Zvýhodňování očkovaných a potřeba okamžitého zastavení vakcinace (video Dr. R. Malone)

5
(1)

Jindřich Kulhavý: Diskriminací zdravých lidí pokračuje kampaň za proočkovanost obyvatelstva, v jejímž čele stojí vláda a média. To i přes odpálenou bombu, kterou je prohlášení jednoho z hlavních tvůrců mRNA vakcín dr.Roberta Maloneho, který doslova prohlásil, že je třeba okamžitě zastavit očkování těmito látkami.

Na sportovní a kulturní akce se od tohoto týdne bude pouštět mnohem více lidí schopných prokázat se dokladem o prodělané vakcinaci spojené s covidem-19. Internetový liberální plátek Seznam uvádí jako příklad fotbalové utkání AC Sparta Praha – AS Monaco, kdy bude na tribuny vpuštěno 3000 neočkovaných diváků a zbytek je vyhrazen pouze těm, kteří podlehli propagační kampani. Dá se předpokládat, že jde o příkaz Ministerstva zdravotnictví, protože jinak by Sparta nesměla svůj svatostánek na toto utkání vyprodat. Pouze tak podřizuje své ekonomické zájmy státem podporovaným soukromým výrobcům a distributorům experimentálních vakcín. Podobný přístup čeká občany údajně i na dalších akcích, přičemž třeba u Slavie, kde k očkování byl přinucen celý A tým lze předpokládat, že to bude ještě horší . Mimochodem, pokud Vás překvapuje relativní šíře kvalitního slávistického kádru, pak důvodem může být obava z vyšší nemocnosti hráčů po absolvování vakcinace.

Tím se dostáváme k úvodní informaci. V níže přiloženém odkazu na video a jeho český přepis se spolutvůrce mRNA vakcín dr.Robert Malone vyjadřuje k problémům, které tyto látky způsobují a doslova říká, že je třeba okamžité zastavit unáhlené používání těchto experimentálních látek, které způsobují nižší odolnost organismu vůči koronavirům. Opakujeme. Okamžitě zastavit!!! To v době, kdy Macron ve Francii přikázal povinně doočkovat zdravotnický personál, Vojtěch prosazuje vakcinaci na školách a Pfizer a Moderna razantně navyšují ceny svých jedovatých mixů. Komplikace, které způsobují tyto vakcíny popisuje též a sám nazývá celou akci vakcinace lidí za unáhlenou, zároveň vyzývá k uvolnění všech dosud blokovaných léků veřejnosti, o nichž už se déle ví, že si umí s covidem-19 poradit. Záměrně blokovaných, což je další důkaz, že tady vůbec o zdraví lidí nešlo.

Po tomto prohlášení by každý, kdo podporuje vakcinaci, co horšího, umožňuje ji a dokonce nařizuje, měl být vystaven trestnímu oznámení a zároveň by měl být vyzván k opuštění zastávané funkce. Platí to jak pro politiky, tak i pro pracovníky médií, kteří šíří nebezpečnou ideologii podobnou té, která spustila nacistickou mašinérii. Přestože už déle upozorňujeme na zločinecké jednání propagátorů vakcín, a je jedno, jde li o Evropskou komisi či jednotlivé vlády, tyto instituce nadále stojí za šířením mRNA vakcín, to i přes stále více důkazů hovořících o tom, že právě tyto látky způsobují větší šíření covidu-19 po celé planetě. Nyní už jen slíbené video a závěr si udělejte samotní.

Zdroj

Rate this post

Souhlasíte s článkem?

Průměrné hodnocení 5 / 5. Vote count: 1

Zatím nehodnoceno, budete prvním