Koronavirus

Zločinci dále páchají svou nebezpečnou činnost

Jindřich Kulhavý: Sledovat televizní zpravodajství, jehož hlavní část už rok a půl vyplňují propagačně laděné informace o probíhající pandemii a smyšleném boji s ní, nově doplněné ukázkami katastrof způsobených záplavami a krupobitím (takže agenda klimatohysterie), vyžaduje kachní žaludek. Musíte vcelku usilovně přemýšlet, zda li účastníci zpravodajství umí tak profesionálně lhát, nebo tomu, co říkají, skutečně věří.

Samotní moderátoři jsou placeni za přednes. Někteří jej zvládají skutečně profesionálně a divák musí být přesvědčen, že jim nejde jen o výplatu, ale že jsou ideologií jimi přednášenou skrz naskrz nasáklí. Apolitičnost a nestrannost se projevuje také v pozvaných hostech. To je samozřejmě ironie. Nutno konstatovat, že Chlíbka, Kubka a Hořejšího sledovat vyžaduje velkou dávku schopnosti přehlížet slizkost a křivost. Jestliže se na obrazovku dostanou Maďar či Prymula, vidíte profesionální lháře, kteří s kamennou tváří vydělávají své špinavé peníze. Jsou to hráči. Tři před nimi zmínění jsou však doslova morální spodinou, protože z jejich vystoupení vnímáte radost z toho, že si mohou užívat zájmu a pozornosti. Exhibicionista Flégr už je natolik nebezpečný svou schopností zdiskreditovat covidohysterii, že ho přestali na obrazovku pouštět.

Média jsou však jen námezdní silou, která má pomáhat šířit strach a lži. Vzhledem k tomu, že při pečlivém rozplétání skutečných vlastnických struktur většiny z nich zjistíte zajímavou skutečnost, kterou je realita mnohé vysvětlující, tedy že majiteli médií a farmaceutických korporátů jsou stejní lidé (nedejte se mást tím, že nad vším stojí různé investiční fondy, protože právě ty ovládají jen ti nejbohatší), nelze se divit mediální podpoře covidu 19. A také tomu, že se nekoná žádná odborná diskuse a slyšíme pouze jednu stranu. V boji s touto mafií poté stojí odbojní občané vcelku osamoceni, protože na její výplatní pásce najdeme i politické elity. Není tedy problém kdykoliv pomocí machinací vyhlásit novou vlnu pandemie, což se právě děje na Slovensku, kde potřebují protlačit doslova devastační a diskriminační zákon namířený proti občanům odmítajícím stát se součástí farmaceutického experimentu, pod kterým chybí už jen podpis Sorosovy zaměstnankyně Čaputové.

V rámci vakcinační propagandy vymyslel Babiš nový úplatek. Tenisky moc nepomohly, takže na řadu přichází 2 dny dovolené navíc pro naočkované státní zaměstnance. Předseda vlády tvrdí, že se motivoval u soukromých firem a jmenoval německou společnost z Mladé Boleslavi, tedy koncern Škoda. Vzhledem k tomu, odkud pochází managment a jaký covidofanatismus z nejvyšších německých politických sfér vnímáme, je Škodovka skutečně exemplárním příkladem ,,českých“ soukromých firem. Jde o další ukázku snahy rozdělit naši společnost a diskriminovat tu část, která prostě v celou tu komedii kolem covidu a vakcinace nevěří. Nelze důvěřovat politikům, kteří lžou snad ve všem, co dělají. Pokřivená páteř politických špiček napříč světem je až na pár světlých výjimek evidentní a patří k realitě této doby. Ani o farmaceutickém průmyslu, pro nějž je zdravý člověk v podstatě nepřijatelnou komplikací, si nemůžeme dělat iluze. Pfizer, jeden z hlavních hráčů ve výrobě pseudovakcín, má za sebou již několik prohraných soudních sporů a rozsudků, jejichž následkem bylo vyplacení odškodného. A rozhodně v tom není sám.

Do boje s tímto světovým byznysem, v němž létají vzduchem nepředstavitelné částky v řádech mnoha stovek miliard eur, se pouští někteří odborníci, ovšem s rizikem vlastní dehonestace a často i s oprávněnou obavou o život. Díky nim však mají ve svém odporu vůči mafiánským praktikám vlád oporu občané, kteří nepodlehli obrovskému nátlaku a nadále i přes již neskrývanou diskriminaci ze strany elit nadále drží linii, kterou je vzepření se lobování z prostředí politiků za produkty soukromých firem. Vzhledem k tomu, že je záměrně utajována realita, kterou jsou časté zdravotní komplikace a úmrtí spojená s očkováním, a naopak lživě prezentován navýšený počet obětí covidu-19, je obava těchto odmítačů, jak jsou hanlivě nazýváni, oprávněná. Schyluje se k tvrdé bitvě o každý další vpich. Maďaři již započali s registrací na třetí dávky, Slováci a Francouzi zase sáhli k postupné povinnosti nechat se v některých oborech očkovat, což by rád i navrátivší se Vojtěch.

Němci se v diskriminačních opatřeních přidali, lze tedy opět očekávat společné tažení covidové mafie napříč Evropou. Mediální lži navíc fungují na část společnosti vnímající sama sebe jako zodpovědnou a stoupá její agresivita. Jsou zaznamenávána napadení lidí odmítajících nosit například roušky v obchodech a MHD, přestože bylo soudně opatření vlády zrušeno. Lze tedy konstatovat, že lidem neochotným podvolit se už nejde jen o dovolené, cestování, návštěvu restaurace či stadionů, ale občas o zdraví a ve výjimečných případech (zatím) o život. A to i bez osudového vpichu. Momentálně jsme svědky hry o čas. Ustojíme to.