říše nenávisti a lži chtějí, aby Rusko zaplatilo co nejvyšší cenu za to, že se odvážilo vzepřít vůdcům Říše nenávisti a lži, a tak bylo urychleně zorganizováno zvěrstvo a propagováno urbi et orbi. A to se podařilo. Pokaždé.
 • Aby se zabránilo jakémukoli skutečnému vyšetřování, Říše nenávisti a lži NESMÍRNĚ prohlásí, že to udělali „ti zlí snědí negři“, a pak to prohlásí za „samozřejmé, nezpochybnitelné všeobecné znalosti“, a každý, kdo se ptá, je tudíž „Putinův agent“. Hádám, že západní poblouznění „rozmanitostí“, jakkoli obscénně groteskní, se na myšlenky, názory a stanoviska nevztahuje…
  Tyto jednoduché úkony prokázaly, že jsou nesmírně účinné při proměně většiny zóny A v rusofobní lynč.

Podívejte se na tento seznam názvů článků, který jsem před pár minutami viděl na RT: (není třeba je číst, uvádím je jen proto, abych takříkajíc „navodil náladu“). Pozn. – odkazy jsou na orig. stránce, viz. odkaz níže

 • EU vysvětluje, proč nadále vyzbrojuje Ukrajinu
 • Hlavní ruské banky zasaženy sankcemi
 • USA odhalily další vojenskou pomoc Ukrajině
 • Velký konflikt mezi velmocemi je pravděpodobnější – generál Milley
 • Další členové EU vyhošťují ruské diplomaty
 • Francie oznámila hromadné vyhoštění ruských diplomatů
 • Finsko odhalilo časový plán možného vstupu do NATO
 • USA prodávají do Evropy další stíhačky

To jsou jen již obvyklé nesmysly, ale nyní se objevily ještě další skutečně šílené věci, podívejte se na ně:

 • USA varují před čínským jaderným průlomem
 • NATO se zaměří na Čínu – Stoltenberg
 • Japonsko zveřejnilo revidované vojenské plány
 • Austrálie učinila zásadní krok v oblasti raket
 • Evropský plán na zákaz ruského uhlí posílá ceny nahoru
 • Maďarsku hrozí, že přijde o miliardy z fondů EU
 • USA uvalily sankce na Putinovu rodinu

Ve výčtu bych mohl pokračovat, ale chápete, že vůdci Říše nenávisti a lží naplno otevřeli ventil „nenávisti a lží“ a zdá se, že už jim to vážně „dochází“.

Vzpomínáte, jak se v případech Skripal a MH-17 země EU ze „solidarity“ připojily k sankcím?

Osobně bych to nazval zbabělostí a submisivitou, ale „solidarita“ funguje také. No, eurohujeři se solidárně uvrhli do vlastního hrobu a teď už nelze vrátit zpět to, co si sami způsobili.

Z ruského pohledu je to poměrně přímočaré: Rusko se snažilo povzbudit země EU, aby používaly vlastní úsudek a jednaly ve vlastním zájmu. Nyní je zcela jasné, že dokud se dostanou k hnědému nosu strýčka Šmuela, jsou eurolidé se svým osudem zcela spokojeni. Rusko musí EU spláchnout do jejího „mentálního záchodu“ a jednat pouze se suverénními zeměmi, které si zachovaly dostatek svéprávnosti, aby mohly hájit své vlastní zájmy. V EU to znamená Maďarsko a v mnohem menší míře Srbsko (samozřejmě ne lid, ale vláda, která zůstává eurolemmingům podřízena).

Samotný masakr v Buči zapadne do kolektivní paměťové díry zóny A, tam, kam se poděly všechny předchozí falešné vlajky Říše nenávisti a lži. Jakmile démonizační operace poslouží svému účelu, může být zapomenuta.

Jaké jsou tedy cíle falešné vlajky Bucha:

 • Cílem je změnit narativ z (neexistujících) ukronacistických „vítězství“ na „zastavení ruských zvěrstev“.
 • Zamlžit HODNĚ důkazů (svědeckých a soudních), které ukazují, že to byli Ukronacisté, kdo se v Mariupolu dopouštěl masových zvěrstev. Pamatujte – ukrajinské oběti jsou svaté, ruské oběti jsou prostě irelevantní. Rus vlastně NEMŮŽE být obětí, pokud není protiputinovský, pak je to v pořádku.
 • Podmínit (myslím to v psychologickém slova smyslu) televizi sledující nevolníky Říše lži a nenávisti, aby nenáviděli cokoli ruského s palčivou, výbušnou, nenávistí. Prohlásit, že Putin je teď „nový Hitler“ (i když Putin byl Hitlerem v podstatě od roku 2000, jenže teď je ještě VĚTŠÍ Hitler než dřív) a Rusko jakýsi rozbitý, chudý a jinak strašný Mordor.
 • Využijte této záminky a snažte se Rusko a Rusy vyhnat z co nejvíce míst a organizací na planetě. To znamená určitě celou zónu A, ale také spoustu míst a organizací v zóně B, kde vládnoucí komprador udává tón a kašle na vlastní lidi a zemi.
 • Zkuste Putina postrašit stejným osudem jako Kaddáfího, Miloševiče a Husajna, kteří byli všichni démonizováni a později zavražděni.

Když se nad tím zamyslíte, myslím, že lze říci, že to všechno jsou jasné známky toho, že Říše nenávisti a lži nyní vyhlásila Rusku totální válku, samozřejmě jen do doby, než otevřeně skutečně zaútočí na ruské síly nebo Rusko. Ve skutečnosti jsou Rusko a Říše nenávisti a lži ve válce přinejmenším od roku 2013 a Rusko muselo Říši učinit mnoho ústupků prostě proto, že v letech 2013-2021 Rusko nemělo:

 1. Armádu, která by se mohla postavit NATO a zvítězit. Nyní ji má.
 2. Takové vyspělé systémy strategického odstrašení (jaderné i konvenční), jaké má nyní.
 3. Stabilizovanou jižní osu (Blízký východ, Kavkaz, Střední Asie), ze které nemůže reálně přijít žádná hrozba.
 4. Právní argumentaci, která ospravedlňuje rozhodnutí otevřeně zasáhnout na Ukrajině.
 5. Společnost, která by se nerozpadla pod obrovským tlakem americké PSYOPS.
 6. Společnost, v níž by se pátá kolona, šestá kolona a atlantičtí integrátoři v podstatě zcela zdiskreditovali.
 7. Ekonomiku, která by přežila takovou totální hospodářskou válku, jaká se rozpoutala v dnešní době.
 8. Systém spojenectví, na který by se Rusko mohlo spolehnout (vzpomínáte na Lukašenkovu a Nazarbajevovu „multipolaritu“ z poloviny 20. let?)
 9. Dotatečně velké zásoby moderních zbraní pro dlouhé tažení
 10. Skutečnou a plnou podporu Číny

Zajímavé je, že zatímco idioti na Západě viděli v každém ruském ústupku a ústupu známku ruské slabosti (včetně údajných příznivců Ruska, kteří se chovali jako typická šestá kolona), nikdo z těchto rádoby stratégů v křesle neměl dost inteligence, aby si všiml, že s každým ústupkem se Rusko jeví jako slabší a slabší, zatímco ve skutečnosti je stále silnější a silnější přímo pod společným nosem Říše nenávisti a lži 🙂

Nyní se vše, co bylo dříve skryto nebo nepochopeno, stává všem jasné a v tomto kontextu je Bucha vyhlášením TOTÁLNÍ války Rusku ze strany Říše lži.

Vůdci Říše nenávisti a lži znají skutečné skóre nejen v Mariupolu či Donbasu, ale o celé této válce, jejíž rozsah a účel Západ naprosto zaskočil (a mě také!), a nyní se snaží udržet zdání kontroly. A dovolte mi, abych vám řekl, že se jim to nedaří.

Kolektivní Západ si nyní plně osvojil strategii, kterou poprvé vymysleli Izraelci: když nemůžeš vyhrát skutečnou válku, vyhraj válku imaginární. A stejně jako bombardování nějakého pohraničního stanoviště mezi Sýrií a Irákem nemá žádný vojenský smysl a dokonce ani žádný význam, je skvělé pro morálku Izraelců, kteří stejně jako lidé na Západě cítí silný pocit rasové nadřazenosti nad svými arabskými sousedy, takže potřebují „vítězství“, aby si zvýšili vlastní ego a zakryli skutečnost, že sousedé Izraele ztratili veškerý strach, který mohli mít v minulosti. Největším tajemstvím ze všech musí zůstat to, že ve skutečnosti je to Izrael, kdo se svých sousedů bojí (a měl by!). Proto všechny izraelské hysterie kolem BDS nebo termínu „apartheid“ a všechny ty kecy o antisemitismu: všechny mají za cíl skrýt pravdu, a to především před samotnými Izraelci, kteří všichni trpí tím, co Gilad Atzmon velmi přesně nazývá „předtraumatickou stresovou poruchou“.

Bombardování ruského pohraničního stanoviště však pro Říši nenávisti a lži nepřipadá v úvahu – to by bylo příliš nebezpečné. Místo toho tedy Impérium sklízí politická „vítězství“, věci jako posílání starých zbraní do Lvova, vyhrožuje Putinovi, že ho požene před Mezinárodní trestní soud, nebo dělá kravál ohledně super-dooper hypersonických zbraní, které se USA chystají vyvinout a nasadit.

Dříve nebo později si pomýlení a ignorantští psychopati, kteří řídí Říši nenávisti a lži, uvědomí, že zdaleka nezlomili Rusko, ale spáchali kolektivní ekonomickou, politickou, sociální, morální, duchovní a samozřejmě i vojenskou sebevraždu, a nezbude jim nic jiného, než se pokusit o zoufalou vojenskou provokaci. Doufám, že se mýlím, ale nevím, jak by se sjednocený Západ mohl de-eskalovat z kouta, do kterého se sám namaloval.

Jak USA, tak EU neřídí jednotlivci, ale třída (v marxistickém slova smyslu), kterou můžeme pojmově nazvat „jednoprocentní“. Jedno procento se zdá být málo, ale v USA je 1 % více než 3 MILIONY lidí a v EU je to téměř 4,5 MILIONU lidí. Když k tomu připočteme kolonie jako Japonsko, Austrálie, Tchaj-wan a další, vidíme, že je rozumné předpokládat, že existuje asi 10 000 000 velmi bohatých a velmi mocných lidí, kteří chtějí vidět Rusko mrtvé a navždy pryč.

Tito lidé nebudou NIKDY zbaveni moci. Jistě, tu a tam, na chvíli, někteří prohrají volby a může být zvolen outsider, ale od toho jsou ekonomické sankce: aby potrestaly ty národy, které hlasují pro „špatného“ kandidáta (jako právě Maďarsko).

Uvažte toto: vůdci Západu vždy dávali přednost skutečné válce před jakýmkoli rizikem sociální války (neschopnost, protesty, nepokoje, nedostatek atd.). Takže „počkejte, právě jsme rozstříleli naše ekonomiky, pošleme další zbraně na Ukrajinu“ je jediný druh „logiky“, kterého jsou tito lidé schopni. A aby se ujistili, že to nevolníci sledující televizi „správně“ pochopili, udělají buď falešnou vlajku v OSN (Powell), ve vlastní zemi (11. září), nebo mimo ni (Srebrenica, Gouta atd.).

Jinými slovy, vše probíhá podle scénáře. Ne proto, že by to byl „plán“, ale prostě proto, že to Říše nenávisti a lží dělá. Je to JEDINÁ věc, kterou Říše umí dělat velmi dobře: nenávidět a lhát.

Není to jen Banderastán, který je třeba denacifikovat – je to celé Impérium nenávisti a lži. A já vůbec netuším, jak denacifikovat 10 MILIONŮ nacistů z celé naší planety bez velké války.

Falešná vlajka v Buči není jen vyhlášením totální války Rusku, ale také výzvou k mobilizaci těch 10 milionů, kteří řídí zónu A a velkou část zóny B. To, že byla zpackaná, na tom opravdu nic nemění. Pokud máte mozek, víte, kdo to udělal a proč, a pokud ne, víte, že to bylo Rusko, na Putinův osobní příkaz, nic méně.

A přesně to jsem předpověděl, když jsem (mnohokrát) napsal, že jakmile se narativ „Ukies nakopávají Rusákům zadek“ stane neudržitelným, což se nyní stalo, bude změněn na „ruská zvěrstva“.

Dále plně očekávám, že konvoje se zbraněmi NATO budou maskovány jako civilní, a až na ně Rusové začnou útočit, bude ještě VÍC křiku o „zvěrstvech“. Aby bylo jasno, NEVĚŘÍM, že NATO posílá na Ukrajinu zbraně, aby vojensky něco změnilo, a věřím, že to vedoucí představitelé NATO vědí.

Obávám se, že 3B+PU se pokusí přimět Rusy, aby na tyto konvoje zaútočili: pokud to Rusové neudělají, západní křesloví generálové obnoví své do nebe volající výkřiky o tom, že „Rusko nechává NATO vyzbrojit Ukie, Putin se chystá prodat!!!“ A pokud Rusko na tyto konvoje se zbraněmi zaútočí, okamžitě se z nich stanou „vlaky uprchlíků“ a „humanitární bezpečné zóny“ nebo jakákoliv blbost, kterou si anglo PSYOPS vymyslí.

Zatracený, když to uděláš, a zatracený, když to neuděláš. Což může znít jako neřešitelné dilema, ale to prostě není pravda. Pokud se v obou případech necháte nenávidět – pak to „rozhodně“ udělejte. A zdá se, že k tomuto závěru dospěl nejen Kreml (a jeho euroasijští suverenisté), ale i široká veřejnost, jejíž hodnocení Putina i speciální vojenské operace (SMO) stouplo. A co víc, objevují se náznaky, že se ruská společnost připravuje na „dlouhou válku“, trvající určitě několik měsíců, možná i do příštího roku.

Jsme 41 dní v této hrůze a konec je v nedohlednu, a nezapomeňte, že skutečným cílem Ruska a Číny není „jen“ odzbrojit a denacifikovat nacisty okupovanou Ukrajinu, ale zcela změnit evropskou architekturu kolektivní bezpečnosti, která je zase základním kamenem Říše lži na celém světě. To bude s největší pravděpodobností trvat několik let, pokud nadcházející ekonomická krize nebude ještě mnohem horší, než očekávám (při své naprosté neznalosti ekonomických témat).

Závěr:

Říše lži již pochopila, že prohrála Banderastán, a proto provedla masakr v Buči, aby změnila narativ a vyvolala TOTÁLNÍ válku „Zrušte Rusko“. Nacisté za 2. světové války používali termín „konečné řešení“ a právě to signalizuje Bucha pod falešnou vlajkou: rozhodnutí strýčka Šmuela dosáhnout „konečného řešení“ „ruského problému“.

Západ tak signalizuje, že i on nyní vstupuje do své vlastní 2. fáze války.

Signál byl přijat, hlasitě a jasně.

Andrej

TheSaker – originál zde

Překlad